Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 4:0 (zapis relacji LIVE)

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 4:0
Bramki: Filipowicz 34', Stanisławski 55', 68', Kwiek 77'

90'+3 Koniec meczu. Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 4:0. Tym samym "Zieloni" awansowali do I rundy Pucharu Polski a w nim zmierzą się z GKS-em Katowice. Ten mecz już w przyszły piątek o godz. 18.30 również w Radomiu. Już teraz zapraszamy Państwa na relację LIVE z tego meczu na portalu cozadzien.pl.
90'+2 Była jeszcze jedna szansa dla Radomiaka, ale Stanisławski niepotrzebnie dotykał piłki, która mogła spaść pod nogi jego kolegi.
90'+1 Filipowicz nad bramką z rzutu wolnego.
90' Kolejny faul na piłkarzy Radomiaka. A sędzia dolicza 3 minuty do czasu gry.
89' Mocne uderzenie Leo z rzutu wolnego, ale piłka trafiła tylko w boczną siatkę bramki Stali.
88' dla Mateusza Kolbusza.
87' Kolejna szansa Radomiaka.Strzał Stanisławskiego i rzut rożny dla Radomiaka.
86'Kolejna zmiana w Stali. Schodzi Radosław Adamski, wchodzi Nicholas Kozdra.
86' Piotr Banasiak zaczyna od bramki
84' Brągiel na spalonym.
81' Leo przejął piłkę w środku pola i od razu uderzył, bo zauważył, że bramkarz Stali wyszedł daleko od bramki. Niestety Brazylijczyk minimalnie chybił.
80' Pierwsza zmiana w Stali. Schodzi Adam Zawierucha, wchodzi Radosław Rogowski.
79' W odpowiedzi strzał Stali, ale daleko od bramki.
77' To już jest pogrom! Czwarty gol dla Radomiaka, tym razem na listę strzelców wpisał się David Kwiek. Cała akacja zaczęła się od dobrego rajdu Dariusza Brągiela, który podał do wbiegającego w pole karne Kwieka, a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza Stali. Radomiak - Stal 4:0.
75' Kontra Radomiaka. Ale tym razem nic nie wyszło.
74' Szansa Stali. Uderzał Krystian Wrona, ale piłka wysoko ponad bramką.
72' Trzecia zmiana w Radomiaku. Schodzi Bartosz Sulkowski w jego miejsce Michał Janik.
70' dla zawodnika Stali - Mateusza Argasińskiego. A Radomiak miał kolejną szansę, ale tym razem do siatki zamiast piłki wpadł Szymon Stanisławski.
68' GOLLLL. SZYMON STANISŁAWSKI!!!!! RADOMIAK 3 STAL 0! Kolejna kontra Zielonych. Tym razem do przodu pognał David Kwiek, który podał do Leandro, a ten wyłożył piłkę do "Stacha". Stanisławski długo się nie zastanawiał i ponownie pokonał bramkarza Stali. Radomiak prowadzi już 3:0.
65' dla Adama Zawieruchy, faulowany był David Kwiek.
64' Mocne uderzenie Leo z wolnego, ale strzał zablokowany. Powalczył jeszcze Agu i będzie rożny dla Radomiaka.
63'  Druga zmiana w Radomiaku wchodzi David Kwiek, a schodzi Marcin Gawron.
62' Filipowicz uderzył z dystansu. Ale jego strzał zablokowany.
60' Chaotyczne ataki Stali. W taki sposób Radomiaka nie dogonią.
55' GOLLLL!! SZYMON STANISŁAWSKI! RADOMIAK 2 STAL 0. Szybka kontra Radomiaka. Leo pognał co sił w kierunku bramki gości i tuż przed polem karnym podał na wolne pole do Szymona Stanisławskiego, a ten nie miał problemu z pokonaniem Bartosza Konckiego. Radomiak prowadzi 2:0.
53' Stal atakowała. Doszła do pola karnego, a w nim o uderzenie pokusił się Adrian Gębalski. Jego mocny strzał poszybował nad bramką, ale było groźnie.
50' Wrzutka w pole karne. Tam Leo skakał do piłki, ale ostatecznie do niej nie dotarł.
48' dla Przemysława Stelmacha, to już czwarta kartka dla zawodnika Stali. W Radomiu upomniany tylko Bartosz Sulkowski.
46' Stal zaczyna II połowę. Liczka dokonał jednej zmiany. Karol Kucharski zmienił Matthieu Bembę. Do środka pola przeszedł Agu, a na skrzydło obrony powędrował Kucharski.

45' Koniec pierwszej połowy. Po 45 minutach Radomiak Radom prowadzi ze Stalą Stalowa Wola 1:0. Na listę strzelców wpisał się Maciej Filipowicz.
45' Było groźnie. Kapitalny strzał stali, ale Banasiak sparował piłkę na słupek i ta uciekła w wolne pole boiska. Radomiak wybił.
45' Pierwsza połowa potrwa o minutę dłużej.
45'  dla Sulkowskiego za zagranie ręką. Stal będzie miała szansę. Wolny a do bramie jakieś 20 metrów.
43' Kolejny strzał Bemby, ale uderzenie piłkarza z Gwadelupy zablokowane i będzie rzut rożny.
41' Stanisławski przed pole karne, a tam z pierwszej piłki uderzył Bemba. Niestety niecelnie.
38' Kolejna składna akcja Radomiaka. Gawron do Brągiela, a ten posłał wysoką piłkę w pole karne. Tam do futbolówki dopadł Agu, ale uderzył nad bramką.
34' Gollllllll! Radomiak 1 Stal 0. Kapitalna bramka Macieja Filipowicza! Brągiel dobrze odnalazł się na skrzydle minął obrońców wpadł w pole karne i oddał piłkę do Filipowicza. A ten nie zastanawiając się długo uderzył po ziemi i zdobył ładną bramkę.
33' Napastnik Stali na spalonym.
31' Demba do Gawrona. Ten zwodem minął jednego z obrońców i oddał szybki strzał na bramkę, ale minimalnie chybił.
30' Jeden z nielicznych ataków Stali. Ale nic z tego nie wyszło i "Zieloni" zaczynają od autu.
27'  Kolejna kartka dla Stali. Tym razem do notesu sędziego trafił Radosław Adamski.
26' Filipowicz uderzył z daleka, ale w sam środek bramki i Koncki nie miał problemu z interwencją.
24' Dobra piłka od Leo w pole karne. Do wrzutki dopadł Stanisławki i uderzył, ale jego strzał okazał się za lekki.
23' Sulkowski faulowany w środkowej strefie boiska.
19' Za głębokie dośrodkowanie Bartosza Sulkowskiego i Bartosz Koncki zacznie od bramki.
18' Brzydki faul na Agu i  dla Mateusza Wójcika.
17' Gawron sprzed pola karnego. Mocne uderzenie naszego pomocnika i ofiarna interwencja jednego z obrońców Stali. Rożny dla Radomiaka.
16' Kolejna szansa Radomiaka. Wrzutka w pole karne i gdyby nie interwencja Konckiego to mogła by być bramka dla "Zielonych".
13' Filipowicz dwukrotnie blokowany.
11' Brągiel brutalnie faulowany.  dla Michała Mistrzyka.
9' Składna akcja Radomiaka.Rajd Brągiela nasz skrzydłowy podał do Gawrona, a ten posłał długą piłkę w pole karne. W nim najwyżej wyskoczył Stanisławski, który głową zgrał do Leo, a Brazylijczyk starał się uderzyć z przewrotki, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.
8' Leo wdarł się w pole karne. Tam Brazylijczyk był przewracany, ale gwizdek sędziego milczał.
5' Długa piłka od Banasiaka minęła obrońcę, ale Leo nie zdołał jej przejąć.
3' Dośrodkowanie w pole karne. Tam Leandro dopadł do piłki i oddał strzał, ale lekkie uderzenie minęło prawy słupek bramki gości.
2' Pierwsza akcja Radomiaka. Brągiel szalał na skrzydle, ale nic z tego nie wyszło.
1'Radomiak zaczyna. Sezon 2016/2017 oficjalnie rozpoczęty.

17.57 Piłkarze obu zespołów już na boisku. Trwa prezentacja zespołów. Radomiak zagra na biało, Stal w zielonych koszulkach i czarnych spodenkach.
17.56 Frekwencja dziś nie jest wysoka. Przy Narutowicza zabraknie również kibiców ze Stalowej Woli.
17.53 Zespół, który dziś wygra już za tydzień w I rundzie Pucharu Polski zmierzy się z GKS-em Katowice.
17.50 Rozgrzewka zakończona. Do początku spotkania pozostało 10 minut.
17.45 W minionym sezonie Radomiak Radom dwa razy spotkał się z Stalą Stalowa Wola. W Radomiu lepsi byli "Zieloni", którzy po dwóch bramkach Leandro wygrali 2:0. A w rewanżu w Stalowej Woli nasz zespół pokonał "Stalówkę" 3:2. Wtedy to na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Maciej Świdzikowski, a jedną bramkę dołożył niezawodny Leandro Rossi.
17.42 Trwa rozgrzewka. Znamy już składy. A trybuny powoli się zapełniają. Zatem zaczynamy sezon 2016/2017 w wykonaniu Radomiaka Radom.
17.30 Ze Stadionu Miejskiego w Radomiu wita się z Państwem Krzysztof Domagała. Zapraszam na relację LIVE z meczu rundy wstępnej Pucharu Polski, w którym Radomiak Radom zmierzy się ze Stalą Stalowa Wola.

Radomiak Radom: Piotr Banasiak - Chinonso Agu, Kamil Kościelny, Piotr Gurzęda, Marcin Gawron, Matthieu Bemba, Maciej Filipowicz, Dariusz Brągiel, Szymon Stanisławski, Leandro Rossi

Stal Stalowa Wola: Bartosz Koncki - Michał Mistrzyk, Krystian Wrona, Mateusz Wójcik, Mateusz Argasiński, Adrian Gębalski, Przemysław Stelmach, Adam Zawierucha, Mateusz Kolbusz, Radosłąw Adamski, Konrad Kołodziej

Radomiak: Filip Adamczyk, Michał Janik, Karol Kucharski, Rafał Stróżka, David Kwiek, Włodzimierz Puton

Stal Stalowa Wola: Kamil Tomala, Kacper Siudak, Nicholas Kozdra, Radosław Rogowski