Radomiak Radom 1:0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki (zapis relacji)

W meczu trzeciej kolejki grupy łódzko-mazowieckiej III ligi, Radomiak Radom wygrał na własnym stadionie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1:0.

Radomiak Radom                1:0       Pogoń Grodzisk Mazowiecki
32' Leandro

90+4' koniec meczu
90+3'  W.Puton za Leandro
90+2' uderzenie Stanisławskiego z dystansu i broni golkiper Pogoni
90+1' Radecki odebrał piłkę, pognał z nią w pole karne i oddał strzał, ale dobrze ustawiony Kołba
90' co najmniej cztery minuty doliczył arbiter
88' Kołodziejski prawym skrzydłem, oddał groźny strzał i dobrze interweniuje Kula
85'  Agu
85' niewiele sie dzieje na murawie w ostatnich minutach
79' dośrodkowanie w pole karne i niecelny strzał głową Gregorowicza
78' Leandro cofnięty pod linię środkową, bierze udział w konstruowaniu akcji
76'  Sosnowski za Jaronia
75' zbyt mocne dośrodkowanie Radeckiego
71'  Rakoczy za Pietraszka
71' Leandro niecelnie głową
70'  Brągiel za Barzyńskiego
70'  Serodziński za Karaska
69' podanie do Stanisławskiego, ale ten został przepchnięty przez obrońcę
66' strzał głową Karaska ponad bramką
65' Leandro do Barzyńskiego i ten wywalczył rzut rożny
64' Jaroń z dystansu ponad poprzeczką
63' podanie do Pietraszka na wolne pole, ten minął Karaska przy linii końcowej i oddał niecelny strzał
62' uderzenie Stanisławskiego z dystansu zablokowane
59'  Stanisławski za Śliwińskiego
59' strzał Ćwika po ziemi i pewna interwencja Kuli
57'  Gregorowicz za Perzynę
57'  Kołodziejski za Czarneckiego
56' dogranie Dubiny w szesnastkę, ale radomianom nie udało się oddać strzału
56'  Perzyna
54' Pogoń bardzo rzadko melduje się pod polem karnym Radomiaka
50' obraz gry nie uległ zmianie. W dalszym ciągu to Zieloni mają inicjatywę
46' Leandro wywalczył korner
  zaczyna Radomiak

45+1' koniec pierwszej połowy
45' ładna akcja Radomiaka zakończona niecelnym strzałem Putona
44' drybling Leandro na prawym skrzydle, minął dwóch zawodników Pogoni, ale wykończenie było już gorsze
41' Perzyna minął Cieciurę, wyłożył piłkę Ćwikowi, ale ten uderzył niecelnie
39' dośrodkowanie Dubiny z rzutu wolnego wyłapuje Kołba
38' Barzyński faulowany na wysokości pola karnego
32'  GOOOL DLA RADOMIAKA!!! Indywidualny rajd Leandro zakończony strzałem po ziemi! Piłka odbiła się jeszcze od jednego z defensorów i niecznacznie zmieniła kierunek. Radomiak - Pogoń 1:0!
31' dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, Czarnecki trącił piłkę, ale wychodzi ona poza plac gry
26' w dobrej sytuacji spudłował Leandro. Wcześniej jednak arbiter odgwizdał spalonego
20' z dośrodkowaniem Pietraszka radzą sobie obrońcy Radomiaka
19' centra Barzyńskiego wzdłuż linii bramkowej, ale żaden z jego kolegów nie zamknął akcji
17' Puton uderza z narożnika pola karnego, jednak zbyt lekko i łapie golkiper Pogoni
15' pierwszy strzał gości - Pietraszek ponad poprzeczką
14' Wyśmienita sytuacja dla Zielonych! Kolejne doskonałe podanie Putona do Śliwińskiego, który wyszedł sam ns sam z Kołbą, ale trafił wprost w niego i dalej mamy wynik bezbramkowy
13' świetne podanie Putona na wolne pole do Śliwińskiego, ale ten nieco spowolnił akcję i nie było bezpośredniego zagrożenia
11' uderzenie Putona z 20 metrów, ale niecelne
10' jak dotąd brakuje sytuacji podbramkowych
8' dośrodkowanie Dubiny z rzutu wolnego, ale zbyt lekkie i bez problemu radzą sobie defensorzy Pogoni
6' od samego początku Radomiak dłużej utrzymuje się przy piłce i próbuje ataku pozycyjnego
4' długa piłka z głębi pola do Śliwińskiego, ale zbyt mocna i łapie Kołba
1' pierwsze przewinienie już po dziesięciu sekundach gry. Śliwiński fulowany w środku pola
 zaczyna Pogoń

godz. 17:00 - Pogoń na czerwono, Radomiak na zielono-biało
godz. 16:59 - zawodnicy wyprowadzani są właśnie na murawę przez trójkę sędziowską
godz. 16:55 - arbitrem dzisiejszego spotkania jest Artur Mital
godz. 16:53 - ze stadionu im. Braci Czachorów w Radomiu wita Michał Nowak

Radomiak: Kula - Cieciura, Świdzikowski, Dubina, Karasek, K.Puton, Agu, Radecki, Barzyński, Leandro, Śliwiński
Pogoń: Kolba, Jaroń, Lendzion, Gnoiński, Maślanka, Perzyna, Enow, Ćwik, Kołaczek, Pietraszek, Czarnecki

Rezerwowi
Radomiak: Banasiak, Brągiel, Kucharski, Serodziński, W.Puton, Stanisławski, Wnuk
Pogoń: Dwórzyński, Kołodziejski, Pałuba, Gregorowicz, Tofil, Sosnowski, Rakoczy