Radomiak Radom 2:2 MKS Polonia Warszawa (zapis relacji)

W meczu 16 kolejki grupy łódzko-mazowieckiej III ligi Radomiak Radom zremisował na własnym stadionie z MKS Polonią Warszawa 2:2.

Radomiak Radom 2:2 MKS Polonia Warszawa

Bramki: Wnuk 57' Śliwiński 81' - Dźwigała 17', Pieczara 90'

90+3' koniec meczu
90+3' Agu strzela głową ale łapie Brudnicki
90+1'  GOL DLA POLONII! Błąd Dubiny wykorzystuje Pieczara i mamy remis... Radomiak - Polonia 2:2
90' dośrodkowanie Grzybowskiego i Kula tylko odprowadza piłkę wzrokiem poza boisko
88' na szczęście z Serodzińskim już wszystko w porządku, powrócił na boisko
87'  dla Arłukowicza za brutalne zagranie! Bezpardonowe wejście wyprostowaną nogą w Serodzińskiego
85'  Kruczyk za Lemanka
83' Radecki wywalczył rzut rożny
81'  GOOOL DLA RADOMIAKA!!! Śliwiński poszedł do końca za akcją, wykorzystał błąd Augustyniaka oraz Brudnickiego i strzałem po ziemi pakuje piłkę do pustej bramki! Radomiak - Polonia 2:1!
80'  Tomaszewski za Dźwigałę
76' dośrodkowanie Klepczyńskiego i piąstkuje Kula
75' Brągiel traci piłkę, ale kilka chwil później naprawia swój błąd
74' już wszystko w porządku i zawodnik Radomiaka wrócił do gry
73' chwila przerwy w grze. Na murawie leży Agu i potrzebuje pomocy medycznej
72'  Śliwiński za Stanisławskiego
71' rzut wolny dla Radomiaka na 20 metrze. Świetne uderzenie Dubiny i poprzeczka!
70'  Augustyniak
69' strzela Czerkas, broni Kula, a sędzia odgwizduje spalonego
67'  Serodziński
67' Radecki tuż po wejściu na murawę oddaje strzał, ale zbyt lekki
66'  Radecki za Wnuka
64' Stanisławski gna lewym skrzydłem, podaje wzdłuż linii po ziemi, ale piłkę wyłapuje Brudnicki
62' Czerkas z trzech metrów nie trafia do pustej bramki! Ależ szczęście gospodarzy!
60'  Kosiec i Klepczyński za Stecia i Ligenzę
57'  GOOOL DLA RADOMIAKA!!! Leandro powalczył przy narożniku, dośrodkował w pole karne, a tam czekał Wnuk, który strzałem głową pakuje piłkę do siatki! Radomiak - Polonia 1:1!
56'  Brudnicki za przedłużanie gry
55' faul Świdzikowskiego w polu karnym przeciwnika
55'  Dźwigała
53' dośrodkowanie Serodzińskiego i Stanisławski uprzedzony przez Brudnickiego
52' rzut wolny dla Radomiaka. Centra Dubiny zbyt lekka
49' Leandro i Arłukowicz zderzyli się głowami w polu karnym w trakcie walki o piłkę
48' dośrodkowanie Wnuka i rzut rożny dla Radomiaka
 zaczyna Polonia

45+1' koniec pierwszej połowy
45' Leandro schodzi do środka i oddaje strzał. Łapie Brudnicki
44'  Steć
41' Serodziński z lewego skrzydła po ziemi w pole karne i wślizgiem to dogranie zatrzymuje Grzybowski
39' rzut wolny dla Radomiaka. Uderzenie Dubiny z 30 metrów, po drodze jeszcze rykoszet. Zamieszanie w polu karnym, ale ostatecznie sytuację wyjaśniają obrońcy Polonii
37' Czerkas w znakomitej sytuacji, sam na sam z Kulą, ale zbyt mocno wypuszcza sobie piłkę i dobrze interweniuje golkiper Radomiaka
36'  Arłukowicz
31' centra z rzutu rożnego i Leandro strzela minimalnie ponad poprzeczką
30' Leandro z prawej strony pola karnego dogrywa wzdłuż linii i w porę niebezpieczeństwo zażegnują defensorzy
28' Czerkas w pole karne i łapie Kula
26' Pieczara zbiega z prawego skrzydła do środka, ale w porę futbolówkę wybija Świdzikowski
24' kolejna wyśmienita sytuacja dla gości. Dośrodkowanie Pieczary wprost na głowę Czerkasa, a ten strzela minimalnie ponad poprzeczką. Wiele szczęścia miał Radomiak!
23' Czerkas pognał do wydawało się straconej piłki i wywalczyl rzut rożny
21' Pieczara  Agu
20' spięcie pomiędzy zawodnikami obu ekip na środku boiska
17'  GOL DLA POLONII! Czerkas po ziemi do Dźwigały w pole karne, a ten strzałem po ziemi pokonuje Kulę. Radomiak - Polonia 0:1.
16' rzut wolny dla Polonii. Centra Lemanka i głową wybija Cieciura
15' zbyt mocne podanie do Ligenzy i łapie Kula
13' Leandro na wolne pole do Stanisławskiego, ale ten także na spalonym
12' dośrodkowanie Lemanka i sędzia odgwizduje spalonego
9' centra Brągiela i ponownie obrońcy Polonii wybijają poza boisko
8' rzut wolny dla Radomiaka. Dośrodkowanie Dubiny na krótki słupek, ale defensorzy uprzedzają Świdzikowskiego
7' Leandro faulowany na skraju pola karnego
6' od początku meczu głośny doping kibiców gospodarzy
4' ładna akcja Radomiaka zakończona groźnym uderzeniem Leandro. Piłka jednak minimalnie ponad bramką
2' Leandro nie trafił czysto w piłkę w polu karnym
2' podanie na prawe skrzydło do Leandro i mamy rzut rożny
 zaczyna Radomiak

godz. 13:01 - minuta ciszy dla zmarłego w piątek Jakuba Bilke, byłego piłkarza m.in. Radomiaka, Broni czy Jagiellonii
godz. 12:59 - Radomiak dzisiaj na biało-zielono, Polonia na czarno-biało
godz. 12:59 - trójka sędziowska wyprowadza drużyny na murawę
godz. 12:54 - w roli trenera Polonii zadebiutuje dzisiaj Dariusz Dźwigała, były szkoleniowiec Radomiaka
godz. 12:53 - obie ekipy zakończyły już rozgrzewkę i udały się do szatni
godz. 12:52 - ze stadionu im. Braci Czachorów wita Michał Nowak

Składy:
Radomiak: Kula - Cieciura, Dubina, Świdzikowski, Serodziński, Wnuk, W.Puton, Agu, Brągiel, Leandro, Stanisławski
Polonia: Brudnicki - Krajewski, Augustyniak, Grzybowski, Steć, Ligenza, Arłukowicz, Lemanek, Dźwigała, Pieczara, Czerkas