Radomiak Radom - Legionovia 2:2 (Zapis relacji)

Radomiak Radom, mimo, że wygrywał już 2:0 to ostatecznie zremisował z Legionovią Legionowo 2:2. Bramki dla Zielonych zdobyli Leandro i Patryk Wolski.

90'+ 3 - KONIEC MECZU
90'+2 - rzut rożny dla gości
90' - sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry
87' - Legionovia wciąż atakuje
To z jaką łatwością Zieloni tracą bramki woła o pomstę do nieba
85' - Paweł Wolski faulowany na 25 metrze, dośrodkowanie w pole karne, Budzyński łapie piłkę, ale po chwili ją wypuszcza, strzela Tomczyk i gol. Radomiak - Legionovia 2:2
84' - żółta kartka dla Putona
82' - w zespole gości schodzi Pielak, wchodzi Wolski
80' - zmiana w Legionovii, schodzi Romanczuk wchodzi Szydłowski
78' - błąd w obronie, podanie do Tomczyka w pole karne i gol dla gości!!!
77' - zmiana w Radomiaku, schodzi Leo, wchodzi Wnuk. Wielkie brawa dla Leo za dzisiejszą grę
74' - idealne podanie Cichosa do Wolskiego, ten wychodzi sam na sam z bramkarzem, wbiega w pole karne, strzela i GOOOL!!! Radomiak -Legionovia 2:0!
71' - Leo przejmuje piłkę w środku boiska, ogrywa trzech, strzela z 16 metrów i z trudem broni Rybicki, rzut rożny dla Zielonych
70' - w polu karnym Radomiaka ręką zagrywa jeden z zawodników Legionovii, ale sędzia tego nie widzi, rożny dla gości
68' - Pielak dostaje żółtą kartkę za faul na Leo
65' - rzut wolny dla Radomiaka, z 23 metrów uderza Derbich, ale piłka szybuje nad bramką Rybickiego
64' - świetny strzał Tlagi zza pola karnego, Budzyński "wypluwa" piłkę, dobitka Złotkowskiego, ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną
63' - Leo dwoi się i troi, atakuje strzela, odbiera piłkę. Kibice nagradzają jego grę brawami
61' - trener Jałocha nerwowo komentuje poczynania swoich zawodników, Legionovia znowu aktywniejsza w ataku
58' - rzut wolny dla Radomiaka, żółta kartka za niesportowe zachowanie dla Tomczyka
57' - zmiana w Legionovii, schodzi Karaszewski, wchodzi Tlaga
56' - dobry strzał pomocnika gości, ale na szczęście bez konsekwencji
54' - Puton dośrodkowuje, piłkę głową uderza Wolski, ale nic z tego nie będzie
53` - Kornacki dośrodkowuje z lewej strony boiska w pole karne, piłkę bez problemu łapie Rybicki
51' - bardzo dobra akcja Cichosa, podanie do Leo w pole karne, blokują obrońcy Legionovii
50' - Romanczuk ukarany żółtą kartką za faul na zawodniku Radomiaka
48' - rzut rożny wywalczył Wolski
46' - początek drugiej połowy
45' +2 - koniec pierwszej połowy
45' + 1 - rzut rożny dla Legionovii, dośrodkowanie i kolejny rożny dla gości
45' - sędzia dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry
42' - Kornacki fauluje Janusińskiego, żółta kartka dla zawodnika z Radomia
41' - Leo na spalonym
40' - fatalna strata Putona, atakują goście, rzut rożny
39' - strzał Bojasa z 18 metrów obok bramki
37' - rzut wolny dla Radomiaka
35' - prostopadłe podanie do Złotkowskiego, ten wychodzi sam na sam z Budzyńskiem, strzela, ale bardzo niecelnie
33' - cały stadion skanduje LEO, LEO, LEO!!! Brawa dla napastnika gospodarzy.
32' - Kto jak nie Leo? Białożyt rozrzuca piłkę na prawą stronę, Leo wpada w pole karne, przekłada na lewą nogę, strzela, piłka odbija się od słupka i GOOOL!!!
31' - Kalinowski fauluje w środku boiska, rzut wolny
30' - nieporozumienie pomiędzy Budzyńskim a Kalinowskim, aut dla gości
27' - rzut rożny dla Zielonych, Białożyt dośrodkowuje w pole karne,  ręką zagrywa Radecki, rzut wolny dla Legionovii
23' - podanie w pole karne, piłkę zgrywa Cichos, Leo wychodzi sam na sam z bramkarzem, ostry kąt, podcinka, piłka minimalnie mija bramkę gości
21' - rzut rożny dla Radomiaka, Białożyt dośrodkowuje, ale wprost w ręce Rybickiego
20' - drybling Karaszewskiego, strzał z 16 metrów, ale na szczęście obok bramki
19` - Zieloni gubią się w obronie
17' - w odpowiedzi Radomiak, strzał Radeckiego z 13 metrów, ale piłka poszybowała wysoko ponad bramkę
15'- ależ przycisnęła Legionovia, dośrodkowanie z prawej strony w pole karne, piekielnie mocny strzał z 7 metrów Złotkowskiego i kapitalna interwencja Budzyńskiego!!!
14'- rzut rożny dla gości
12' - dośrodkowanie w pole karne, Budzyński piąstkuje, ale za krótko, na pustą bramkę strzela Karaszewski i cudowna parada Budzyńskiego
11' - po raz trzeci na spalonym Cichos...
10' - Kornacki faulowany na 22 metrze, rzut wolny, piłkę wrzuca Białożyt, wybijają obrońcy
9' - Broniszewski miękko w pole karne, zamieszanie w defensywie Radomiaka i rzut rożny dla Legionovii
8' - Cichos znowu na spalonym
7' - wysoki pressing zawodników z Legionowa
6' - indywidualna akcja Cichosa, ale nic z tego nie wyszło, piłkę przejmują goście
3' - rzut wolny dla Legionovii, strzał Romanczuka i piłka uderza w słupek bramki Budzyńskiego, pierwsze ostrzeżenie dla Zielonych
2` - podanie do Cichosa, ale napastnik gospodarzy na spalonym
1' - początek meczu

Minuta ciszy ku pamięci premiera Tadeusza Mazowieckiego, który zmarł na początku tego tygodnia

Zawodnicy skończyli rozgrzewkę, za chwilę początek meczu

Radomiak: Budzyński - Cieciura, Kalinowski, Derbich, Kornacki, Wolski, Białożyt, Radecki, Puton, Leandro Pereira, Cichos

Legionovia: Rybicki - Goliński, Lendzion, Tomczyk, Pielak, Janusiński, Romanczuk, Broniszewski, Karaszewski, Złotkowski, Bojas

Obie drużyny rozgrzewają się

Witamy ze stadionu im. Braci Czachorów w Radomiu. Za kilkanaście minut rozpocznie się mecz pomiędzy Radomiakiem a Legionovią Legionowo