Na Uniwersytet nie ma mocnych

Klub Sportowy Uniwersytet Radom wygrał siedemnaste spotkanie z rzędu. Tym razem podopieczni Mariusza Greli pokonali na wyjeździe ChKS Łódź 39:20. Tym samym radomianie umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli II ligi.

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

W tym sezonie na Uniwersytet nie ma mocnych. Drużyna prowadzona przez Mariusza Grelę wygrywa mecz za meczem i pewnie zmierza w kierunku awansu do I ligi. W miniony weekend radomianie wygrali siedemnaste spotkanie z rzędu, rozbijając ChKS Łódź.

Spotkanie w Łodzi rozstrzygnęło się już niemal w pierwszej połowie. Po 30 minutach gry radomianie prowadzili 24:12, a w drugiej części spotkania tylko potwierdzili swoją dominację. Po końcowej syrenie Uniwersytet wygrał 39:20.

KS Uniwersytet Radom - Politechnika Anilana Łódź

Po tym sukcesie radomianie umocnili się na prowadzeniu w tabeli II ligi piłkarzy ręcznych. Kolejny mecz Uniwersytet rozegra za tydzień, kiedy we własnej hali zmierzy się z KS Szczypiorniakiem Dąbrową Białostocką.

ChKS Łódź – KS Uniwersytet Radom 20:39

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

KD / fot. archiwum CoZaDzien.pl

Wasze komentarze

Polecany artykuł

Emocje na ręcznej. Zobaczcie zdjęcia Zawodnicy Klubu Sportowego Uniwersytet Radom pokonał KS Szczypiorniak Dąbrowę Białostocką...