baner

Broń przywiozła ze stoliy 3 punkty

Piłkarze Broni Radom pokonali na wyjeździe Ursus Warszawa 2:1. Wynik spotkania rozstrzygnął się już w pierwszej połowie, a obie bramki dla radomskiego zespołu zdobył Adrian Dziubiński.

Broń została wicemistrzem jesieni III ligi
Ten młody zawodnik juz w pierwszych minutach meczu mógł wpisać się na listę strzelców. Golkiper gospodarzy okazał się lepszy. Skapitulował jednak w 15 minucie meczu. Po dokładnym podaniu Ciupińskiego wspomniany wcześniej Dziubiński strzelił pierwszą bramkę tego spotkania. Broń zamiast od teo momentu atakować, nieco oddała pola rywalowi. Nie przeszkodziło to jednak piłkarzom z Radomia w zdobyciu drugiej bramki. W 27 minucie Dziubiński po raz drugi pokonał bramkarza Ursusa.
Nie zmieniło to jednak nastawienia ekipy ze stolicy, która nie mając nic do stracenia cały czas przeprowadzała ataki na bramkę Młodzińskiego. I to się opłaciło. W 40 minucie spotkania po strzale głową, zdobył bramkę Bulik. Wynik do przerwy 2:1. Kontaktowe trafienie gospodarzy, spowodowało jednak niesłychane emocje w drugiej części gry. Obie drużyny dążyły do zmiany rezultatu. Ursus przeprowadzał kolejne ataki licząc na strzelenie wyrównującej bramki, a w Broni dominował Dziubiński, który próbował "ukłuć" coś jeszcze oddając kilka uderzeń z dystansu. Ostatecznie wynik pozostał bez zmian.