Radomiak Radom 1:1 Pelikan Łowicz (zapis relacji)

W meczu 19 kolejki grupy łódzko-mazowieckiej trzeciej ligi, Radomiak Radom zremisował na własnym stadionie z Pelikanem Łowicz 1:1.

Radomiak Radom 1:1 Pelikan Łowicz
Bramki: Stanisławski 31' - Żółtowski 59'

90+4' koniec meczu
90+3'  Dawid za opóźnianie gry
90+2' Radecki wywalczył rożnego. Centra Sulkowskiego z narożnika jednak nieudana
90' co najmniej cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
90'  Dąbrowski za Adamczyka
90'  Skupiński za ostry faul od tyłu na W. Putonie
89' błąd defensywy Pelikana w ostatniej chwili naprawiony przez bramkarza
85'  Skupiński za Narożnika
83' wiele szczęścia miał teraz Radomiak! Goście nie wykorzystali dwóch dobrych sytuacji. Sułkowski uratował swój zespół przed utratą gola
79' górna piłka od Kiełtyki w pole karne i wyłapuje Dawid
77'  Agu za Brągiela
77'  Wnuk za Leandro
76' świetny rajd Brągiela lewą stroną, wyłożenie piłki do Śliwińskiego. Strzał napastnika "zielonych" jednak zablokowany
75' z rzutu wolnego centruje Kiwała i radomianie zażegnują niebezpieczeństwo
74' dośrodkowanie Żółtowskiego zbyt mocne
73' drybling Leandro na prawym skrzydle i korner dla Radomiaka
70'  Kosiorek za R. Kowalczyka
66' Cieciura przed pole karne do Leandro. Strzał Brazylijczyka niewiele obok słupka
64'  Śliwiński za Stanisławskiego
59'  GOL DLA PELIKANA! Dogranie z glębi pola w szesnastkę, tam jest Żółtowski, który strzałem po ziemi z ostrego kąta pokonuje Kulę. Radomiak - Pelikan 1:1.
57' na linii strzału Leandro znalazł się Stanisławski, ale nie trafił w bramkę
55' Dubina z rzutu wolnego trafia w mur
54' Kula wyłapuje centrę Kiwały
51' Leandro w dobrej sytuacji pudłuje z dziesięciu metrów
50' Radecki z lewej strony pola karnego dogrywa po ziemi do środka, ale dobrze ustawiony Nowak
47' z dystansu próbował Adamczyk, ale bez powodzenia
 zaczyna Radomiak

45+1' koniec pierwszej połowy
45' arbiter dolicza co najmniej minutę
45' przy linii bocznej ostro faulowany Sulkowski. Obyło się jednak bez kartki
41'  W. Puton
36' ładny strzał Sulkowskiego z wolnego, ale dobrze interweniuje golkiper Pelikana
35'  Żółtowski
34' po groźnym uderzeniu Kiwały z dystansu piłka nieznacznie mija poprzeczkę
31'  GOOOL DLA RADOMIAKA!!! Dubina po ziemi z rzutu wolnego, piłka trafia pod nogi Stanisławskiego, a ten pewnym strzałem pokonuje Dawida! Radomiak - Pelikan 1:0!
30'  Nowak
27' nie najlepsze rozwiązanie rożnego przez gospodarzy
25' Sulkowski strzela z rzutu wolnego i trafia w Dubinę
23' drybling i dośrodkowanie R. Kowalczyka i sytuację wyjaśnia Cieciura
21' Leandro na skraju pola karnego, oddaje niecelny strzał
19' Brągiel faulowany na czterdziestym metrze. Rzut wolny dla Radomiaka. Dośrodkowanie Dubiny wyłapuje golkiper Pelikana
17' Pelikan w ataku, ale zabrakło uderzenia na bramkę
14' głową obok bramki K. Kowalczyk
12' Radecki z dystansu obok bramki
11' centra Sulkowskiego i korner dla Radomiaka
8' ponownie Brągiel lewą stroną. Jego podanie jednak zbyt czytelne
6' centra Brazylijczyka w pole karne, ale wyłapuje Dawid
5' Leandro faulowany w środku pola
2' Brągiel biegnie lewym skrzydłem, dośrodkowuje w pole karne, ale sytuację wyjaśniają obrońcy
 zaczyna Pelikan

godz. 15:28 - Radomiak w zielono-białych strojach, Pelikan na biało-czarno
godz. 15:27 - drużyny pojawiają się właśnie na murawie
godz. 15:26 - sędzią głównym dzisiejszego meczu jest Łukasz Gudyn z WS Warszawa. Asystenci to Marcin Anisiewicz oraz Marcin Brenda
godz. 15:23 -  kilka minut temu zawodnicy zakończyli rozgrzewkę i udali się do szatni
godz. 15:20 - ze stadionu im. Braci Czachorów wita Michał Nowak

Mecz rozpocznie się o godz. 15:30. Goście spóźnili się z powodu awarii autokaru.

Radomiak: Kula - Cieciura, Dubina, Świdzikowski, Sulkowski, Kiełtyka, W. Puton, Radecki, Brągiel, Leandro, Stanisławski
Pelikan: Dawid - Bojaruniec, Nowak, Wawrzyński, Żółtowski, Kiwała, R. Kowalczyk, K. Kowalczyk, Mycka, Adamczyk, Narożnik