Radomiak Radom - Polonia Bytom 1:0 (zapis relacji)

Radomiak Radom - Polonia Bytom 1:0
Bramka: Cupriak 19'

Koniec spotkania. Radomiak pokonuje Polonię Bytom 1:0

90+3' Cieciura prawą stroną i rzut wolny
90' akcja Radomiaka: dogranie po ziemi do Wolskiego. Sam na sam z bramkarzem, dobre uderzenie szczęśliwie broni bramkarz gości...
89' sędzia dolicza 4 minuty
87' strzał głową jednego z graczy Polonii, piłka przelatuje nad poprzeczką
85' goście przejęli inicjatywę, ale obrona Radomiaka rozbija skutecznie każdy atak
83' akcja Polonii lewą stroną, rzut wolny. Dośrodkowanie zupełnie nieudane
80' gra toczy się w okolicy środka boiska, obydwie drużyny chcą grać piłką, ale akcje są przerywane
77' Wolski strzela z dystansu, lecz piłka ląduje w rękach bramkarza
75' Boisko opuszcza Leandro, a na placu gry melduje się Ropski
74' akcja Polonii: zgranie głową przed pole karne i groźny strzał
73' mocne uderzenie Radomiaka z rzutu wolnego - piłka leci wysoko ponad bramką Polonii
71' piłkarze obydwu drużyn już wyraźnie odczuwają trudy spotkania, brakuje świeżości
68' Polonia w posiadaniu, dośrodkowanie z prawej strony i bramkarz Radomiaka pewnie łapie futbolówkę
66' akcja Radomiaka: z prawej strony zatańczył z piłką Leandro, niestety nie udało się oddać strzału
64' Zmiana w drużynie Radomiaka: Wolski zmienia Mikołajczaka
61' ostre wejście w nogi Leandro i żółtą kartką upomniany zawodnik gości Stefański
58' Mikołajczak (Radomiak) ukarany żółtą kartką
55' Strzelca bramki Cupriaka zastępuje na placu gry Cieciura (Radomiak)
53' rzut rożny dla gości: piłka przechodzi jednak przez pole karne, akcja nie została zakończona strzałem
51' Polonia rozgrywa piłkę na swojej połowie, a Radomiak stara się ją odebrać
49' Radecki udanie dośrodkowuje z prawej strony, niestety nikt nie oddaje strzału
47' akcja gości, przerzut na lewo, ale Grudniewski czysto odbiera piłkę
II POŁOWA

KONIEC I POŁOWY

45 'ostatni gwizdek w tej połowie
44' szansa gości po rzucie rożnym. Po strzale z kilku metrów piłka obija poprzeczkę!
42' rzut wolny dla Radomiaka. 20 metrów do bramki rywali, mocne uderzenie Leandro, ale popisał się dobrą interwencją golkiper
40' Radecki przy piłce, dobry strzał, ale obok bramki
36' groźny strzał na bramkę oddają goście ale piłka wysoko ponad bramką
34' akcja Radomiaka i szansa na drugą bramkę! Bramkarz gości ostatecznie łapie piłkę, wyjaśniając sytuację
30' goście naciskają i kolejny rzut wolny - bezpośredni strzał, piłka leci jednak ponad bramką
27' rzut wolny blisko pola karnego dla Polonii Bytom, dośrodkowanie i piłka poza boiskiem
26' Radomiak w posiadaniu piłki w okolicy środka boiska
23' sędzia przerywa mecz i zaprasza zawodników na uzupełnienie płynów
19' GOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Strzelcem bramki Kamil Cupriak!!!
14' akcja gości: dośrodkowanie z prawej strony, niebezpieczna sytuacja, strzał - na szczęście ponad bramką
13' wolny dla Polonii Bytom, dośrodkowanie na dalszy słupek i piłka poza boiskiem
11' akcja gości lewym skrzydłem i słupek! Doskonała okazja Polonii
9' przejął w środku Leonardo, niestety strata przed polem karnym
8' faul w środku boiska, wolny dla Radomiaka
4' Radomiak w natarciu! Tylko rzut rożny, bez zagrożenia
2'  walka w środku boiska, prostopadła piłka w pole karne przyjezdnych  i niestety spalony...

początek! Radomiak na biało, a goście w niebiesko-czerwonych strojach

16:50 - Sędzią dzisiejszych zawodów jest pan Marcin Zarwalski z Pomorskiego ZPN

16:40 - Trwa właśnie rozgrzewka.

16:30 - Dzień Dobry! Ze Stadionu Miejskiego przy ul. Narutowicza 9 wita Redakcja portalu cozadzien.pl. Serdecznie zapraszamy na Relację LIVE z meczu II ligi piłki nożnej pomiędzy Radomiakiem a Polonią Bytom.