Radomiak - Siarka 4:0 (Zapis relacji LIVE)

Radomiak Radom 4:0 Siarka Tarnobrzeg
Bramki: Leandro Rossi 62', Dariusz Brągiel 69', Przemysław Śliwiński 83', Michał Chrabąszcz 90'

90' Koniec meczu. Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg 4:0. "Zieloni" awansowali w tabeli na trzecie miejsce.
90' Schodzi David Kwiek, wchodzi Krzysztof Ropski
90' Goll!!! 4:0. Tym razem do bramki gości strzelił Michał Chrabąszcz.
88' Pewna interwencja Michała Kuli.
87' Krystian Puton przejął w polu karnym, ale odwrócony plecami do bramki nie zdołał oddać strzału.
86' Siarka miała szansę, ale Szymon Martuś przestrzelił o centymetry.
85' Rożny dla Siarki. Piąstkuje Michał Kula.
84' Golll!!! David Kwiek znalazł się na skrzydle, mądrze dograł w pole karne, a tam bezbłędnym strzałem popisał się Przemysław Śliwińskie! 3:0 dla Radomiaka
83' Zmiana w Radomiaku. Schodzi Paweł Uliczny, w jego miejsce Krystian Puton po roku przerwy.
82' Schodzi Jakub Więcek, wchodzi Bartosz Waleńcik.
82' Kwiek z wolnego, ale chyba myślał, że gra w rugby...
82' Cieciura przejął i pognał na bramkę, ale został w brzydki sposób zatrzymany.
81' Kontra "Zielonych". Cieciura zagrał długą piłkę do Śliwińskiego, ale ten przegrał pojedynek biegowy z obrońcą Siarki.
78' Strzał Michała Chrabąszcza z 25. metra. Niestety piłka wysoko nad poprzeczką.
75' Przemysław Śliwiński zmienia Leo. Leandro żegnany owacjami na stojąco.
74' Michał Kula faulowany.
72' Kolejna kontra Radomiaka. Kwiek pognał do przodu, ale nie miał wsparcia i zwolnił akcję.
69' GOLLLLLLLLLLLLL. Kontra Radomiaka. Brągiel wyszedł sam na sam z bramkarzem i nie miał problemu z podwyższeniem wyniku. Ładny urodzinowy prezent dla Darka Brągiela.
68' Siarka próbowała zaatakować. Szymon Martuś czarował w polu karnym, ale Maciek Świdzikowski zabrał mu piłkę.
68'  Schodzi Sebastian Mandzelewski, w jego miejsce Adrian Chłoń.
67' Niepotrzebny faul. Będzie rzut wolny dla Siarki z prawej strony pola karnego.
65' Siarka w ataku. "Świdzik" na aut.
64' Szybka akcja Radomiaka. Kwiek do Ulicznego, a ten się zatrzymał.
62' GOLLLLLLLLL. Leo wykorzystał błąd defensywy gości, dopadł do bezpańskiej piłki i nie miał problemu z pokonaniem bramkarza.
60'  Schodzi Kamil Jakubowski, wchodzi Marcin Stromecki.
60' Leo mądrze się zastawił i próbował dopaść do wysokiej piłki, ale minimalnie wyprzedził go bramkarz Kamil Beszczyński, który ucierpiał podczas tej interwencji.
58' Goście w natarciu, ale jak na razie nie potrafią się zbliżyć do pola karnego Radomiaka.
56' Efektowne wejście Cieciury. Obrońca podał do Leo, ale Brazylijczyk został wygoniony z pola karnego i w tłoku stracił piłkę.
55' Schodzi Dorian Buczek, wchodzi Szymon Martuś.
54' Żółta kartka dla Krzysztofa Sucheckiego.
54' Kolejny faul sędzia traci kontrolę nad meczem.
51' Atak gości, ale kapitalne wyprzedzenie Świdzikowskiego, który wyszedł z kontrą i...sfaulował. Przynajmniej zdaniem sędziego. Żółta kartka dla naszego kapitana.
48' Było groźnie. Sylwestrzak strzelał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a piłka minimalnie minęła słupek bramki gości.
 46' Mateusz Radecki zmieniony przez Michała Chrabąszcza. Podobno "Radek" narzekał na kontuzję.
46' Radomiak zaczyna.

Przerwa powoli dobiega końca. W szeregach Radomiaka mocno rozgrzewało się kilku zawodników. Czyżby Jacek Magnuszewski szykował zmiany?

45' Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bramek nie oglądaliśmy.
44' Leo przejął i podał w stronę Ulicznego. Niestety nasz skrzydłowy nie zdołał przyjął piłki.
42' Nonszalancja naszej obrony i rzut wolny dla gości, ale do bramki daleko.
40' Siarka w ataku. Na szczęście Darek Brągiel znalazł się w obronie.
39' Wrzutka z rzutu wolnego dla "Zielonych" i po zamieszaniu piłka wyszła na róg.
37' Kwiek do Brągiela, a ten z prędkością błyskawicy pognał w pole karne. Niestety uderzył obok bramki.
36' Złe dośrodkowanie Domańskiego i Radomiak próbował wyjść z kontrą.
36' Rożny dla Siarki
35' Słaba wrzutka Sulkowskiego i tylko aut dla Radomiaka.
34' Leo znowu czarował. Brazylijczyk odważnie wszedł pomiędzy dwóch obrońców i został sfaulowany. Rzut wolny z prawej strony pola karnego dla "Zielonych".
32' Niebezpieczne wejście Bartka Sulkowskiego. Piłkarz z Tarnobrzega zwija się z bólu.
31' Strzał Siarki wysoko mija poprzeczkę Radomiaka. Michał Kula zacznie z 5. metra.
28' Kolejny atak gości zakończył się w okolicach naszego pola karnego.
26' Rzut wolny dla gości, ale radomska obrona wyjaśnia sytuację.
23' Było groźnie. Leo przejął piłkę i pognał w stronę bramki. Brazylijczyk minął dwóch obrońców i strzelił w światło bramki, ale jego uderzenie obronił Kamil Beszczyński.
21' Radecki wychodził z szybkim atakiem, ale został zatrzymany przez faulem za Doriana Buczeka.
19' Głupia strata "Zielonych" i Siarka naciera.
17' Dobra wrzutka i strzał Świdzikowskiego. Niestety bramkarz gości nie dał się pokonać.
16' Leo szalał na skrzydle. Jak tyczki mijał kolejnych rywali, aż któryś z obrońców postanowił uciec się do faulu. Będzie rzut wolny z 30 metrów.
15' Pierwszy strzał gości, ale lekko uderzył Sebastian Mandzelewski.
12'  Pomocy medycznej potrzebował napastnik Siarki - Maciej Domański.
11' Składna akcja Radomiaka. Na początku Brągiel wrzucił w pole karne, a potem uderzeniem popisał się Paweł Uliczny, ale na posterunku znalazł się Kamil Beszczyński.
10' Dobry powrót Brągiela, który wyłuskał piłkę.
 8' Spokojny atak konstruują goście z Tarnobrzega.
4' Leo wychodził z kontrą. Niestety piłka wyszła na aut
2' Rajd Brągiela na skrzydle. Darek podał do Sulkowskiego, a ten źle przyjął piłkę i aut dla gości.
1' Natomiast sympatycy Radomiaka zapełnili prawie cały stadion. Chyba padł rekord frekwencji w tym sezonie.
1' Po raz pierwszy w tym sezonie do Radomia przyjechali kibice gości. Zjawiło się około 50 kibiców z Tarnobrzega.
1' Zaczynamy spotkanie. Siarka od środka boiska.

14.57 Piłkarze wychodzą na murawę. Zaraz zaczynamy.
14.55 Trybuny powoli się zapełniają. Sektor "rodzinny" bawi się doskonale przy hicie zespołu Akcent "Przez Twe Oczy Zielone". DO meczu pozostało 5 minut.
14.50 Rozgrzewka dobiegła końca. Piłkarze na chwilę zeszli do szatni. Do pierwszego gwiazdka pozostało 10 minut.
14.45 W ostatniej kolejce oba zespoły zdobyły komplet punktów. Radomiak wygrał z ROW-em Rybnik, a Siarka pokonała Nadwiślan Góra.
14.40 Rozjemcą w dzisiejszym spotkaniu będzie pan Tomasz Marciniak z Płocka. Na liniach wspomagać go będą Paweł Sokolnicki i Piotr Sadczuk.
14.35 Znamy już wyjściowe składy. W podstawowym składzie Radomiaka po raz kolejny pojawił się Radosław Sylwestrzak i David Kwiek, którzy dobrze zaprezentowali się w wyjazdowym meczu z ROW-em Rybnik.
14.30 Trwa rozgrzewka. Trybuny powoli się napełniają.
14.20 Ze Stadionu Miejskiego w Radomiu wita państwa Krzysztof Domagała. Zapraszam na relację LIVE z meczu XI kolejki II ligi, w którym Radomiak Radom podejmować będzie Siarkę Tarnobrzeg.

Relację rozpoczniemy ok. godziny 14.30. Zapraszamy!

Radomiak Radom: Michał Kula - Jakub Cieciura, Radosław Sylwestrzak, Maciej Świdzikowski, Bartosz Sulkowski, Paweł Uliczny, Włodzimierz Puton, Mateusz Radecki, Dariusz Brągiel, Leandro Rossi, David Kwiek
Siarka Tarnobrzeg: Kamil Beszczyński - Tomasz Przewoźnik, Konrad Stępień, Kamil Kościelny, Krzysztof Suchecki, Marcin Stefaniak, Jakub WIęcek, Kamil Jakubowski, Sebastian Mandzelewski, Maciej Domański, Dorian Buczek

Radomiak: Piotr Banasiak, Krystian Puton, Norbert Jędrzejczyk, Przemysław Śliwiński, Paweł Wolski, Michał Chrabąszcz, Krzysztof Ropski
Siarka Tarnobrzeg: Przemysław Janowski, Bartosz Waleńcik, Adrian Chłoń, Mariusz Korzępa, Marcin Stromecki, Daniel Koczon, Szymon Martuś