Radomiak - Błękitni (Zapis relacji)

Radomiak Radom 2:0 Błękitni Stargard Szczeciński
Bramki: Wolski 17', Ropski 58'

90'+4  Koniec spotkania. Radomiak wygrywa 2:0.
90'+2 Błękitni atakują. Ale Kontra Radomiaka. Ropski na spalonym.
90'+1 Napora faulowany.
90' Sędzia doliczył 4 minuty.
90' Kontra Radomiaka, ale "Zieloni" nie mają już siły. Lekki strzał Przemka Śliwińskiego.
89' Było groźnie. Gajda miał szansę, ale pomylił się z najbliższej odległości.
88' Rzut rożny dla gości.
88' Radecki na spalonym
87' Radomiak nieporadnie w obronie, ale goście atakują bez większego pomysłu.
86' Strzał w światło bramki. Ale Kula wybija.
85' Radecki faulował tuż przed polem karnym. Piłka ustawiona w prawym narożniku "16"
84' Fadecki strzela, ale piłka poszybował w trybuny.
83'  Leo schodzi. W jego miejsce Przemek Śliwiński, dla którego jest to powrót po długiej przerwie.
82'  Ostatnia zmiana u gości. Schodzi Bednarski wchodzi Łaźnikowski
81' Radecki strzelał. Piłka poszybowała daleko, daleko za linię końcową
80' Tempo wyraźnie siadło. Gra toczy się w środku pola.
77' Leo wpadł w pole karne, ale niedokładnie dogrywał do Ropskiego.
76' Napora miał pierwszą szansę, ale nasz skrzydłowy zaplątał się w niepotrzebny drybling w polu karnym rywali.
74'  Krzysztof Napora zmienił Pawła Wolskiego.
73' Kontra Radomiaka. Ropski do Leo, ale Brazylijczyk zatrzymany.
73' Prostopadła piłka do Cieciury, ale nasz obrońca nie dał rady.
70'  Rafał Gutowski już dziś nie zagra, w jego miejsce pojawił się Maciej Więcek.
70'  Schodzi Włodzimierz Puton, zmienia go Michał Chrabąszcz
67' Spiker właśnie poinformował, że mecz na żywo ogląda 2 300 osób.
67'  Schodzi Darek Brągiel, wchodzi Paweł Uliczny
66' Radomiak szukał kontry, ale piłka wróciła do gości.
64' Leo faulowany w środku boiska.
63' Nieporadny atak gości. Błękitni nie potrafili odnaleźć się w polu karnym Radomiaka. Piłka w rękach Michała Kuli.
62'  Schodzi Wiśniewski, wchodzi Michał Magnuski
61' Kontra Radomiaka. Puton do Leo. Brazylijczyk wpadł w pole karne, ale oddał lekki strzał.
60' Ropski mógł mieć kolejną szansę. Jednak minimalnie szybszy okazał się obrońca gości.
58' GOLLLLLLLLLLL RADOMIAK 2 BŁĘKITNI 0. Gola zdobył Krzysztof Ropski, który mocnym strzałem pokonał bramkarza gości.
56' Franciszek Siwek dostał żółtą kartkę.
55' Udany powrót Leo. Brazylijczyk powstrzymał akcję gości.
54' Fatalny błąd Radeckiego. Mogło się skończyć tragicznie, ale na szczęście Błękitni faulowali.
52' Jak można było tego nie trafić. Radecki pomylił się choć stał 3 metry przed bramką...To powinien być gol dla "Zielonych".
50' Ostra gra, ale sędzie nie gwiżdże
46'  Robert Gajda zmienił Bartosza Flisa.
46' Wracamy do gry. Goście zaczynają.

45'  Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.
45'  Ukarany Norbert Jędrzejczyk
45' Słaba wrzutka "Zielonych" z rzutu rożnego.
45' Leo nie trafił z dwóch metrów. Brazylijczyk uderzał nożycami.
45' Brągiel faulowany z lewej strony pola karnego, będzie szansa w ostatnich minutach pierwszej połowy.
44' Radomiak próbował wyjść z kontrą, ale obrońcy gości wybili na aut.
42' Ropski próbował się urwać, ale mu się nie udało.
40' Kolejna szansa dla Radomiaka. Tym razem do wybitej piłki dopadł Radecki, ale strzelił minimalnie obok lewego słupka bramki.
39' Kapitalny strzał Ropskiego. Bramkarz Błękitnych kapitalnie broni. Doskonale do naszego napastnika dogrywał Paweł Wolski.
38' Gra toczy się w środku pola.
35' Brutalnie potraktowany Brągiel. Sędzia nie dopatrzył się faulu.
34' Maciek Świdzikowski kasuje atak gości.
33' Brągiel na skrzydle. Tylko aut dla Radomiaka.
31' Leo brutalnie faulowany. Sędzia nie sięgnął do kieszeni po kartkę. Upiekło się piłkarzowi Błękitnych.
30' Cieciura wyrwał do przodu, ale dośrodkował wprost w ręce Marka Ufnala.
28' Brągiel na pełnej prędkości wpadł w pole karne, ale jego dogranie okazało się niecelne.
27' Rzut rożny dla gości. Było groźnie, ale Michał Kula zacznie od bramki.
26' Gra toczy się w środkowej strefie boiska.
24' Błękitni spokojnie rozgrywają piłkę w środku pola.
22' Ropski próbował z lewej strony, ale skończył swoją akcję na drugim obrońcy gości.
17' GOOLLLLLLLLLL Piękna bomba Pawła Wolskiego z narożnika pola karnego. 1:0 dla Radomiaka!!!
15'  Żółta kartka dla Macieja Kazimierowicza
13'  Tomasz Pustelnik upomniany przez sędziego
12'  Żółta kartka dla Mateusza Radeckiego za symulowanie faulu. Według wszystkich powinien być karny dla Radomiaka. Ale sędzia widział to inaczej.
10' Groźny strzał. Dobra interwencja Michała Kuli i rzut rożny dla gości.
9' Rzut wolny dla Błękitnych z około 25 metrów
7' Błękitni w ataku pozycyjnym. Drugi rzut rożny dla gości.
5' Leo wstał o własnym siłach.
5'  Żółta kartka dla Bartosza Flisa. Ucierpiał Leandro Rossi.
3' Groźna wrzutka Krzyśka Ropskiego, ale piłka nie dotarła do Darka Brągiela.
2' Nieudana wrzutka Błękitnych. Michał Kula zaczyna od bramki.
2' Fadecki na prawym skrzydle. Rzut rożny dla gości.
1' Radomiak zaczyna

16:55 Mecz rozpocznie się minutą ciszy za zmarłego ostatnio Michała Muszyńskiego
16:45 Trybuny powoli się zapełniają, ale frekwencja nie jest najwyższa, choć może do pierwszego gwizdka sędziego zjawi się więcej fanów Radomiaka Radom.
16:35 Piłkarze obu zespołów rozgrzewają się na murawie stadionu
16:30 Jak zwykle Jacek Magnuszewski dokonał kilku zmian w wyjściowym składzie. Tym razem w podstawowej "11" zobaczymy m.in. Jakuba Cieciurę, Włodzimierza Putona i Dariusza Brągiela, którzy zastąpili w wyjściowym składzie Michała Chrabąszcza, Krzysztofa Naporę i Macieja Wasilewskiego. Nowością jest też obecność na ławce rezerwowych Przemysława Śliwińskiego, który wraca po dłuższej przerwie.
16:25 Ze Stadionu Miejskiego w Radomiu wita Państwa Krzysztof Domagała. Serdecznie zapraszam na relację LIVE z meczu czwartej kolejki II ligi, w której Radomiak Radom zmierzy się z Błękitnymi Stargard Szczeciński.
Zapraszamy na relację. Ruszymy około godziny 16.30

Radomiak Radom: Michał Kula - Jakub Cieciura, Norbert Jędrzejczyk, Maciej Świdzikowski, Bartosz Sulkowski, Paweł Wolski, Włodzimierz Puton, Mateusz Radecki, Dariusz Brągiel, Leandro Rossi, Krzysztof Ropski
Błękitni Stargard Szczeciński: Marek Ufnal - Maciej Liśkiewicz, Tomasz Pustelnik, Franciszek Siwak, Ariel Wawszczyk, Wojciech Fadecki, Patryk Bednarski, Maciej Kazimierowicz, Rafał Gutkowski, Bartosz Flis, Radosław Wiśniewski

Radomiak: Piotr Banasiak, Michał Chrabąszcz, Radosław Sylwestrzak, Przemysław Śliwiński, Krzysztof Napora, Maciej Wasilewski, Paweł Uliczny
Błętkitni: Jakub Kosiorek, Robert Gajda, Sebastian Inczewski, Filip Łaźnikowski, Michał Magnuski, Maciej Więcek, Bartłomiej Zdunek