Radomiak Radom - ROW Rybnik 1:1 (zapis relacji)

Radomiak Radom - ROW Rybnik 1:1
90+2 Kościelny - 45' Muszalik

KONIEC MECZU
90+3 jeszcze jedna akcja Radomiaka. Dośrodkowanie z wolnego, bez zagrożenia, ale rzut rożny dla gospodarzy. Arbiter jednak kończy spotkanie.
90+2  GOOOOL DLA RADOMIAKA!!!! Strzał Agu z daleka, dużo szczęścia po stronie Radomiaka. Bramkarz popełnia prosty błąd i do wypuszczonej przez niego piłki tuż przy słupku dopada Kościelny i gol!
89' Mikołajczak na granicy spalonego dostał piłkę w okolicach 16-tki, oddał Śliwińskiemu w środek, ale tam było zbyt tłoczno
88' Radecki odwracał się na piłce w polu karnym, ciągnął w stronę bramki, ale ostatecznie wybili obrońcy spod jego nóg
87'  Siwek za Mandrysza (ROW)
84' dobre dośrodkowanie radomian. Śliwiński niemal z podłoża głową, ponad bramką
82' Mikołajczak znów do Wasilewskiego w prawo, ten próbował jeszcze podawać w środek. Rożny dla Radomiaka... Poradzili sobie defensorzy ROW-u
80' Mikołajczak na 11 metrze, oddał wbiegającemu Wasilewskiemu... bez zagrożenia, wybijają obrońcy
79' jeszcze raz wrzutka Sulkowskiego blokowana, rożny
77' głębokie dośrodkowanie gości po rzucie wolnym. Kontra Radomiaka, ale Radi traci
75' piętką Brągiel do Radeckiego! Ten przewrócony przez rywali na linii pola karnego, koniec akcji Radomiaka
74' Świdzikowski do Radeckiego w pole karne. Dokładne, dalekie podanie naszego kapitana, ale nie opanował Radi.
73'  Śliwiński za Putona (Radomiak)

70' dośrodkowanie Sulkowskiego zablokowane, aut na wysokości pola karnego
68' Agu do Mikołajczaka na 20 metr. Strzał Radka wysoko ponad bramką, nie był do niego przygotowany
66' dla Agu za wślizg od tyłu w nogi rywala
65' strzelał Chrabąszcz. Celnie, mocno, ale wprost w koszyczek bramkarza
64'  Mikołajczak faulowany przez Grolika. Żółta kartka i rzut wolny z 25 metrów.
62'  Nowak za Gładkowskiego (ROW)
61' strzał Brągiela z daleka, piłka ociera się o obrońcę, będzie rożny
58' zagotowało się pod bramką gości. Dobrze wyszedł do piłki Brągiel, wpadł w pole karne i wyłożył Mikołajczakowi, ale nic z tego nie wyszło. Później strzał Radomiaka, ręka gości, ale bez reakcji sędziego.
57'  Chrabąszcz za Cupriaka (Radomiak)
56' Sulkowski wrzucał z lewego skrzydła. Akcje Radomiaka kończą się na wysokości pola karnego
54' Wasilewski z prawej strony, dobrze dograł w pole karne, ale nikt nie strącił piłki, a ta wyszła wzdłuż bramki
52' Sulkowski głęboko dośrodkowywał, Mikołajczak lekko głową, niegroźnie
48' rożny dla Radomiaka, było groźnie, ale skończyło się tylko na strachu...
II POŁOWA

KONIEC I POŁOWY
45'  GOL DLA ROW-u! Szybka akcja, Mariusz Muszalik sam na sam z Kulą, pewnie uderza po ziemi w światło bramki.

43' teraz dużo gry w środku, żadna z drużyn nie zdobywa przewagi
40' Mikołajczak dostał podanie już w polu karnym, próbował przełożyć na prawą nogę i strzelić, ale uderzenie niecelne i zbyt lekkie
39' sporo teraz niedokładności szczególnie w szeregach gospodarzy
35' futbolówka w rękawicach Kuli, głową strącał ją jeden z graczy ROWu
33' Agu wślizgiem przerywa akcję gości, aut na wysokości 35 metra
30' obie ekipy próbują się przedrzeć. Radomianie pod bramką przyjezdnych, mamy rożny
27' wolny z boku boiska. Głową z parteru uderzał Gładkowski, wybijają obrońcy Radomiaka
25' Agu z dystansu! Celny, bardzo mocny strzał. Bramkarz przenosi piłkę nad poprzeczką
22' mocny strzał z 20 metrów Jarego, na szczęście trafił w obrońcę
20' doskonała sytuacja gości! Świdzikowski kontrolował piłkę, ale tuż przy linii końcowej odebrał mu ją rywal. Wyłożył przed pole karne, strzelił Mandrysz. Kula szczęśliwie bronił klatką piersiową, dobitka z bliska na szczęście niecelna
18' ofiarnie położył się na ziemi Świdzikowski i głową wybił na aut na 20 metrze
16' wysoki pressing Radomiaka, mają problem z wyjściem spod własnej bramki goście
14' Puton po ziemi z prawej strony w pole karne, ale wybijają na róg obrońcy. Główka Agu, bez zagrożenia.
13' wolny dla Radomiaka. Radecki głową z ostrego kąta, piłka minimalnie minęła słupek bramki. Był tam jeszcze nasz kapitan, ale skutecznie blokowany przez rywala
11' teraz daleko Mikołajczak do Brągiela na dobieg. Ten gonił piłkę na prawym skrzydle, ale obrońca go uprzedził
8' próba dalekiego zagrania gości, ale do końca odprowadzał piłkę Kościelny
5' Mandrysz dośrodkowuje z prawego skrzydła, ale trafia w Sulkowskiego i mamy róg
4' teraz dobre podanie gości między dwóch obrońców, ale Kula czujnie wyszedł do linii 16-tki i złapał
3' Radomiak ciągle w natarciu. Dobiegł do piłki tuż przy linii końcowej Mikołajczak, dośrodkował po ziemi, ale nikt nie zamknął
2' druga doskonała okazja po rzucie rożnym, ale piłka przeszła wzdłuż linii końcowej
1' Agu faulowany na 25 metrze. Sulkowski dośrodkowywał, piłka w tłumie i strzela z ostrego kąta Agu. Bramkarz broni nogą.

17:00  - Radomiak przy piłce na środku. Zaczynamy!

16:57 - piłkarze w towarzystwie sędziów pojawiają się na placu gry.

16:51 -
arbitrem głównym dzisiejszego widowiska będzie Karol Rudziński z Olsztyna. Pomagają mu Marcin Hankiewicz i Piotr Kurt.