Olimpia Zambrów - Radomiak Radom 0:0 (zapis relacji)

OLIMPIA ZAMBRÓW - RADOMIAK RADOM 0:0

90'+5 Koniec spotkanie. Olimpia Zambrów - Radomiak Radom 0:0
90'+5 Złe dośrodkowanie Sulkowskiego.
90'+5 Cupriak faulowany tuż przed polem karnym.
90'+4 Strzał Agu. Humerski broni, ale ucierpiał przy tej interwencji.
90'+4 Cupriak faulowany. Będzie okazja na dośrodkowanie.
90'+2 Faul Spychały, ok. 25 metrów do radomskiej bramki. "Zieloni" wybijają.
90'+1 Rożny dla Radomiaka. Nic z tego nie wyszło.
90' Sędzia doliczył mecz o 5 minut.
89' Długa piłka od Agu do Cupriaka, ale piłka wyszła na aut.
87' Cupriak mógł zdobyć trzy punkty dla Radomiaka. Na lewym skrzydle urwał się Sulkowski i dograł w pole karne. Tam obrońcę zgubił Cupriak, ale w dogodnej okazji strzelił wysoko nad bramką.
86' Na spalonym jeden z zawodników Radomiaka.
85'  Schodzi Buzun, wchodzi Szerszeń
85' Śliwiński fauluje w środku pola.
83' Schodzi Bemba, wchodzi Śliwiński.
83'  Kolejna zmiana w Olimpii. Schodzi Bardzo Biel, wchodzi Przemysław Jastrzębski
82' Przerzut do Piaseckiego, ale ten nie doszedł do piłki.
79' Kwiek zatrzymał kontrę za co otrzymał
77' Szybka kontra gospodarzy. Dobre podanie w radomskie pole karne, ale nikt nie zamknął tej akcji. Tylko rożny dla gospodarzy. Nic z tego nie wyszło i Szady zacznie od bramki.
76' Wracamy do gry.
75' Przerwa na uzupełnienie płynów.
75' Dobra wrzutka Sulkowskiego, ale w walce o piłkę faulował jeden z zawodników Radomiaka. I Humerski zacznie z własnego pola karnego.
74'  Schodzi Maciej Filipowicz, wchodzi David Kwiek
72' Zbyt głębokie dośrodkowanie Olimpii i Szady zaczyna od bramki.
70'  Schodzi Jakub Cesarek, wchodzi Fabian Piasecki.
70' Buzun uderzył z dystansu. Na szczęście nad poprzeczką.
69' Gra toczy się w środku pola...
66" Sulkowski w pole karne. Tam w powietrze wyskoczyło dwóch zawodników Radomiaka, ale żaden z nich nie doszedł do piłki i defensywa Olimpii wyjaśniła.
65' Strzał Filipowicza, ale uderzenie zablokowane. Wcześniej dobre podanie Darka Brągiela.
64' Cupriak próbował odwrócić się w polu karnym. Nasz napastnik padł na ziemię, ale sędzia nie użył gwiazdka.
63' Strzał Kuczałka mija radomską bramkę. Szady zacznie od bramki.
62' Będzie rożny dla gospodarzy.
60' Cupriak na spalonym.
59' Filipowicz wpadł w pole karne, ale jego uderzenie zablokowane.
59' Spalony Radomiaka
57' Dwie zmiany w Radomiaku. Schodzi Mateusz Stąporski wchodzi Kamil Cupriak, schodzi Leandro wchodzi Chinonso Agu.
56' Strzał Sulkowskiego z rzutu wolnego, ale zdecydowanie za lekkie zagranie i pewna interwencja Humerskiego.
56' Schodzi Jakub Bach, wchodzi Mateusz Jastrzębski.
56' Leo faulowany, ok. 30 metrów do bramki.
53' Długa piłka od Spychały do Leo. Brazylijczyk wbiegł w pole karne, ale uprzedził go Humerski.
52' Wolny dla Olimpii, ale Szady wyjaśnia.
51' Dośrodkowanie Sulkowskiego, ale żaden z zawodników Radomiaka nie doszedł do piłki.
50' Bemba wyjaśnia i wychodzi z kontrą. Piłkarz z Gwadelupy faulowany.
49' Rożny dla Zambrowa. Piłka w rękach Szadego, ale zdaniem sędziego piłka opuściła plac gry i kolejny korner dla gospodarzy.
47' W odpowiedzi Cesarek, ale skuteczna interwencja Gurzędy.
47' Filipowicz zatrzymany tuż przed polem karnym.
46' Wracamy do gry. Radomiak zaczyna drugą połowę.

45'+1  Koniec pierwszej połowy. Po 45 minutach 0:0.
45' Sędzia doliczył 60 sekund.
44' Nic z tego nie wyszło i Olimpia zaczyna od bramki.
43' Będzie rzut rożny dla Radomiaka.
41' Uderzenie Kościelnego z 25 metrów. Ale uderzenie radomskiego zawodnika wysoko nad poprzeczką.
39' Kolejna akcja Stąporskiego, ale ponownie boisko okazało się za krótkie i Humerski wznowi grę z 5. metra.
38' Stąporski wpadł w pole karne, ale odskoczyła mu piłka i Olimpia zacznie od bramki.
36' Kolejna groźna akcja gospodarzy. Grudniewski puścił piłkę i było blisko gola dla Olimpii. Na szczęście Szady dobrze interweniuje.
36' Cesarek w pole karne. Szady minimalnie szybszy od Bacha.
34' Na spalonym Cesarek. Radomiak zaczyna z własnej połowy.
33' Zbyt głębokie dośrodkowanie gospodarzy i tylko rzut z autu dla Olimpii.
31' Gra wznowiona
30' Krótka przerwa na wodę.
29' Dynamiczna akcja Buzuna, ale nic z tego nie wyszło.
28' Groźne uderzenie Biela. Szady musiał interweniować i wynik ciągle bez zmian.
27' Humerski wyłapał dośrodkowanie Sulkowskiego.
26' Leo wymienił kilka podań z Filipowiczem i podał na skrzydło do Sulkowskiego, a ten zagrał w pole karne. Sytuację wyjaśnili obrońcy i wybili na rzut rożny.
24' Strata Darka Brągiela. Nasz skrzydłowy momentalnie ruszył za Kuczałkiem i faulował go za co otrzymał
22' Składna akcja Radomiaka. "Zieloni" wymienili kilka podań z pierwszej piłki, ale tuż przed polem karnym zatrzymany został Leandro.
20' Na boisku nie wiele się dzieje. Tempo iście spacerowe. Radomiak raczej utrzymuje się przy piłce, a gospodarze tylko od czasu do czasu próbują wyjść z kontrą.
18' Radomiak spokojnie konstruuje akcje, ale niestety gubi się, kiedy jest blisko pola karnego gospodarzy.
16' Stąporski do Leo, ale piłka za plecy i Brazylijczyk nie miał szans do niej dojść. W ponowieniu nieudane podanie Kamila Kościelnego. Olimpia od bramki.
15' Na stadionie zameldowała się duża grupa kibiców Radomiaka.
13' Ofensywne wejście Gurzędy. Nasz obrońca minął dwóch zawodników i podał do Filipowicza. Ten szybko próbował dograć w pole karne do Stąporskiego, ale jego podanie okazało się za mocne.
10' Brągiel nie opanował piłki i ta wylądowała w rękach Humerskiego.
9' Groźne uderzenie z rzutu wolne. Na szczęście tylko w boczną siatkę, ale było blisko.
8' Faul Bemby. Około 25 metrów do radomskiej bramki.
6' Bemba pognał w stronę bramki i oddał strzał z dystansu, ale jego uderzenie zostało zablokowane.
4' Pierwsza groźna akcja Radomiaka. Sulkowski pognał skrzydłem i wrzucił w pole karne, ale Leandro został uprzedzony przez rywali i tylko rzut rożny dla Radomiaka. Złe rozegranie stałego fragmentu i była niegroźna kontra gospodarzy.
2' Radomiak stara się narzucić swój styl gry, a gospodarze chaotycznie przerywają nasze akcje.
1' Olimpia zaczyna od środka boiska.

17.00 Trwa prezentacja. Za chwilę początek spotkania.

16:59 W Zambrowie bardzo gorąco. Temperatura na słońcu przekracza 36 stopni.

16:57 W wyjściowym składzie Radomiaka znalazł się Leandro Rossi, który powraca do gry po dwóch meczach pauzy spowodowanej czerwoną kartką otrzymaną w pojedynku z Puszczą Niepołomice.

16.53 Rozgrzewka zakończona. Niebawem początek spotkania.

16.45 W poprzednim spotkaniu "Zieloni" otworzyli wynik już w 24. sekundzie, kiedy to na listę strzelców wpisał się Mateusz Stąporski. Bramkę naszego zawodnika oraz dwa pozostałe trafienia możecie zobaczyć w naszym materiale video dostępnym TUTAJ.

16.42 W środku tygodnia Radomiak Radom grał u siebie z Błękitnymi Stargard i wygrał to spotkanie 2:1. Więcej o tym meczu przeczytacie TUTAJ. A tak wyglądał on w naszym obiektywie.

Radomiak Radom- Błękitni Stargard

16.38 W tym sezonie oba zespoły prezentują zdecydowanie inną formę. Radomiak w pięciu kolejkach zebrał osiem punktów i zajmuje piąte miejsce w tabeli. Natomiast Olimpia wygrała tylko raz i z dorobkiem trzech "oczek" zamyka ligową tabelę. Dlatego też wydaje się, że "Zieloni" będą faworytem tego pojedynku, ale muszą nie zlekceważyć rywala i mieć z tyłu głowy zeszłoroczną porażkę w Zambrowie 1:3. Szerszą zapowiedź tego spotkania przeczytają Państwo TUTAJ

16.35 Na relację LIVE z meczu 6. kolejki II ligi pomiędzy Olimpią Zambrów a Radomiakiem Radom zaprasza Krzysztof Domagała.

Olimpia Zambrów: Humerski - Bogusz, Kuczałek, Grzybowski, Włodarczyk, Buzun, Michałowski, Osoliński, Biel, Bach, Cesarek

Radomiak Radom: Szady - Spychała, Grudniewski, Gurzęda, Sulkowski, Bemba, Kościelny, Filipowicz, Brągiel, Leandro, Stąporski