Radomska piłka nożna W meczu na szczycie sędzia ratował życie piłkarzowi - Klasa a i b - Co za dzień
baner

W meczu na szczycie sędzia ratował życie piłkarzowi


W dramatycznej scenerii rozegrany został pojedynek w Pniewach. Mimo, że gospodarze wygrali to wynik zszedł na dalszy plan. Gdyby nie przytomność umysłu sędziego i opieki medycznej mogłoby dojść do tragedii.


Zamłynie przegrało w dramatycznych okolicznościachMecz był bardzo wyrównany co oddaje wynik spotkania. LKS był lepszy tylko o jedną bramkę. Jednak duże emocje wzbudziła sytuacja z 40 minuty gry, kiedy to na murawę padł jeden z zawodników Zamłynia. Patry Pawlikowski bo onim mowa, zderzył się z rywalem głową podczas walki o piłkę. N apoczątku nic nei zapowiadało czegoś poważnego, ale kiedy zawodnik padł bez ruchu na murawę było jasne, że coś jest nie tak. Zawodnik stracił przytomność, mało tego doznał szczękościsku, który groził zaduszeniem. Z pomocą natychmiast przybiegł... sędzia Artur Obłękowski, który starał się ocucić piłkarza. Za chwilę na boisku pojawiła się też opieka medyczna. Mecz został przerwany na dobre pół godziny. Gracz z Radomia został przetransportowany do szpitala w Grójcu. Ostateczna diagnoza wykazała u niego złamanie nosa i obojczyka oraz wstrząśnienie mózgu.

LKS PNIEWY - ZAMŁYNIE RADOM 3:2 (1:1)
Bramki:
ŚŁusarczyk (30.), Bloch (63.), Rusek (75.) - Pietrzyk 2

W Augustowie kibice obejrzeli sporo bramek, ale całe spotkanie zakończyło się remisem.

TĘCZA AUGUSTÓW - GKS BELSK DUŻY 3:3 (2:0)
Bramki:
Lipowski 2, samobójcza - dla Tęczy

W Mogielnicy  na początku spotkania gospodarze mieli rzut karny, który zamienili  na bramkę. To sprawiło, że poszli za ciosem. Po pierwszej połowie mieli już na swoim koncie trzy bramki. Niestety stracili także dwie po głupich błędach.

MOGIELANKA MOGIELNICA - SADOWNIK II BŁĘDÓW 4:2 (3:1)
Bramki:
Pawłowski 2, Szumpur, Łukasiak - dla Mogielanki.

INNE WYNIKI
 
POWAŁA TACZÓW - PILICA NOWE MIASTO 0:2 (0:1)
Bramki: Kalinowski (9.), Krzanowski (91.)

GKS Chynów - LKS Jedlińsk 3:1 (0:1)
Bramki: Lasota 2, Druszcz- Okruta

SOBOTNIE WYNIKI

KS BŁOTNICA - CENTRUM RADOM 2:1 (1:0)

MAZOWSZE II GRÓJEC - KRASKA JASIENIEC 6:1

WULKAN II ZAKRZEW - ORZEŁ GIELNIÓW 1:1 (0:1)

red. P J, źróło: radomsport.pl


Polecany artykuł

A-klasowe Derby Radomia dla Zamłynia. Video Centrum okazało się minimalnie gorsze W A-klasowych derbach naszego miasta zmierzyło się ze...

x