baner

Radomiak został mistrzem jesieni

Na zakończenie rundy piłkarze Radomiaka gościli na swoim boisku ostatnia drużynę w tabeli. Drużyna z Ostrołęki nie postawiła zbyt wysoko poprzeczki. Radomiak zaaplikował przeciwnikom aż cztery bramki i nie stracił ani jednej.

Maciej Świdzikowski tuż po strzeleniu pierwszej bramkiPo sześciu kolejkach bez zwycięstwa Radomiak wreszcie wygrał, ale wciąż nie zachwyca.
Kibice zebrani na trybunach przy ul.Struga 63 byli świadkami dość słabego widowiska piłkarskiego. Poziom zawodów był po prostu niski. Gracze z Radomiaka wygrali co prawda 4:0 ale razili dużą nieskutecznością, gdyby nie to wynik mógłby być znacznie wyższy. Mimo wszystko nasi piłkarze mają się z czego cieszyć bo zakończyli rundę jesienna na pierwszym miejscu w tabeli III ligi. Jednak jest to półmetek rozgrywek, a druga w tabeli Broń ma tylko 2 punkty straty tak więc spotkania rundy rewanżowej zapowiadają się dość ciekawie.
Wracając do meczu to w wyjściowym składzie "Zielonych" znalazł się po raz pierwszy Bartosz bramkarz Nawrwii czterokrotnie wyciągał piłkę z własnej bramkiKozieł, Mateusz Radecki i Maciej Woźniak. Na placu gry pojawił się też Dariusz Rolak i Kabir Oijkutu. W bramce ujrzeliśmy też Łukasza Skowrona. Goście starali się raczej murować dostęp do swojej brami przez co gra niezbyt cieszył oko kibica. W 27 minucie meczu po wykonywanym rzucie wolnym przez gospodarzy najwięcej przytomności pod bramką rywali zachował Maciej Świdzikowski, który otworzył wynik spotkania strzelając pierwszą bramkę. Pod koniec pierwszej połowy druga bramkę po asyście Radeckiego zdobył wspomniany wcześniej Oijkutu. Do przerwy było już 2:0.
Po wznowieniu gry gospodarze za wszelka cenę dążyli do podwyższenia wyniku. Zespół Narwii skoncentrował się natomiast na obronie. Jednak goście też mieli dogodną sytuację do zdobycia bramki. Cezary Stachowicz nei wykorzystał jednej z nich. Po godzinie gry na 3:0 strzelił z dystansu Paweł Tarnowski, a w doliczonym czasie wynik spotkanie ustalił Mikołaj Tokaj. Spotkanie zakończył się rezultatem 4:0 i Radomiak cieszył się z mistrzostwa jesieni.

RADOMIAK RADOM - NAREW OSTROŁĘKA 4:0 (2:0)