baner

Rezerwy zielonych zdemolowały lidera

Przewaga rezerw Radomiaka w meczu z liderem klasy A nie podlegała żadnej dyskusji. Gospodarze wzmocnieni kilkoma piłkarzami z I składu zdeklasowali rywali.

rezerwy Radomiaka zdeklasowały KS Jastrząb fot. Ł S
Po czterech porażkach z rzędu rezerwy Radomiaka wreszcie wygrały. Zieloni na stadionie przy ulicy Struga 63 rozgromili dotychczasowego lidera tabeli KS Jastrząb 8:0. Już po 45 minutach gry gospodarze prowadzili 5:0 i było jasne, kto ma przewagę w tym meczu.

W drugiej połowie trafienie z rzut karnego zaliczył golkiper Radomiaka Łukasz Skowron. Goście mieli w 89. minucie szansę na bramkę honorową, ale przestrzelili rzut karny.
Dzięki efektownemu zwycięstwu rezerwy zielonych awansowały na piąte miejsce w tabeli i tracą tylko dwa oczka do liderującej Gracji Tczów.

Radomiak II Radom - KS Jastrząb 8:0 (5:0)
(Puton 4', 38', (s) 11', Kozieł 19', 72' 80', Wnuk 34', Skowron 59' (k))

Radomiak II: Skowron - Molga, Wątorski, Tokaj, Wasilewski, Puton (75' Kołodziejczyk), Woźniak, Czerwiński, Wnuk, Zaręba Ł., Kozieł