Wisła Sandomierz 1:2 Radomiak Radom (zapis relacji)

Wisła Sandomierz 1:2 Radomiak Radom
Bramki: Gołasa 83' (k) - Stanisławski 13', Leandro 54'

90+3' KONIEC MECZU! RADOMIAK RADOM W DRUGIEJ LIDZE!!!
90+2' Stanisławski po ziemi do Wnuka, ale temu odskakuje piłka. Po chwili niecelnie strzela Radecki
90+1' Wnuk za Brągiela
90' rzut wolny dla gości. Krótkie rozegranie i kolejny faul na zawodniku "zielonych"
90' co najmniej trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie
88' kontratak Radomiaka i niecelny strzał Stanisławskiego
86' Groźny, minimalnie niecelny strzał z dystansu Szepety
84' W. Puton za Kiełtykę
83' GOL DLA WISŁY! "Jedenastkę" na bramkę zamienia Gołasa. Wisła - Radomiak 1:2.
83' rzut karny dla Wisły. Fauluje Cieciura
80' Szepeta za Hula
80' Radomiak gra spokojnie, długo utrzymuje się przy piłce
78' długie, krosowe podanie Mikulca i piłka w rękach Kuli
76' Wolski za Leandro
74' Kwiecień za Motyla
70' rzut wolny dla Radomiaka. Centra Cieciury w pole karne zbyt mocna i piłka wychodzi poza plac gry
67' strzał Pacholarza sporo ponad bramką
66' w ostatnich minutach gra się trochę uspokoiła i toczy się głównie w środku pola
63' niespełna pół godziny dzieli Radomiaka od awansu do II ligi!
60'  Pacholarz za Ziółka
60' Mikulec za Raka
58' niecelnie głową Podstolak
57' centra Piątkowskiego i kiks Dubiny w polu karnym, ale czujnie Kula i korner dla Wisły
55' niecelne uderzenie Piątkowskiego z powietrza
54'  GOOOOOOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Podanie z głębi pola do Leandro Rossiego, ten wychodzi sam na sam z Wierzgaczem i pewnym strzałem po ziemi pokonuje golkipera gospodarzy! Wisła - Radomiak 0:2!
49' groźne uderzenie Gołasy z dystansu i łapie Kula
49' centra Gołasy w pole karne, piłka mija wszystkich zawodników
47' niezła akcja gości, ale Radecki nie trafia czysto w piłkę
zaczyna Radomiak

45+2' koniec pierwszej połowy
45+1' Radecki niecelnie. Chwilę później uderzenie Stanisławskiego broni Wierzgacz
45' co najmniej dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa
44' Radecki dostaje podanie z głębi pola. Jego strzał broni jednak Wierzgacz
41' wygląda na to, że z zawodnikiem jest już wszystko w porządku. Gra wznowiona
40' chwila przerwy, Agu potrzebuje pomocy medycznej
39' rzut wolny dla Radomiaka. Dośrodkowanie Sulkowskiego, zamieszanie pod bramką i niecelny strzał Stanisławskiego
38' Motyl
35' ostatnie minuty nieco spokojniejsze
32' krótka przerwa na uzupełnienie płynów
31' z pierwszej piłki, z powietrza, bez namysłu, ale niecelnie Agu
29' Kiełtyka w dość ekwilibrystyczny sposób podaje do Stanisławskiego, a jego strzał z piątego metra nieznacznie chybiony!
27' groźny strzał Hula z dystansu. Z problemami, ale broni Kula
23' Sulkowski dogrywa z lewej strony za plecy swoich zawodników
22' kontra Radomiaka, jednak Leandro niedokładnie podaje do Stanisławskiego
21' po stracie gola to gospodarze są częściej na połowie "zielonych". Na razie nie ma jednak zagrożenia golem
19' Wisła pod polem karnym Radomiaka, ale ostatecznie akcja bez strzału
18' dośrodkowanie Raka zablokowane przez Dubinę
18' kibice Radomiaka niestety tylko spod stadionu dopingują swój zespół
15' ładne podanie od Radeckiego do Stanisławskiego na wolne pole, ale jednak troszeczkę zbyt mocne
13'  GOOOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Odbiór w środku pola, szarża Stanisławskiego i przepiękne uderzenie napastnika Radomiaka z dystansu! Wisła - Radomiak 0:1!
11' drybling Leandro, zejście z prawego skrzydła do środka i strzał z 16 metrów wprost w Wierzgacza
9' Radecki biegnie środkiem boiska i uderza niecelnie z 30 metrów
7' goście ponownie lewą stroną próbują się dostać w szesnastkę rywali. Kolejna centra z tego sektora boiska i kolejny rożny
5' Brągiel na lewym skrzydle i kolejny rożny dla Radomiaka. Ponownie jednak bez zagrożenia
3' pierwszy korner dla "zielonych". Po centrze Dubiny piłka opuszcza plac gry
1' dośrodkowanie Piątkowskiego z prawego skrzydła zbyt mocne
zaczyna Wisła

godz. 16:56 - zawodnicy wyprowadzeni już na murawę przez trójkę sędziowską
godz. 16:55 - wygląda na to, że kibice Radomiaka nie zostaną wpuszczeni na stadion...
godz. 16:54 - W Sandomierzu nie ma klimatu piłkarskiego święta. Trybuny niewypełnione nawet w połowie
godz. 16:50 -  ze stadionu w Sandomierzu wita Michał Nowak

Wisła: Wierzgacz, Ziółek, Beszczyński, Oślizło, Golasa, Piątkowski, Podstolak, Motyl, Chorab, Hul, Rak
Radomiak: Kula, Cieciura, Dubina, Świdzikowski, Sulkowski, Kiełtyka, Agu, Radecki, Brągiel, Leandro, Stanisławski