Radomiak rozgromił Olimpię Elbląg!

5:0 (3:0)
Bramki: Kaput (13.), Bruno Luz (17.), Leandro (30.), Rolinc (75.), Winsztal (82.)

Obszerną zapowiedź tego spotkania znajdziecie TUTAJ.

91'

KONIEC! CO ZA MECZ, CO ZA ZWYCIĘSTWO!

90'

Sędzia chyba nie chce dobijać Olimpii. Minuta doliczona do podstawowego czasu gry.

89'

Jeszcze raz atakujemy, ale bezskutecznie.

88'

Radomiak spokojnie rozgrywa piłkę na połowie rywala.

87'

Rzut rożny dla gości, bez zagrożenia.

86'

Mocno, ale też niecelnie Patryk Mikita.

85'

Krzysztof Pilarz wybija piłkę po dośrodkowaniu.

84'

Znów atakujemy skrzydłem, mamy rzut rożny.

83'

Goście walczą o bramkę honorową, ale mają tylko korner.

82'

PIĘĆ! Patryk Winsztal!!! Akcja skrzydłem, dogranie w pole karne, obronca zbił piłkę na słupek, ta odbiła się wprost pod nogi Winszata, który wpakował ją do bramki!

81'

Pietroń uderza z dystansu, zablokowany.

80'

Tym razem Suchanek zatrzymany w polu karnym.

79'

Jakubik do Suchanka, ten zagrał wzdłuż pola karnego... nikt nie zamknął tej akcji.

78'

Rafał Makowski schodzi z boiska, wchodzi Patryk Winsztal.

78'

Stracił piłkę przed polem karnym Michał Kaput, ale kapitalna parada Halucha uratowała Radomiaka!

77'

Dobra centra, ale niecelny strzał gości.

76'

Żółta kartka dla Persony.

75'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Rolinc uderza, broni Pilarz, dobija i gooooool!!!

74'

Szybka kontra, Mikita niecelnie do Makowskiego, ale huknął z dystansu Wawszczyk i Pilarz miał problemy. Korner.

74'

Teraz z kolei Jakubik wybija po akcji Szmydta.

73'

Michał Suchanek przedarł się w pole karne, ale jego strzał obronił Pilarz.

72'

Michał Suchanek zmienia Damiana Szuprytowskiego, a Jakub Rolinc zagra w miejsce Bruno Luza.

71'

Ładna, kombinacyjna akcja naszego zespołu, ale bezskuteczna.

70'

Tymczasem na innych boiskach. Znicz - Pogoń 3:0, Elana - ROW 3:0, Siarka - Rozwój 1:0.

69'

Damian Jakubik zbyt szybko wypuścił Bruno Luza. Bez zagrożenia.

68'

Na murawę padł jeden z zawodników Olimpii, ale faulu w polu karnym nie było.

67'

Artur Haluch piąstkuje po dośrodkowaniu.

66'

Odbieramy piłkę, kontrę blokują rywale.

65'

"Zieloni" wciąż atakują. Póki co wciąż bez powodzenia.

64'

Damian Szuprytowski przymierzył, ale posłał piłkę ponad bramką.

63'

Łukasz Pietroń faulowany tuż przed polem karnym, znakomita okazja dla naszego zespołu.

62'

Dalej naciskają goście, znów jednak nieskutecznie.

61

Michał Balewski wchodzi na boisko w miejsce Oskara Rynkowskiego.

60'

Łukasz Pietroń fatalnie traci piłkę przed naszym polem karnym, obrońcy to ratują i mamy korner dla Olimpii.

59'

Artur Haluch pewnie łapie piłkę po dalekim podaniu.

58'

Kaput szukał długiego podania za plecy obrońców, ale się pomylił.

57'

Leandro schodzi z boiska. Zastąpi go Łukasz Pietroń, a nowym kapitanem będzie Michał Grudniewski.

56'

Teraz to my zamknęliśmy Olimpię w polu karnym.

55'

Grudniewski zatrzymał Szmydta, ale ten i tak zdołał dograć w pole karne. Na szczęście wybijamy piłkę. Po chwili broni Haluch.

54'

Kolejny spalony po naszej stronie.

53'

Zatrzymujemy akcję rywali i ruszamy z kontrą.

52'

Bardzo dobry wślizg Jakubika zatrzymuje akcje rywali.

51'

Festiwal błędów po obu stronach, słabo to wygląda.

50'

Mikita dostał świetne podanie za plecy obrońców, wpadł w pole karne i dograł do Luza, ale tego zdążył uprzedzić obrońca.

49'

Jakubik uruchamia kontrę, Luz strzela z dystansu i z trudem broni Pilarz.

49'

Jesteśmy zamknięci we własnym polu karnym, ale dobrze się bronimy.

48'

Faulujemy, Olimpia naciera.

47'

Goście zaczęli od ataków, ale niewiele to daje.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania!

46'

Michał Kuczałek i Anton Kołosow schodzą, wchodzi Michał Ressel i Mateusz Szmydt.

47'

Koniec pierwszej połowy! Wysoko prowadzimy z Olimpią i czekamy na więcej!

46'

Po rzucie wolnym łapie piłkę Haluch i uruchamia Bruno Luza, ale goście przerywają.

45'

Pierwsza połowa została przedłużona o dwie minuty.

44'

Gra wznowiona, ale za moment piłkarze zejdą do szatni.

43'

Chwila przerwy w grze, na murawie leży Martin Klabnik.

42'

Gubimy się... Goście znów groźnie strzelają, tym razem niecelnie.

41'

Zbliżamy się do końcówki pierwszej połowy, więc czas to powiedzieć - lepiej od Cristiano Ronaldo przeciwko Chievo wypada dziś Bruno Luz przeciwko Olimpii.

40'

Kontra gości, a raczej laga do przodu i łapie Haluch.

39'

Klepiemy sobie jak Barcelona, a Simona Coliny na boisku nie ma. Czyli można...

38'

Trochę śpimy w końcówce. Goście znów z dystansu, tym razem z woleja i niecelnie.

37'

Ależ petarda z dystansu! Michał Kiełtyka huknął w poprzeczkę!

36'

Ładny zachód słońca nad stadionem. Prawie tak ładny jak nasza gra w dzisiejszym meczu.

35'

Trochę spokojniejszy fragment spotkania.

34'

Szykuje się "wędka" w ekipie gości. Kacper Korkliniewski wchodzi w miejsce Bartosza Nowickiego.

33'

Tracimy, goście kontrują, ale blokujemy ich strzał.

32'

Posiadanie piłki dzisiaj mniej więcej adekwatne do wyniku spotkania.

31'

Nie rezygnujemy z ataków, elblążanie są zepchnięci do głębokiej defensywy. Leandro strzela... ponad bramką.

30'

Damian Jakubik ruszył skrzydłem, goście kompletnie zaspali z kryciem przed polem karnym, Leandro dostał wycofane podanie i z łatwością wpakował piłkę do bramki.

29'

Świetny odbiór Makowskiego zaczął akcję, ale elblążanie zdołali ją zatrzymać przed centrą w pole karne.

28'

Dobrze się bronimy, Olimpia oddała co prawda strzał, ale został on zablokowany.

27'

Korner dla elblążan po akcji skrzydłem.

26'

Groźnie pod naszą bramką, Wawszczyk ograny przez Sedlewskiego, goście strzelają z szesnastego metra... ponad bramką.

25'

Patryk Mikita zdecydował się na strzał z 30 metrów. Tym razem piłka naprawdę wpadła do sektora gości. Jesteśmy pod wrażeniem.

24'

Dośrodkowanie, wybijają obrońcy i znów zaczniemy z narożnika boiska.

23'

Leandro faulowany w bocznej strefie boiska. Szansa na dośrodkowanie.

22'

Zakręcona piłka z rzutu rożnego, Pilarz zbija. Jeszcze jeden rożny.

21'

Co za akcja Radomiaka!!! Luz rozegrał aut z Mikitą, urwał się Sedlewskiemu, zagrał do Leandro a ten nożycami uderzył pod poprzeczkę! W ostatniej chwili broni Pilarz!

20'

Naciskamy na ZKS-ke, ktora jest zamknięta na własnej połowie.

19'

Faul elblążan w środku pola.

18'

Kapitalny początek Radomiaka, goście już wyraźnie zniechęceni do podjęcia rękawicy.

17'

Bruno Luuuuuz!!! Leandro urwał się na skrzydle, zagrał w pole karne, piłki nie sięgnął Mikita, ale akcję zamykał Bruno Luz, który pewnym strzałem pokonał bramkarza.

16'

Było blisko, jednak szybszy Krzysztof Pilarz.

15'

Fatalne nieporozumienie defensywy Olimpii i mamy korner z niczego.

14'

Wysoki pressing naszego zespołu, częściej atakujemy przy pomocy Bruno Luza.

13'

GOOOOOOOOOOOOL!!! Bruno Luz rusza skrzydłem, podaje do Mikity, ten się zastawia i odgrywa do Kaputa, który trafia prosto w "widły"!

12'

A teraz bliźniaczo podobna akcja Radomiaka. Kapitalny rajd Leandro, wyłożenie do Szuprytowskiego, który strzela - najpierw zablokowany, potem niecelny!

11'

Kolejne dwa strzały gości - zablokowany i niecelny.

11'

Dobra kontra Radomiaka, Luz odegrał do Szuprytowskiego i to by było na tyle z dobrej kontry.

10'

Niebezpiecznie było pod naszą bramką! Nikt nie przypilnował rywali, Kołosow dostał piłkę "na patelnię" ale kapitalnie broni Haluch! Po chwili dobitka Olimpii kończy na... aucie.

9'

Patryk Mikita otoczony przez rywali stracił piłkę w okolicach pola karnego elblążan.

8'

Przypomnijmy, że dzisiaj Maciej Lesisz zastępuje Dariusza Banasika w roli pierwszego szkoleniowca.

7'

Niecelne podanie Luza, wraca Wawszczyk i fauluje.

6'

Bruno Luz zaspał w obronie, ale niewykorzystali tego goście. Portugalczyk po chwili naprawił błąd i ruszył z kontrą.

5'

Szybka strata Olimpii, ruszamy z atakiem, ale strzał Szuprytowskiego zablokowany. Chwilę później spalił Leandro.

4'

Faulujemy w ataku i goście wznawiają grą od rzutu wolnego.

3'

Uderzenie Leandro zablokowane przez obrońców.

3'

Pierwszy faul gości i mamy rzut wolny. Okazja do dośrodkowania lub strzału.

2'

Bruno Luz chciał przywitać kibiców gości, ale ci dzisiaj do Radomia nie przybyli, więc piłka poszybowała do pustego sektora.

1'

Radomiak w ataku. To ustawienie wygląda jednak na 4-3-3, w środku tercet Kaput, Szuprytowski, Makowski.

18:01

Zaczynamy mecz! Ze środka zaczynają gospodarze. Radomiak w domowym komplecie, Olimpia w białych strojach. Wobec absencji Macieja Świdzikowskiego, kapitanem jest dzisiaj Leandro.

17:59

Piłkarze są już na murawie, na którą wyprowadzili ich adepcji AS Radomiak!

17:58

W zakończonych spotkaniach. Resovia - Górnik Łęczna 2:2 (Kaliniec, Adamski - Chrzanowski, Szysz), Ruch Chorzów - GKS Bełchatów 2:2 (Balicki, Bogusz - Biel 2), Grudziądz - Skra 4:0 (Kaczmarek, Marzec 2, Kita)

17:57

W równoległych spotkaniach. Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 0:2 (Kubicki 2) Elana Toruń - ROW Rybinik 2:0 Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice 0:1 (Gębalski)

17:55

Jeszcze pięć minut do początku spotkania! Trybuny stadionu przy ul. Narutowicza 9 powoli się zapełniają.

17:45

W pierwszych czterech meczach goście stracili cztery gole. Co ciekawe wszystkie padły po... dośrodkowaniach. Trzy razy były to stałe fragmenty gry, a raz Olimpia straciła gola po błędzie i stracie na skrzydle.

17:40

Radomiak dzisiaj w nieco zmienionym składzie i ustawieniu. Zagramy 4-4-2 z Michałem Kaputem i Rafałem Makowskim w środku pola. Cieszy powrót Leandro, którego występ stał pod znakiem zapytania.

17:35

Olimpia: Pilarz - Lewandowski, Wenger, Kołosow, Kuczałek, Sedlewski, Bojas, Rynkowski, Kiełtyka, Persona, Nowicki.

17:30

Radomiak: Haluch -  Jakubik, Grudniewski, Klabnik, Wawszczyk - Makowski, Szuprytowski, Kaput, Luz - Leandro, Mikita.

17:25

Witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu Radomiak - Olimpia Elbląg! Liczymy, że po dzisiejszym meczu będziemy w równie dobrych nastrojach, co po majowej potyczce. Za moment zaktualizujemy składy.

10:00

Witamy i zapraszamy na kolejny mecz Radomiaka! Relację LIVE zaczniemy ok. godz. 17.40.