Bramki: Fidziukiewicz (31.), Bojas (43. rzut karny) - Karwot (62.)

Koniec meczu. Radomiak przegrywa w Elblągu.

Druga żółta i czerwona kartka dla Jakubika. Żółta też dla Leandro.

95'

Ok, zobaczyliśmy twarz rywala. Jakubik nie trafił w piłkę.

94;

Jakubik nogą w głowę rywala. Przynajmniej według rywala, bo Jakubik chyba jednak trafił w pilkę.

93'

Faul i znowu leżakowanie. Jak w przedszkolu!

92'

Faul w środku pola, gospodarze nie chcą wstawać.

91'

Niecelny strzał radomain z dystansu.

90'

Kuczałek ostro w piszczel Winsztala, bez kartki. A nie, jednak żółta dla Kuczałka. Wcześniej spiker nas zmylił, to Ressel miał zóltko na koncie.

89'

Podanie w pole karne, szybszy Madejski...

88'

Zablokowany strzał głową, drugi korner...

87'

Obrońca wybija na rzut rożny po dośrodkowaniu Leandro z rzutu wolnegi.

86'

Cezary Demianiuk za Michała Fidziukiewicza.

85'

Wszystko na jedną kartę. Patryk Winsztal za Michała Grudniewskiego.

84'

Jakubik w pole karne, łapie Madejski.

83'

Kaput faulowany na własnej połowie, szybko wznawia Radomiak.

82'

Mikita zagrywa górą do Leandro, wybija obrońca.

81'

Michał Ressel schodzi, wchodzi Oleksij Prytulak.

81'

Ładna akcja wreszcie Radomiaka, Leandro wyłożył Jakubikowi, ten mocno strzela, ale obok bramki.

80'

Patryk Mikita za Bruno Luza.

79'

Luz w pole karne, wybija obrońca. Fidziukieiwcz w kontrze wychodzi na sam na sam, ale zdążył wrócić Klabnik.

78'

Kaput faulowany w środku pola. Leandro z dystansu sprawdził, czy po strzale Fidziukiewicza w poprzedniej połowie zostały jeszcze jakieś żywe ptaki na czubkach drzew w parku.

77'

Bartosz Nowicki schodzi, wchodzi Kacper Korkliniewski.

77'

Kibice Olimpii śpiewają o wspaniałej grze swojego zespołu. Ja bym był ostrożny, póki co obserwujemy typowy marcowy mecz drugiej ligi.

76'

Kolejny rzut wolny dla Zielonych. Leandro w pole karne, Karwot zgrywa na dalszy słupek, ale nikt tego nie dobił.

75'

Jakub Rolinc za Dominika Sokoła.

74'

Kaput w pole karne, Świdzikowski strzela ponad bramką.

73'

Szansa na dośrodkowanie z rzutu wolnego dla Radomiaka.

72'

Sokół z Jakubikiem napędzili kontrę, obrońca przerzucił do Leandro, ten strzela z dystansu, ale broni Madejski.

71'

Nie było tam chyba strzału, ale piłka spadała na tyle niebezpiecznie, że Kochalski z trudem wybił na rzut rożny.

70'

Damian Jakubik zatrzymał kontrę faulem. Żółta kartka.

69'

Dośrodkowanie Makowskiego zablokowane, korner.

68'

Jakubik traci na polowie rywala. Klabnik fauluje.

67'

Radomiak dominuje na boisku, ale piłka znajduje się w środkowej strefie.

66'

Fidziukiewicz nie opanował piłki w polu karnym.

65'

Karwot znów celnie, ale teraz w środek bramki.

64'

Kolejny raz w podobnym miejscu faulowany piłkarz Radomiaka. Teraz Leandro.

63'

Kontra Olimpii, Klabnik i Kaput do spólki zatrzymali atak rywali.

62'

MEEEEEEEIK KAARWOT!!! ALE GOL! NIE DO OBRONY!

61'

Kaput wycięty w pień przed polem karnym. Szansa na groźny strzał i kartka dla gospodarzy. Michał Ressel.

60'

Sokół zatrzymany na trzydziestym metrze.

59'

Chwila przerwy w grze, narzekał na uraz jeden z piłkarzy Olimpii.

58'

Michał Kaput za Adama Banasiaka.

57'

Sokół przeszkadzał przy wznowieniu gry, rzut wolny dla gospodarzy.

56'

Olimpia szukała szansy na skrzydle, bezskutecznie.

55'

Jakubik zatrzymał Bojasa, ale Karwot nie zdążył wyprowadzić kontry.

54'

Groźnie z dystansu gospodarze, ale obok bramki.

53'

Ostra rywalizacja z obu stron. Dużo fauli, nieładnej, nieczystej gry.

52'

Niedokladne zagranie, groźna kontra, ale zatrzymany Bojas przed polem karnym.

51'

Świdzikowski z woleja w środek bramki...

50'

Zablokowany strzał i jeszcze jeden rzut rożny.

49'

Karwot w pole karne, obrońca przerywa. Korner.

48'

Jakubik lepszu od Fidziukiewicza na boku.

47'

Sokół padł w polu karnym, ale nie było mowy o faulu.

46'

Zaczynamy drugą część meczu!

46'

Niecelny strzał głową Olimpii po rzucie wolnym. Koniec pierwszej połowy.

45'

Dariusz Banasik odesłany na trybuny.

44'

Awantura na boisku po starciu w bocznej strefie.

43'

Bojas pewnie, zmylił bramkarza i 2:0.

42'

Starcie z Bruno Luzem w polu karnym, padł bodajże Michał Markowski i mamy karny dla Olimpii.

41'

Niecelne uderzenie po rzucie rożnym Olimpii. Nowicki.

40'

Strzał Fidziukiewicza z 16 metrw zablokowany przez obrońcę. Korner.

39'

Ressel w pole karne, ponad bramką Radomiaka.

38'

Klabnik w ostatniej chwili na rzut rożny po dośodkowaniu.

37'

Korzystny wynik na tablicy się nie zmienił, teraz gospodarze wyzerowali zegar. Znowu jakaś przepowiednia?

36'

Strzał glową jednego z piłkarzy Radomiaka, tuż obok bramki.

35'

Dośrodkowanie w pole karne, obrońca wybija, korner.

34'

Bruno Luz faulowany przy linii bocznej boiska.

33'

Szybko atakują "Zieloni", ale obrona Olimpii na miejscu.

32'

Kochalski bez szans przy tym strzale. Zaspała obrona Radomiaka.

31'

Michał Fidziukiewicz dostaje piłkę w polu karnym, strzela z woleja z pierwszej piłki i gol...

30'

Dużo walki w środku pola, ale lider wciąż remisuje z outsiderem. Tymczasem GKS Bełchatów prowadzi z Ruchem Chorzow 1:0.

29'

Tuż nad poprzeczką huknął Banasiak...

29'

Rzut wolny z krawędzi pola karnego. Banasiak, Karwot przy piłce...

28'

Radomiak przeważa, Leandro wywalczył faul przed polem karnym rywali po indywidualnej akcji.

27'

Makowski z dystansu trafił w bramkarza.

27'

Kontra Leandro zatrzymana.

26'

Fidziukiewicz przepchnął Klabnika, dograł do Zaremby, ale obrońcy wybili centrowaną przez niego piłkę z piątego metra.

25'

Olimpia próbowała kontry, ale Fidziukiewicz posłał piłkę w ręce Kochalskiego.

24'

Bojas wybija, mamy rzut rożny.

23'

Tuż przy narożniku boiska faulowany Leandro. Kartka dla Michała Balewskiego, groźny wolny dla radomian.

23'

Karwot z dystansu, blokuje obrońca.

22'

Znów gospodarze w ataku. Jakubik wybija w kierunku Sokoła, lepszy obrońca.

21'

Pięć fauli rywali, trzy Radomiaka. Póki co "Zieloni" z jednym strzałem, wątpliwej jakości.

20'

Fidziukiewicz z dystansu ustrzelił ptaki na najwyższych gałęziach pobliskich drzew.

19'

Jurek zaspał, uciekł mu Luz, ale nikt nie dopadł do jego podania.

18'

Bez zagrożenia, ale jest jeszcze aut na wysokości pola karnego. Lewandowski strzela głową... tuż nad bramką!

17'

Groźna kontra, Fidziukiewicz strzela, blokuje Świdzikowski.

16'

"Zieloni" po nerwowych pierwszych minutach radzą sobie coraz lepiej. Rozgrywamy piłkę na połowie rywali.

15'

Jakubik odebrał, przerzucił do Luza, ten przyjął piętą, ale musiał zatrzymać akcje. Efektownie, ale nic z tego nie wynikło.

14'

Podanie za plecy obrony do napastnika, Świdzikowski wyprzedza i wybija piłkę.

13'

Niebezpiecznie było w polu karnym Radomiaka po dośrodkowaniu z narożnika boiska, na szczęściej bez strzału.

12'

Balewski wpadł w pole karne, blokujemy i korner dla gospodarzy. Akcję OIimpii zaczęła strata Banasiaka po niedokładnym podaniu.

11'

Strzało-podanie z naszej strony ląduje w rękach Sebastiana Madejskiego. Wcześniej nikt nie wykończył dobrej centry w pole karne.

10'

Ciekawe wyniki dziś w drugiej lidze. Stal Stalowa Wola wygrała 4:2 z Błękitnymi Stargard, Rozwój Katowice rozgromił Siarkę Tarnobrzeg 6:0, Olimpia Grudziądz wygrała ze Skrą Częstochowa 4:0, a Elana Toruń wygrała z ROWem Rybnik 1:0.

9'

Grudniewski szybszy od Zaremby.

8'

Brzydki faul na Bruno Luzie przy linii bocznej boiska.

7'

Goście z dystansu wprost w ręce Kochalskiego. Bodajże Fidziukiewicz.

6'

Ressel dogrywa, ale faulował jeden z zawodników z Elbląga.

5'

Olimpia rusza z kontrą, faul naszego zespołu i kartka. Napomniany Maciej Świdzikowski.

4'

Tymczasem tablica wyników pokazuje... 1:0 dla gospodarzy.

3'

Pierwszy faul Radomiaka. Sokół.

2'

Radomiak zaczął od ataku, ale piłka póki co w środku pola.

1'

Ze środka zaczyna Radomiak!

16.58

Dziś w Radomiaku ligowy debiut zaliczy Adam Banasiak. Na ławce rezerwowych czterech młodzieżowców!

16.56

Mroźno w Elblągu, tymczasem pilkarze wybiegają na murawę!

16.54

Olimpia: Madejski - Jurek, Lewandowski, Markowski, Balewski - Ressel, Kuczałek - Zaremba, Bojas, Nowicki - Fidziukiewicz.

16.53

Radomiak: Kochalski - Grudniewski, Świdzikowski, Klabnik, Jakubik - Banasiak, Karwot - Luz, Makowski, Leandro - Sokół.

16.52

Skład i rezerwowych Radomiaka trafiliśmy w stu procentach.

16.50

Witamy z Elbląga! Jesteśmy już na stadionie, wszystko w porządku, więc zaczynamy relację!

7.30

Przed meczem zaktualizujemy składy, obecnie podane "jedenastki" są przypuszczalnymi zestawieniami obu drużyn.

Relacja LIVE rozpocznie się ok. godz .16.45.