Radomiak 1:0 Okocimski KS Brzesko (zapis relacji)

KONIEC MECZU. Trzy punkty zostają w Radomiu.
90+3  ostatni gwizdek arbitra

90+2 za mocne dośrodkowanie gości, bez zagrożenia pod bramką Michała Kuli
90+1 Śliwiński na spalonym, kolejna kontra Radomiaka
*Sędzia dolicza co najmniej 3 minuty. Spiker podaje informację, że na trybunach zasiadło dziś 3 tysiące widzów.
89' ostro potraktowany Wasilewski, powinna być kartka...
88' Śliwiński pod nogi mijającego obrońców Ulicznego, w ostatnim momencie przerwali wślizgiem obrońcy
87' Uliczny wypuścił Leandro sam na sam, ten na naprawdę minimalnym spalonym
86' Śliwiński ładnie uwolnił się w narożniku i podawał do Leo w środku, zbyt lekko
85' Jędrzejczyk jako ostatni obrońca przerywa groźny kontratak wślizgiem na 20 metrze
84' Kwiek przedzierał się lewym skrzydłem, podał po ziemi, a dwaj obrońcy gości pośliznęli się - Radomiak nie wykorzystał tej sytuacji
84' Paweł Uliczny zmienia Pawła Wolskiego
82' Bryła na spalonym po podaniu Janika
80' zatańczył między dwoma obrońcami Leandro w narożniku
78' zabawili się w "dziadka" przy szesnastce gości Wolski i Leo, ale defensorzy w kluczowym momencie wybili
77' zbyt głęboka wrzutka Sulkowskiego, łapie golkiper
76' chciał dośrodkować z prawej strony Wolski, piłka po nodze obrońcy wyszła na róg
74' Śliwiński blisko okazji do strzału, ale uprzedził go bramkarz w polu karnym
72' kontratak Radomiaka - Leandro dostrzegł niepilnowanego Kwieka i zagrał mu na dobieg, ten dopadł do piłki tuż przy 16 metrze i uderzył z pierwszej piłki po ziemi... niecelnie
70' David Kwiek w miejsce Dariusza Brągiela
69' Janik za Białkowskiego
68' dwóch na jednego byli piłkarze Radomiaka, Radecki i Leo i połowie rywala, ale niecelne podanie Brągiela
67' przy piłce teraz Okocimski, jednak każda ich próba kończy się nieco za linią środkową
65' Ropski schodzi z boiska, w jego miejsce Śliwiński z numerem 15
64' wyłożenie przed pole karne do Bryły, a ten zza pola 16 metrów technicznie - Kula ofiarnie, ale łapie
63' Radecki próbował z 30 metrów po ziemi
62' Puton teraz dobrze w obronie, przerwał atak rywali
61' Kurzywilik za Maślankę (Okocimski)
59' próbowali lewym skrzydłem goście - Bryła górą do Glushko, ale przerywa Świdzikowski
58' Brągiel nieudanie wrzucał w pole karne, nie miał szansy dojść do piłki Leandro
57' po rzucie różnym uderzał zdaleka Radecki, zablokowany
56' każda próba podania gości jest natychmiast przerywana przez obronę Radomiaka, tym razem Świdzikowski
55' Włodzimier Puton za Michała Chrabąszcza
53' rajd Brągiela i dośrodkowanie
50' ponownie Brągiel w polu karnym, pięć metrów od bramki, uderzał niecelnie i dodatkowo spalony
48' uderzał z 25 metrów Brągiel, niecelnie
46' w sytuacji sam na sam znalazł się Glushko, jednak Kula popisał się niesamowitą interwencją i uratował Radomiaka!

KONIEC I POŁOWY

45' +1 akcja ofensywna gości, kilka podań przy linii pola karnego, ale bez pomysłu
Sędzia doliczył dwie minuty.
44' Ropski w polu karnym, zbyt późno podawał Leo
42' groźne dośrodkowanie gości i próba Glushko, na szczęście nieudana
42' Brągiel przebiegł pół boiska, ale nie znalazł kompanów
40' w przewadze piłkarze Radomiaka po przejęciu blisko połowy, powinien być rzut rożny, ale sędzia nie reagował...
39' błyskawiczny kontratak gości, Kula ryzykował czerwoną kartkę i bardzo odważnie interweniował poza polem karnym, zdążył w ostatniej chwili
38' "Radi" indywidualnie w środku boiska minął kilku rywali
36' Radecki daleko do Leandro, prawie doszedł do piłki Brazylijczyk
35' prostopadłe podanie przeciął Jędrzejczyk
33' ładnie teraz z pierwszej piłki Leandro, Brągiel i Sulkowski
32' od podstaw próbują konstruować atak gracze Okocimskiego
30' teraz próba ataku gości, jednak w prosty sposób przerwana przez defensorów Radomiaka
28' Radomiak cały czas w natarciu
25' piłka minęła Norberta Jędrzejczyka i wylądowała pod nogami Glushko dwa metry od bramki Radomiaka. Ten jednak nie opanował i faulował w ataku.
24' kolejna ofensywna próba Radomiaka. Ponownie Brągiel na lewej stronie.
22' Sulkowski przejął piłkę w środku boiska i na dobieg podawał do Radeckiego, ten wpadł w pole karne, dośrodkował po ziemi. Piłkę odnalazł Leandro i prawą nogą skierował do bramki z ostrego kąta
22' GOOOOOOOOLLL dla Radomiaka!!! Leandro zdobywa 8 gola w tym sezonie!

21' Wasilewski przeciął podanie rywala
20' Glushko znalazł się w polu karnym Radomiaka, później piłka powędrowała do Bryły, a ten uderzył mocno, ponad bramką
19' Świdzikowski poradził sobie w obronie i rozmontował defensywę rywali, znów Brągiel przedzierał się lewym skrzydłem
18' w miejsce Wilka Patryk Bryła z numerem 17
16' Mateusz Wilk po raz drugi leży na boisku, sanitariusze znoszą go z murawy
13' bardzo ładna akcja Radomiaka prawą stroną rozpoczęta przez Radeckiego, kilka podań z pierwszej piłki i Ropski zgrywał przed pole karne do Leandro. Atomowy strzał Brazylijczyka jednak zablokowany
12' Norbert Jędrzejczyk daleko, prostopadle do Leandro, ale ten jednak na spalonym
10' bramkarz Radomiaka zbyt lekko wybijał, na szczęście bez konsekwencji
9' odważnie na linii pola karnego Kula, zdążył wybić
8' przywilej korzyści i dośrodkowywał Brągiel, ta próba jednak zablokowana i łapie bramkarz
6' Kulawik z rzutu wolnego prosto w mur, Wojcieszyński poprawił mocno i celnie, ale Kula na posterunku
5' zupełnie nieudany rzut wolny Sulkowskiego - próba dośrodkowania, a po chwili kiks Michała Chrabąszcza i piłka wysoko ponad murawą
4' Brągiel faulowany przy linii bocznej
2' Pyciak prostopadłym podaniem znalazł Glushko, ale ten strzelił zbyt lekko, by pokonać Kulę
1' dwójkowa akcja lewą stroną Ropskiego i Brągiela, jednak dośrodkowanie tego drugiego zupełnie nieudane

16:00 - Radomiak rozpoczyna!

15:57 - na murawie pojawiają się piłkarze obydwu drużyn!
Kibice szczególnymi owacjami witają radomskich futbolistów

15:54 - kibice świetnie bawią się przy muzyce rozbrzmiewającej z głośników

15:48 - trybuny po obydwu stronach murawy zapełniają się, a przy wejściu od strony parku nadal czeka bardzo liczna grupa sympatyków Radomiaka

15:46 - pomimo dosyć chłodnego dnia, nad Stadionem im. Marszałka Piłsudskiego świeci dziś słońce

15:44 - sędzią dzisiejszego pojedynku będzie Mirosław Górecki ze Śląskiego ZPN, pomagać mu będą Zbigniew Szymanek, Marcin Rusek i Jacek Klica jako sędzia techniczny.

15:40 - Znamy już składy w jakich pojawią się dziś na boisku obydwa zespoły.

15:30 - Na relację LIVE z meczu 8 kolejki II ligi pomiędzy Radomiakiem Radom a Okocimskim KS Brzesko zaprasza Państwa Karolina Kołtuniak.