Radomiak Radom 1:0 Omega Kleszczów (zapis relacji)

Radomiak Radom 1:0 Omega Kleszczów
Bramka: Cieciura 46'

90+3' koniec meczu
90+3' coś niesamowitego! Radomiak marnuje kolejną doskonałą sytuację na zdobycie gola! Piłka jakimś cudem nie wpadła do siatki
90+2' kolejna kontra zmarnowana przez "zielonych"
90+1'  Serodziński za Brągiela
90' co najmniej trzy minuty doliczone przez arbitra
90' powinno być 2:0! Gospodarze wychodzili trzech na jednego, Wnuk podaje do Stanisławskiego, a ten... na spalonym! Napastnik oddaje strzał po gwizdku i otrzymuje
88' ależ niewiele zabrakło Radomiakowi! Dwie poprzeczki w jednej akcji! Dużo szczęścia mieli goście
88' błąd defensywy Omegi, piłkę przejmuje Stanisławski, wychodzi sam na sam z golkiperem i oddaje strzał. Górą Zientarski, który ratuje swój zespół przed utratą gola
86' rzut wolny dla Radomiaka z bocznego sektora boiska. Dobre dośrodkowanie Sulkowskiego, ale Śliwiński nie zdołał oddać strzału
83' dośrodkowanie Sulkowskiego na głowę Stanisławskiego niedokładne. Napastnik nie sięgnął piłki
80' Czaplarski niecelnie z dystansu
78' Wnuk przekłada piłkę na lewą nogę i uderza lekko obok słupka
77' ładna kontra rywali, którą dobrym wślizgiem przerywa Świdzikowski wybijając piłkę spod nóg Kabzińskiemu
76' goście chcieli zaskoczyć rywali rozegraniem rzutu wolnego, ale strzał Zawodzińskiego daleki od ideału
76'  Wnuk za Kiełtykę
75' po strzale Radeckiego piłka trafia pod nogi Świdzikowskiego, a ten uderza obok słupka
74' Stanisławski po ziemi z dystansu i Zientarski wybija na korner
73' ładny strzał Sulkowskiego z rzutu wolnego, ale minimalnie chybiony
72'  Słomian za faul na wychodzącym na dobrą pozycję Śliwińskim
71'  Kabziński za Wałęskiego
71'  Dryja za Olejnika
68' Brągiel ładnie urywa się obrońcom, ale wykończenie tej akcji pozostawia nieco do życzenia
67' Omega próbuje dostać się pod pole karne Radomiaka, ale zawodnikom z Kleszczowa brakuje dokładności
66'  Agu za W. Putona
61'  Stanisławski za Leandro
59' strzał Wałęskiego niecelny
59'  Cukiernik za Kolasę
58' Kiełtyka głową ponad bramką
57' kolejne podanie wzdłuż linii, ale przyjezdni wybijają na rzut rożny
56' centra Brągiela i Śliwiński nie trafia czysto w piłkę głową
55' rzut wolny dla Radomiaka. Ładny strzał Cieciury broni golkiper Omegi
53' podanie z głębi pola do Śliwińskiego. Napastnik Radomiaka oddaje strzał, ale nogami broni Zientarski
52' dośrodkowanie Sulkowskiego i niewiele brakowało, a Łucki zdobyłby gola samobójczego
51' Czaplarski z dystansu i bez problemów łapie Kula
50'  Wałęski
47' gospodarze świetnie rozpoczęli drugą połowę
46'  GOOOL DLA RADOMIAKA!!! Cieciura wpada w pole karne i pokonuje Zientarskiego! Radomiak - Omega 1:0!
  rozpoczyna Radomiak

45' koniec pierwszej połowy
43' rzut wolny dla Radomiaka. Ładny strzał Dubiny z 20 metra, ale ponad poprzeczką
42' dośrodkowanie Brągiela, kiks Kowalskiego i rzut rożny dla "zielonych". Dobra centra Dubiny, ale radzą sobie obrońcy Omegi
39' zbyt mocne podanie Kolasy na wolne pole do Czaplarskiego i łapie golkiper Radomiaka
34' podanie z głębi pola do Kiełtyki, ale ten przepchnięty przez defensorów i piłkę łapie Zientarski
33' dośrodkowanie Cieciury i uderzenie Radeckiego głową daleko obok słupka
31' rajd Brągiela lewym skrzydłem, ale zagranie w pole karne nieco gorsze i żaden z jego kolegów nie zdołał oddać strzału na bramkę
28'  Kowalski
25' ładny zwód Słomiana w środku pola, a chwilę później Zawodziński wywalczył korner
24' głową Śliwiński, zbyt lekko
23' Brągiel z dystansu, trafia w plecy Łuckiego
20' Śliwiński próbuje z linii pola karnego, ale dobrze interweniuje Zientarski
18' Leandro z 20 metrów strzela obok bramki
18' jak dotąd nie jest to porywające widowisko...
15' po pierwszym kwadransie gry posiadanie piłki pewnie gdzieś w okolicy 80% do 20% na korzyść Radomiaka
13' zbyt mocne dośrodkowanie Dubiny z narożnika
12' górą próbuje Jacak i piłka w rękach Kuli
11' Brągiel próbował dośrodkowania z lewej strony boiska, ale piłka trafia tylko w boczną siatkę
9' Leandro wrócił pod własne pole karne i przerwał kontrę gości
7' niezła centra Dubiny, ale jeden z obrońców uprzedza Świdzikowskiego
7'  Łucki
6' dośrodkowanie Dubiny z rzutu wolnego, zgranie głową Świdzikowskiego, ale w zamieszaniu podbramkowym piłkę wybijają obrońcy Omegi
4' Radecki ładnie na lewej stronie. Schodzi do środka, podaje po ziemi wzdłuż linii. Wystarczyło, żeby Śliwiński dołożył nogę i wpakowałby piłkę do siatki. Tak się jednak nie stało.
3' korner dla Radomiaka. Dośrodkowanie Sulkowskiego dalekie od ideału
2' pierwsze przwinienie w tym meczu. Faulowany Leandro w środku pola
 zaczyna Omega

godz. 17:03 - Radomiak w zielono-białych strojach, Omega na niebiesko
godz. 17:02 - trójka sędziowska wyprowadza oba zespoły na murawę
godz. 16:58 - piękna, słoneczna pogoda dzisiaj w Radomiu
godz. 16:56 - piłkarze zakończyli rozgrzewkę i udali się do szatni
godz. 16:55 - ze stadionu im. Braci Czachorów wita Michał Nowak

Radomiak: Kula - Cieciura, Dubina, Świdzikowski, Sulkowski, Kiełtyka, W. Puton, Radecki, Brągiel, Leandro, Śliwiński
Omega: Zientarski - Łucki, Słomian, Kowalski, Jacak, Zawodziński, Marciniak, Wałęski, Kolasa, Olejnik, Czaplarski