Radomiak Radom w pierwszym zimowym sparingu zremisował z Widzewem Łódź

Kilka dni po rozpoczęciu przygotowań do rundy wiosennej, piłkarze Radomiaka Radom rozegrali pierwsze spotkanie kontrolne, z łódzkim Widzewem. Rywale wyszli na prowadzenie w 19 minucie, po trafieniu Dawida Tkacza. Radomiak szybko odrobił stratę, bo cztery minuty później gola zdobył Lisandro Semedo. Do przerwy było 1:1.

Na drugą połowę oba zespoły wyszły w mocno zmienionych składach. W ekipie "Zielonych" nastąpiło aż dziesięć zmian. Po nieco ponad kwadransie gry w drugiej części spotkania, ponownie na prowadzenie wyszedł Widzew, a autorem bramki był Ignacy Dawid. Ponownie ten stan nie potrwał zbyt długo, bo już w 67 minucie do remisu doprowadził Leonardo Rocha, który do siatki trafił po strzale głową. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2.

W kolejnych dniach Radomiak będzie trenował jeszcze w Radomiu, a w czwartek, 18 stycznia wyleci na zgrupowanie do tureckiego Belek.

Radomiak Radom - Widzew Łódź 2:2 (1:1)
Bramki: L.Semedo 23', Rocha - Tkacz 19', Dawid 63'

Radomiak: Posiadała (Koptas 30', Majchrowicz 61') - Grzesik (Kolasa 46'), Rossi (Jakubik 46'), Cestor (Justiniano 46'), Abramowicz (Pik 46'), Lisandro Semedo (Snopczyński 46'), Matos (Leandro 37', Donis 46'), Kaput (Luizao 46'), Wolski (Sokół 46', Konopka 86'), Leandro (Vagner Dias 31’, Molendowski 61’), Okoniewski (Rocha 46’).