Udany start radomskich szczypiornistów - Piłka ręczna - Co za dzień
baner

Udany start radomskich szczypiornistów


Klub Sportowy Uniwersytet Radom od zwycięstwa rozpoczął starty w pierwszej lidze piłkarzy ręcznych. W meczu pierwszej kolejki podopieczni Mariusza Greli pokonali na wyjeździe MKS Wieluń 30:23.


Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ


Radomscy szczypiorniści w dosyć ekstremalnych warunkach przygotowywali się do inauguracji startu w pierwszej lidze. Nasz zespół był pozbawiony dostępu do hali UTH i trenował albo na innych obiektach, albo na wyjeździe. Mimo wszystko radomianie zdołali zbudować dobrą formę i w pierwszym meczu sezonu pokazali klasę.

„Uniwerek” prowadził niemal od samego początku spotkania. W pierwszej połowie podopieczni Mariusza Greli utrzymywali bezpieczną 3-4 bramkową przewagę nad rywalami i na przerwie prowadzili 16:13. Po zmianie stron MKS próbował odrabiać straty i w pewnym momencie zbliżył się nawet na jeden punkt, ale ostatecznie nie zdołał dogonić rozpędzonych radomian. Klub Sportowy Uniwersytet Radom wygrał to spotkani 30:23 i z wysokiego C rozpoczął starty na parkietach I ligi.

W tym tygodniu „Uniwerek” będzie już mógł normalnie trenować we własnej hali i spokojnie będzie mógł się przygotować do drugiej kolejki, w której to zmierzy się na wyjeździe z MTS-em Chrzanów.

MKS Wieluń – Klub Sportowy Uniwersytet Radom 23:30 (13:16)

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


KD / fot. KS Uniwersytet Radom


Wasze komentarze


Reklama
Polecany artykuł

Pewna wygrana Uniwersytetu Po pierwsze ligowe zwycięstwo przed własną publicznością sięgnęli szczypiorniści KS...

x