Radomiak Radom 0:1 Lechia Tomaszów Mazowiecki (zapis relacji)

Radomiak Radom 0:1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Bramka: Żytek 80'

90+4' koniec meczu
90+4' pierwsza porażka Radomiaka na własnym stadionie w tym sezonie za chwilę stanie się faktem
90+3'  Cyrań
90+2'  Stańdo za Jardela
90' co najmniej cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie
90' dośrodkowanie Cieciury i na korner wybija Dolot
88'  Dolot za Matysiaka
87' nie widać tego, że Lechia gra w osłabieniu
86' centra Wnuka z rzutu wolnego, wybijają defensorzy Lechii, do piłki dopada Dubina, ale oddaje niecelny strzał
85'  Wiejak za Szymczaka
84' długie podanie Cieciury, ale niecelne i łapie Grejber
81'  Król za Rozwandowicza
80'  GOL DLA LECHII! Centra Matuszczyka z rzutu wolnego i Żytek ładnym strzałem głową otwiera wynik spotkania. Radomiak - Lechia 0:1.
79' zderzenie Dubiny i Jardela i potrzebna pomoc medyczna. Obaj zawodnicy gotowi już do gry
76'  Serodziński za Sulkowskiego
76'  Wnuk za Leandro
74' centra Dubiny z rożnego i piłka mija wszystkich zawodników
71'  Agu
68' przerwa na uzupełnienie płynów
65'  Agu za W. Putona
64' z rzutu wolnego strzela Dubina i z problemami, ale broni Grejber
62' Leandro faulowany na wysokości pola karnego. Druga  i w konsekwencji  dla Prusinowskiego.  ukarany także jeden z rezerwowych - Stańdo - za krytykowanie decyzji arbitra
61'  Stanisławski za Wolskiego
60' jak to nie wpadło? Świetne podanie z głębi pola od Cieciury do Radeckiego, ale piłka obok słupka...
59' Prusinowski strzela zza pola karnego wysoko ponad bramką
57' najgroźniejsza sytuacja w tym meczu! Dośrodkowanie z rzutu rożnego rożnego, głową strzela Żytek i nogami broni Kula! Z linii wybija Świdzikowski
55' Wolski schodzi z lewego skrzydła do środka i oddaje niecelny strzał
54' dośrodkowanie Prusinowskiego dalekie od ideału
49' Kiełtyka trafiony piłką w głowę
 zaczyna Radomiak

45+1' koniec pierwszej połowy
44' dośrodkowanie Dubiny z rzutu wolnego wyłapuje golkiper Lechii
44'  Prusinowski
41' ładne podanie po ziemi od Szymczaka do Mireckiego, jednak ten nie zabrał się z piłką
38' rzut wolny dla Radomiaka. Dośrodkowanie Dubiny i... piłka trafia w słupek przez nikogo nie trącona. Wcześniej arbiter odgwizdał jednak faul na zawodniku Lechii
37'  Szymczak
35' nie jest to porywające widowisko...
33' centrę Matysiaka wyłapuje Kula
31' dośrodkowanie Sulkowskiego z rzutu wolnego i bez problemów piąstkuje Grejber
29' Leandro niecelnie strzela z dystansu
27' przerwa na uzupełnienie płynów
24' centra Brągiela i nieudany strzał głową Kiełtyki
22' zryw Brągiela na lewym skrzydle, jednak od bramki rozpocznie Grejber
20'  Dubina
20' strzał Wolskiego z dystansu zablokowany
17' już szósty rożny w tym meczu dla Lechii
16' ładne długie podanie z głębi pola do Leandro, ale Brazylijczyk pogubił się w dryblingu
15'  Jardel
12' na razie dużo niedokładności po stronie Radomiaka
9' trzy rożne z rzędu dla gości. Bez zagrożenia
7' w odpowiedzi z dystansu Żytek i broni Kula
7' Brągiel ładnie schodzi z lewego skrzydła do środka, ale defensorzy czujnie
5' dośrodkowanie Sulkowskiego z lewego skrzydła i na korner wybija Matuszczyk
3' pierwszy strzał w tym meczu. Jardel jednak niecelnie
2' trzeci z rzędu aut na wyskości pola karnego dla Lechii
 zaczyna Lechia

godz. 16:59 - zawodnicy już na murawie
godz. 16:58 - sędzią głównym dzisiejszego meczu jest Michał Grocki z WS Warszawa
godz. 16:57- to już ostatni mecz sezonu 2014/2015 piłkarskiej III ligi. Za tydzień "zieloni" rozpoczną walkę w barażach o awans do II ligi z Wisłą Sandomierz
godz. 16:55 - ze stadionu im. Braci Czachorów wita Michał Nowak

Składy:
Radomiak: Kula, Cieciura, Dubina, Świdzikowski, Sulkowski, Kiełtyka, W. Puton, Radecki, Brągiel, Leandro, Wolski
Lechia: Grejber, Prusinowski, Cyran, Matuszczyk, Milczarek, Matysiak, Szymczak, Żytek, Rozwandowicz, Mirecki, Jardel