Nasi zapaśnicy powalczą o mistrzostwo

Nasi zapaśnicy powalczą o mistrzostwo
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W pierwszym meczu nasz zespół pewnie pokonał obrońców tytułu, AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski, zwyciężając 18:14. W rewanżu Boruta - Olimpijczyk będzie walczył o postawienie przysłowiowej "kropki nad i". Wygrana w Zgierzu pozwoli naszej drużynie zdobyć historyczny, pierwszy tytuł mistrza Krajowej Ligi Zapaśniczej. 

http://www.cozadzien.pl/zdjecia/mecz-zapasniczy-boruta-olimpijczyk-azs-supra-brokers/45453

Mimo zwycięstwa w pierwszym spotkaniu, to AKS Madej jest uznawany za faworyta finału. Obrońcy tytułu mają w swoim składzie wielu doświadczonych zapaśników. Porażka w pierwszym meczu była sporą niespodzianką, bo dotychczas AKS Madej w Krajowej Lidze Zapaśniczej przegrał tylko raz. Zapaśnicy z Piotrkowa na trzecią porażkę nie mogą sobie pozwolić, a każdy punkt zdobyty w tym meczu będzie na wagę złota.

http://www.cozadzien.pl/sport/zapasnicy-o-krok-od-mistrzostwa/45580

W rewanżu zobaczymy kilka niezwykle interesujących starć. Arkadiusz Kułynycz dostanie okazję do rewanżu z wicemistrzem olimpijskim, Zhanem Beleniukiem, z którym przegrał w pierwszym meczu. Szansę na odegranie się będzie miał także Marcin Majka, który przegrał z Muradem Gadżijewem. Kibice zgiersko-radomskiego zespołu liczą na kolejną wygraną Roksany Zasiny, która dotychczas pozostaje niepokonana w rozgrywkach Krajowej Ligi Zapaśniczej.

Mecz Boruta - Olimpijczyk Zgierz & Radom - AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski odbędzie się we wtorek, 13 marca, o godz. 18.

Szymon Janczyk / fot. Szymon Wykrota

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim
lub

Polecamy