Legionovia Legionowo - Radomiak Radom 0:1 (zapis relacji)

Legionovia Legionowo - Radomiak Radom 0:1
Bramki: Sulkowski 21'

90'+5' Koniec meczu! Radomiak wygrywa w Legionowie 1:0 po golu Bartosza Sulkowskiego! Tym samym "Zieloni" umocnili się na trzecim miejscu w tabeli.
90'+5' Piłka wypada poza plac gry. Od własnej bramki zaczyna Szady.
90'+5' Radomiak wybija. Już tylko minuta.
90'+4' Gawron faulował.
90'+3' Gawron przeniósł grę na połowę gospodarzy.
90'+2' Legionovia atakuje, ale strzał bardzo słaby i piłka dla "Zielonych".
90'+2' Wchodzi Marcin Gawron, schodzi Metthiu Bemba.
90'+1' Świdzikowski wybija
90' Sędzia doliczył 5 minut.
90' Spalony i Radomiak spokojnie zacznie.
89' Gospodarze atakują. Będą mieli okazję do wrzutki po faulu Spychały.
88' Strzał Kucharskiego, ale Madejski wyłapał.
87' Strzał Kucharskiego, piłka doszła do Spychały, a ten wywalczył rzut rożny
86' Sulkowski faulowany. "Zieloni" muszą kraść czas. Do końca cztery minuty.
86' Strata Radomiaka. Niepotrzebny faul.
85' Radomiak dobrze broni. Spychała dał się faulować i Szady zacznie z własnego pola karnego.
85' Agu faulowała rywala w środku pola.
84' Trzecia zmiana w Radomiaku. Schodzi Leo wchodzi Agu.
83' Bemba do Leo, ale za mocno i Madejski dobiegł do piłki.
81' Kwiek faulował i dostał drugą a w konsekwencji . I oba zespoły dokończą mecz w "10".
81' Schodzi Koziara, wchodzi Madeński.
80' Płonka na spalonym
80' Kwiek do Leo, ale bramkarz był szybszy.
79' Kucharski wybił, ale sędzia dopatrzył się spalonego i Radomiak może odetchnąć.
78' Faulowany Goliński. Gospodarze będą mieli okazję do dośrodkowania. dla Dariusza Brągiela.
77' Szady zaczyna od bramki.
76' Była szansa. Leo dostał piłkę w polu karnym i uderzył, ale tuż nad poprzeczką.
75' Legionovia w pole karne, ale Szady pewnie
73' Trwa napór Radomiaka. Madejski wybił niepewnie. Niestety Kwiek nie trafił czysto w piłkę.
72' Radomiak w ataku. Niestety zabrakło uderzenia.
71' Brągiel do Kwieka, a ten strzela nad bramką. Szkoda, bo była to doskonała okazja.
71' Rożny dla Radomiaka.
70' Wchodzi Karol Kucharski, schodzi Szymon Stanisławski, który nabawił się urazu. Miejmy nadzieję, że nie będzie to żaden poważny uraz.
68' Nic z tego nie wyszło, ale Radomiak nadal przy piłce.
68' Spychała wywalczył rzut rożny.
67' Znowu w ataku gospodarze. Na szczęście Legionovia ponownie się pomyliła.
65' Schodzi Sebastian Milewski w jego miejsce Ernest Dzięcioł
64' Mateusz Kwiatkowski zmienia Pawła Garygę. Wchodzi Krystian Wójcik schodzi Marcin Wodecki.
63' Kwiek do Świdzikowskiego, ale nasz kapitan nad bramką
62' Brągiel wywalczył rzut rożny.
62' Leo faulowany.
60' Strata "Zielonych"
59' Szady wypiąstkował i aut dla Radomiaka.
58' Sulkowski faulował w okolicach narożnika boiska.
57' Kościelny faulował w polu karnym. Gospodarze zaczynają z własnej "16"
57' dla Sebastiana Milewskiego.
56' Fatalne wybicie Madejskiego i Radomiak miał szansę, ale zagranie Brągiela zostało zablokowane.
55' Radomiak mocno cofnięty. Gospodarze atakują.
55' Bemba wybija.
53' Garyga faulowany. Legionovia będzie miała okazją na dośrodkowanie.
53' Strzał Leo, potem próbował jeszcze Spychała, ale gospodarze wychodzą z kontrą.
52' Znowu było groźnie. Nie możemy sobie pozwalać na takie sytuacje. Krotofil uderzył z pola karnego. Na szczęście źle i Szady zaczyna.
51' Szymon Stanisławski zmienia Macieja Filipowicza.
50' Było groźnie. Jeden z piłkarzy Legionovii wpadł w nasze pole karne i dograł do kolegów. Na szczęście nasza defensywa sobie poradziła.
49' Długa piłka w nasze pole karne, ale Adrian Szady wyłapał to dośrodkowanie.
48' Na razie gospodarze utrzymują się przy piłce, ale nic z tego nie wynika.
47' dla Macieja Świdzikowskiego.
46'Wracamy do gry po przerwie. Radomiak rozpoczyna.

45'+3' Robert Marciniak kończy pierwszą połowę. Radomiak prowadzi 1:0 po golu Bartosza Sulkowskiego. Dodatkowo radomianie od 12 minuty grają z przewagą jednego zawodnika.
45'+3' Słabe zagranie gospodarzy i Szady zaczyna od bramki.
45'+2' Radomiak utrzymuje piłkę na połowie gospodarzy.
45'+1' Atak gospodarzy, ale Filipowicz przejął i był faulowany.
45' Sędzie doliczył trzy minuty.
45' Sulkowski w pole karne, ale nikt jej nie przeciął i futbolówka wpadła w ręce Madejskiego.
44' Spychała faulowany. Będzie okazja na dobre dośrodkowanie.
43' Chaotyczny atak Legionovii, ale Krotofil dał się złapać na spalonym.
43' Kościelny wybija z własnego pola karnego.
42' dla Bemby.
42' Sulkowski w pole karne. Grudniewski przedłuża, ale Filipowicz nie oddał strzału.
40' Złe zagranie Legionovii i Szady zacznie od bramki.
39' Złe podanie Szadego. Piłka wyleciała na aut.
37' Strata Radomiaka i gospodarze atakują.
37' Faul na Leo około 40 metrów do bramki.
36' Fatalne dośrodkowanie Legionovii i Szady zaczyna od bramki.
35' dla Davida Kwieka.
35' Szady obronił nasz zespół przed rzutem rożnym
34' Strzał Grudniewskiego. Ale Madejski łapie piłkę.
33' Sulkowski zablokowany i będzie kolejny rzut rożny.
32' Spychała do Kwieka. Nasz napastnik uderzył z pierwszej piłki i wywalczył rzut rożny dla Radomiaka.
30' W odpowiedzi Legionovia atakuje, ale gospodarze pogubili się przed naszym polem karnym.
29' Leo znalazł się w sytuacji sam na sam, ale uderzył wprost w Madejskiego. Tylko rożny dla Radomiaka. A jednak nie gospodarze zaczynają od bramki.
28' Leo przejął piłkę, minął dwóch rywali i strzelił z lewej nogi, ale uderzenie nie było celne.
26' Kwiek powalczył o piłkę, ale od autu zaczną gospodarze.
24' Kontra Radomiaka Bemba do Kwieka, ale defensywa gospodarzy okazała się lepsza.
22' To drugi gol Sulkowskiego w tym sezonie. Po raz pierwszy nasz obrońca trafił do siatki przed tygodniem w meczu z Gryfem. Wtedy Radomiak wygrał 3:0. Miejmy nadzieję, że dziś nie będzie gorzej.
21' GOLLLL!!!! Bartosz Sulkowski! Dobra akcja naszego zespołu. Mateusz Spychała wszedł w pole karne i podał do wbiegającego w "16" Sulkowskiego, a ten mocnym strzałem po ziemi pokonał bramkarza z Legionowa. Radomiak 1 Legionovia 0.
19' Radomiaka atakuje lewą stroną, ale piłka ląduje w rękach bramkarza z Legionowa.
17' Słaby strzał Koziary i Szady zacznie z 5. metra.
17' Strzał Wodeckiego z ostrego konta. Dobra interwencja naszego bramkarza, ale będzie jeszcze rożny dla gospodarzy.
15' Adrian Szady wznowi grę od bramki.
12'dla Ivana Jovanovicia. Sędzia ukarał napastnika Legionovii po konsultacji ze swoim asystentem,
12' Filipowicz walczył i dograł w pole karne, ale tam nie było jego kolegów.
10' Wolny dla Radomiaka. Na strzał z 35 metrów zdecydował się Leandro, ale jego uderzenie okazało się niecelne.
9' Strzał gospodarzy. Koziara prosto w Adriana Szadego.
7' Kolejna okazja 'Zielonych", ale zabrakło strzału na bramkę.
7' Kolejny rzut rożny dla Radomiaka.
6' Kombinacyjne rozegranie Radomiaka. Kwiek do Bemby i dobre uderzenie piłkarza z Gwadelupy. Ale Madejski to wyłapał.
5' Filipowicz wpadł w pole karne i wywalczył rzut rożny.
3' W odpowiedzi atak Legionovii, ale uderzenie Marcin Wodeckiego wysoko ponad bramką.
2' Mocny strzał Leo. Brazylijczyk uderzył sprzed pola karnego, ale bramkarz gospodarzy zdołał wyłapać ten strzał.
2' Spokojny początek spotkania. Legionovia rozgrywała piłkę, ale oddała ją Radomiakowi.
1'Legionovia zaczyna

13.29 Piłkarze wychodzą na boisko.

13.27 Za chwilę początek spotkania.

13.21 Legionovia to zespół środka tabeli, który plasuje się na 8. miejscu w zestawieniu. Jak na razie Legionovia może pochwalić się idealnym remisem. Zespół spod Warszawy wygrał pięć spotkań, tyle samo przegrał i zremisował.

13.18 W tym spotkaniu "Zieloni" powalczą o czwarte zwycięstwo z rzędu. W ostatnich pojedynkach podopieczni Vernera Liczki pokonali kolejno: Wartę Poznań, GKS Bełchatów i Gryfa Wejherowo.

13.15 Radomiak do Legionowa pojechał bez pauzującego za nadmiar żółtych kartek Mateusza Stąporskiego.

13.10 Na relację LIVE z meczu 16. kolejki II ligi pomiędzy Legionovią Legionowo a Radomiakiem Radom zaprasza Krzysztof Domagała.

Legionovia: Madejski - Goliński, Krotofil, Borenović, Kutarba, Milewski, Koziara, Garyga, Płonka, Wodecki, Jovanović

Radomiak: Szady - Spychała, Grudniewski, Świdzikowski, Sulkowski, Filipowicz, Kościelny, Bemba, Brągiel, Kwiek, Leandro