baner

Radomiak udanie zakończył rozgrywki ligowe

Radomiak pokonał na wyjeździe Zawiszę Rzgów 1:0. Zakończył tym samym rozgrywki ligowe w 2011 roku.

Jest to już dziesiąte zwycięstwo w tym sezonie. Jedyną bramkę strzelił w 45 minucie meczu Mateusz Radecki, dzięki jego trafieniu Radomiak umocnił się na fotelu lidera III ligi, które nie oddaje nikomu od czternastu kolejek.Radomiak udanie zakończył ligowe zmagania fot. Ł S
Co do wyjściowego składu, to w bramce radomskiej ekipy pojawił się Piotr Banasiak, na lewej pomocy zagrał Krystian Puton. Marcin Figiel zasiadł na ławce rezerwowych.
baner

Gospodarze od samego początku spotkanie, nastawili się na szybkie kontrataki. Jednak popełniali przy tym zbyt dużo błędów. Jeden z nich został wykorzystany przez wspomnianego wcześniej Radeckiego, który ubiegł chcącego złapać piłkę bramkarza Zawiszy. W 45 minucie meczu zrobiło się 1:0 dla Radomiaka.
Druga połowa to zdecydowana przewaga piłkarzy z Radomia. Jednak zbyt wiele niewykorzystanych sytuacji ze strony radomskich zawodników spowodowało, że wynik się nie zmienił do końca gry. Zawisza Rzgów - Radomiak 0:1, pozycja lidera pozostaje w Radomiu do wiosny.

Zawisza Rzgów - Radomiak Radom 0:1 (0:1) bramka: Radecki 45 min

Zawisza: Adamek - Kucharski (46' Pabiańczyk), Zimoń, Grzywiński, Grzybowski, Buchowicz, Płuciennik (76' Wolski), Rutkowski (76' Janowski), Gołuch (68' Nowak), Paprocki, Leandro

Radomiak: Banasiak - Dubina, Moryc, Świdzikowski, Rolak, Tarnowski (90' Figiel), Radecki, Wlazło, Ojikutu (51' Tokaj), Puton (46' Wnuk), Wocial (90' Kozieł)

żółte kartki: Kucharski, Grzybowski, Buchowicz, Paprocki - Moryc

czerwone kartki: Grzybowski (za dwie żółte)

red. P J, źródło: radomiak.com.pl