Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 1:0 (zapis relacji)

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 1:0
Bramki: Kwiek 2'

90'+3 Koniec meczu. Radomiak wygrywa 1:0 i zostaje liderem II ligi!!!
90'+3' Stanisławski wychodził z kontrą, ale stracił piłkę.
90'+2' dla Agu.
90'+1' Szady zaczyna od własnej bramki.
90' Arbiter doliczył trzy minuty.
90' Dwóch zawodników leży na murawie. Sędzia przerwał grę.
89' Schodzi Bemba, wchodzi Kucharski.
88' Filipowicz do Stanisławskiego, ale ten faulował obrońców.
86' Schodzi Dziubiński, wchodzi Dobkowski.
85' dla Filipowicza
82' Pewna interwencja Adriana Szadego.
79' Schodzi Leo, wchodzi Agu.
77' Schodzi Bartłomiej Wasiluk, wchodzi Adam Zawierucha.
73' Kolejny strzał Stanisławskiego, ale nad bramką/.
73' Groźny strzał Stanisławskiego, wcześniej dobre podanie Filipowicza.
71' Był rożny dla Radomiaka, ale nic z tego nie wyszło.
69' Schodzi David Kwiek, wchodzi Maciej Filipowicz.
68' Rożny dla Radomiaka.
66' Stal w ataku, ale Spychała wyjaśnia.
63' Schodzi Bętkowski, wchodzi Korczyński.
62' Wrzutka Radomiaka w pole karne, ale Koncki wybija.
57' Bemba wychodził z kontrą, ale podał za plecy do Leo.
55' Stanisławski wpadł w pole karne, ale nie oddał strzału.
53' Akcja Kwieka. Nasz napastnik wpadł w pole karne i próbował podać do kolegów, ale jego zagranie zostało zablokowane.
52' Goście w natarciu, ale nasi się obronili.
49' dla Bruno Żołądzia.
47' Szady piąstkuje przed siebie. Zagroźenie oddalone.
46' Wracamy do gry.

45' Koniec pierwszej połowy. Radomiak prowadzi 1:0.
44' Stal miał rzut wolny i groźnie z niego uderzyła, a piłka tuż nad poprzeczką.
42' Strzał Kwieka sprzed pola karnego, tuż obok słupka.
39' Stanisławski na skrzydle, ale zatrzymany.
35' Stal zacznie od rzutu wolnego z okolic własnego pola karnego.
33' Było groźnie, ale nasza obrona wyjaśnia. Z kontra wyszedł Stanisławski, ale uderzył nad poprzeczką.
30' Sulkowski w boczną siatkę.
29' Akcja Spychały i rożny dla Radomiaka.
27' Było zamieszanie. Strzał Bemby, ale wysoko nad bramką.
27' Rajd Brągiela i rożny dla Radomiaka.
25' Strzał Stali. Pewna obrona Szadego.
24' Radomiak na spalonym.
21' Goście na spalonym.
20' Kontra Stali, ale Radomiak dobrze się broni.
16' Sulkowski zablokowany. Stal wychodziła z kontrą, ale Spychała skasował akcję gości,
15' Leo wychodził na czystą pozycję, ale został sfaulowany. dla Szymona Jarosza.
12' Nic z tego nie wyszło. Tylko aut dla "Zielonych"
11' Karny dla Radomiaka, jednak sędzia zmienil decyzję i tylko rzut wolny z pogranicza pola karnego.
10' Sulkowski w pole karne. Jednak piłka minęła wszystkich.
9' Bemba wywalczyl rzut rożny.
8' Bemba ucierpiał, ale o własnych siłach wstał i już wraca do gry.
6' "Zieloni" faulowali w ataku.
4' Goście na spalonym.
2' GOLLL dla Radomiaka! Kapitalne otwarcie spotkania. David Kwiek wbiegł w pole karne i strzałem po ziemi pokonał bramkarza gości.
1' Dosyć chaotyczny początek spotkania.
1'Stal zaczyna.

17.55 Rozgrzewka zakończona. Za chwilę początek spotkania.

17.50 Oba zespoł w tym sezonie spotkały się już dwa razy. W rundzie wstępnej Pucharu Polski Radomiak wygrał 4:0, a w 2. kolejce "Zieloni" wygrali w Stalowej Woli 2:1.

17.45 To ostatni mecz Radomiaka w tym sezonie. W przypadku zwycięstwa "Zieloni" mogą awansować na pierwsze miejsce w tabeli II ligi.

17.40 Ze Stadionu Miejskiego w Radomiu wita się z Państwem Krzysztof Domagała zapraszam na relację LIVE z meczu 19. kolejki II ligi pomiędzy Radomiakiem Radom a Stalą Stalowa Wola.

Składy:

Radomiak Radom: Adrian Szady - Mateusz Spychała, Michał Grudniewski, Maciej Świdzikowski, Bartosz Sulkowski, Kamil Kościelny, Matthiue Bemba, Dariusz Brągiel, Szymon Stanisławski, Leandro Rossi Pereira, David Kwiek

Stal Stalowa Wola: Bartosz Koncki - Michał Mistrzyk, Mateusz Kolbusz, Adrian Gębalski, Kamil Bętkowski, Przemysław Stelmach, Mateusz Wójcik, Szymon Jarosz, Bruno Żołądź, Bartłomiej Wasiluk, Adrian Dziubiński

Ławka rezerwowych:

Radomiak: Piotr Banasiak, Chinonso Agu, Piotr Gurzęda, Karol Kucharski, Maciej Filipowicz, Rafał Stróżka, Przemysław Śliwiński

Stal: Kamil Chochołowicz, Konrad Korczyński, Michał Dobkowski, Radosław Adamski, Kacper Siudak, Konrad Kołodziej, Adam Zawierucha