Przed nami decydujący bój ROSY Radom

Przed nami decydujący bój ROSY Radom
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
 

Relację LIVE z tego pojedynku będą mogli Państwo śledzić – TUTAJ.

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ
 

W miniony piątek, 29 września radomianie zainaugurowali sezon od wyjazdowego spotkania z Gigantami z Antwerpii. Nie był to najlepszy mecz w wykonaniu „Smoków”, ale mimo wszystkie radomianie osiągnęli na wyjeździe całkiem pozytywny rezultat. ROSA przegrał 69:75 i cały czas jest w grze o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Więcej o pierwszym spotkaniu pisaliśmy TUTAJ.

Pierwszy mecz pokazał, że drużyna z Belgii jest jak najbardziej do ogrania. Jeżeli ROSA poprawi swoją grę w ataku, a rezerwowi dołożą swoje punkty to radomianie mogą realnie myśleć o wywalczeniu awansu do fazy grupowej koszykarskiej Ligi Mistrzów.

- Na tle Antwerpii wyglądamy całkiem nieźle w obronie, musimy dołożyć jeszcze coś w ataku i powinno być dobrze. Liczymy na punkty z ławki, których w pierwszym meczu trochę zabrakło, ale proszę pamiętać też, że był to nasz inauguracyjny mecz sezonu, w każdym kolejnym powinien być trochę lepszy. Szanujemy przeciwnika, ale jesteśmy pełni wiary w dobre wyniki – podkreślił Wojciech Kamiński, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

Spotkanie ROSY Radom z Gigantami z Antwerpii zostanie rozegrane w poniedziałek, 2 października o godz. 18.30 w radomskiej hali MOSiR-u. Relację LIVE z tego pojedynku będzie można śledzić na portalu CoZaDzien.pl

 

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy