Nowy asystent trenera Broni

Nowy asystent trenera Broni
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

21-letni Wiktor Kupiec dołączył do sztabu szkoleniowego Broni Radom. Obrońca został asystentem swojego ojca, Artura Kupca. Wiktor aktualnie przechodzi rehabilitację po kontuzji. Defensor zerwał więzadła w kolanie i do gry wróci najwcześniej wiosną. W tym czasie będzie wspomagał pierwszego trenera swoimi uwagami i wskazówkami.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Szymon Janczyk / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim
lub
  • avatar
    ~aa 2018-07-27 21:36
    Ale tu zlot hejtujacych meneli! Widać, że dzieciarnia nudzi się na wakacjach.
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Porównanie 2018-07-27 13:18
    Daniel Grymuła: https://d-pt.ppstatic.pl/plebiscyty/k/r/0164/daniel_grymula_1642618/e7af_o.jpg?1479379397 Artur Kupiec: http://www.bronradom.pl/gfx/news/352487.jpg ...niech każdy oceni do kogo ten młody człowiek ma bardziej podobne rysy
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Paweł 2018-07-27 13:28
      Ciebie to chyba starzy po pijanemu robili
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Do Pawła 2018-07-27 13:38
      Pawle, ale uważasz, że użytkownik "Porównanie" wrzucił te zdjęcia by bronić tezy o ojcostwie Artura, czy by wykazać ojcostwo Daniela? Bo bez tej informacji nie jest jasne w jakiej intencji go krytykujesz (tzn. zarzucasz jego rodzicom seks po alko etc.)
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Paweł 2018-07-27 07:06
    Jesteście pojebani!!!
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-07-26 23:47
    Puściła się po którymś treningu p. Aneta ot co Kupiec zrób badania DNA bo masz rogi jak Pałac Kultury
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Ciekawostka: 2018-07-26 13:39
    Ciekawa sprawa: zauważyliście, że Wiktor Kupiec w ogóle nie jest podobny do Artura Kupca, za to istnieje olbrzymie fizyczne podobieństwo do innego byłego piłkarza i trenera grup młodzieżowych Broni, pana Daniela Grymuły?
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~kkk 2018-07-26 21:30
      Dobre!
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~BR 2018-07-26 21:31
      Szczególnie wzrostem przypomina Daniela
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-07-25 23:01
    ale rodzinna żenada ,synek bezrobotny to tatuś nie pozwoli ,żeby biedactwo głodowało a ,że są stypendia no to dawaj go do klubu ! ciekawe w jakiej roli wystąpi żona Kupca ...może księgowa ,sekretarka ,albo rzecznik klubu ? dawaj Kupiec nie żałuj sobie ! hahaha rodzina byłaby w komplecie
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~stypendysta 2018-07-25 22:07
    Wróciły stypendia to rodzinnie się robi. Po młodym Gorczycy czas na młodego Kupca. Kto jeszcze dołączy się do korytka?
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-07-25 20:23
    Pajace ze struga pilnujcie swojego skorumpowanego Grzesia G.
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~??? 2018-07-25 19:18