Radomiak Radom 1:1 Stal Stalowa Wola (zapis relacji)

W meczu 17 kolejki II ligi Radomiak Radom zaledwie zremisował na własnym stadionie ze Stalą Stalowa Wola 1:1.

Radomiak Radom                1:1             Stal Stalowa Wola
5' Wolski
                                                                  67' Reiman

Radomiak: Skowron - Cieciura, Świdzikowski, Wichtowski, Derbich, Wolski, Radecki (Czoska 63'), Białożyt, Puton (Kornacki 46'), Cichos (Byszewski 61'), Leandro
Stal: Wietecha - Juda, Czarny, Bogacz, Kantor, Mikołajczak, Argasiński, Reiman, Łanucha (Fabianowski 73'), P.Tur, Płonka (Kachniarz 90')

Rezerwowi:
Radomiak: Banasiak - Byszewski, Czoska, Kalinowski, Kornacki, Michalski, Stanisławski
Stal: Wołoszyn, Majowicz, Fabianowski, Komada, Kachniarz, Wisłocki, M.Tur

KONIEC MECZU
90+5' centra z rożnego na głowę Argasińskiego i strzał ponad bramką
90+4' sprzed pola karnego uderza Czoska, piłka po rykoszecie, ale wyłapuje golkiper Stali
90+3' rzut z autu w pole kare, głową zgrywa Wolski, ale łapie Wietecha
90+2' Zieloni rozgrywają piłkę na własnej połowie, a czasu coraz mniej
90' doliczone pięć minut
90' Kachniarz za Płonkę (Stal)
90' Leandro zszedł z prawej strony do środka, uderzył ale niecelnie
89' tym razem rzut wolny z drugiej strony boiska. Strzelał Reiman, ale wprost w mur
88' dośrodkowanie Derbicha bez problemów łapie golkiper Stali
87' dla Czarnego (Stal)! To jego drugi żółty kartonik w tym spotkaniu, więc goście grają w dziesiątkę
87' Leandro faulowany na 30 metrze
85' w ostatnich minutach Radomiak gra atakiem pozycyjnym, ale niewiele z tego wynika...
81' groźna kontra gości, ale Fabianowski w ostateniej chwili stracił futbolówkę
79' centra z rożnego, z małymi problemami, ale łapie Skowron
76' kolejny groźny strzał Reimana, tym razem jednak obok bramki
75' dośrodkowanie na głowę Świdzikowskiego, ale piłką poszybowałą ponad bramką
*Białożyt powrócił na boisko
73'  Fabianowski za Łanuchę (Stal)
70' chwila przerwy bo na środku boiska leży Białożyt
67'  GOL DLA STALI! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, w polu karnym czeka w ogóle nie kryty Reiman, który strzałem z woleja trafia do siatki! Radomiak - Stal 1:1
64' Wichtowski minął się z piłką, ale na szczęscie Skowron na posterunku
63' Czoska za Radeckiego (Radomiak)
61' Byszewski za Cichosa (Radomiak)
58' Wolski (Radomiak)
57' sprzed pola karnego strzelał Argasiński, piłka po rykoszecie wyszła na korner
54' przy linii Cieciura minął trzech zawodników gości i został sfaulowany
52' strzał Reimana z 30 metrów, ale piłka mija bramkę Radomiaka w bezpiecznej odległości
48' ależ szansa gospodarzy! Podanie z prawego skrzydła na szósty metr do Cichosa, ten uderza ale świetną interwencją popisał się Wietecha, który uchronił Stal przed stratą gola!
 zaczął Radomiak

Kornacki za Putona (Radomiak)

*aż pięć żółtych kartek w pierwszej części gry pokazał sędzia
45+2' koniec pierwszej połowy
45+1' Radecki (Radomiak)
45' dwie minuty doliczył arbiter
45' dośrodkowanie Argasińskiego z rzutu wolnego i łapie Skowron
44' Puton (Radomiak)
39' dośrodkowanie z rzutu wolnego Argasińskiego i dobrze piąstkuje Skowron
37 ostre wejście Świdzikowskiego i dla kapitana Radomiaka
34' dobre podanie z głębi pola do Cichosa, ten uderza z dystansu, ale zbyt lekko aby zaskoczyć Wietechę. Szkoda, że nie podał do wychodzącego na lewym skrzydle Putona, bo wydawało się, że jest on na lepszej pozycji
33' centra Reimana, ale piłka wylądowała poza placem gry
30' ostre zagranie przyjezdnych, faulowany Puton i   Tur (Stal)
27' w ostatnich minutach goście przejęli nieco inicjatywę
24' kontratak miejscowych, ale arbiter uznał, że Leandro faulował obrońcę Stali
24' uderzenie Judy, ale poradził sobie bramkarz Zielonych
23' rzut rożny dla gospodarzy, małe zamieszanie pod bramką Skowrona i ostatecznie jeden z defensorów faulowany
20' Leandro popędził środkiem boiska podał do Cichosa, ale niestety nie w tempo
19' dośrodkowanie Mikołajczaka z prawej strony, ale wyjaśnił sytuację Świdzikowski
15' strzał Białożyta niewiele obok bramki
14' ostry faul Czarnego i żółta kartka. Rzut wolny dla Radomiaka z 22 metrów
12' zamieszanie pod bramką gości, strzelał Radecki ale piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny
10' świetnie zaczęli ten mecz Zieloni, utrzymują się przy piłce
5'  GOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Wolski do Radeckiego na lewą stronę pola karnego, ten dogrywa do środka i Wolski pewnym strzałęm pokonuje Wietechę! Radomiak - Stal 1:0
3' piękne uderzenie z dystansu Mikołajczaka, ale kapitalną paradą popisał się golkiper Radomiaka!
2' Stal pod bramką Radomiaka. Z problemami, ale ostatecznie łapie piłkę Skowron
1' już pierwsze starcie zawodników. Na murawie leży Białożyt opatrywany przez masażystów
 rozpoczęli goście

godz. 13:00 - na trybunach pojawiła się kilkudziesięcioosobowa grupa kibiców Stali
godz. 13:00 - piłkarze wychodzą na murawę
godz. 12:58 - sędzią dzisiejszego meczu jest Paweł Kukla
godz. 12:52 - piłkarze zakończyli już rozgrzewkę i zeszli do szatni
godz. 12:50 - znamy już składy w jakich wystąpią oba zespoły
godz. 12:48 - ze stadionu im. Braci Czachorów wita Michał Nowak