MOSiR otworzy lodowisko [SPRAWDŹ TERMINY]

MOSiR otworzy lodowisko [SPRAWDŹ TERMINY]
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Wszystko wskazuje na to, że lodowisko, wzorem poprzednich lat, będzie czynne od godz. 9 do godz. 21. Na lodowisko będzie można wejść w godz. 9-13, oraz 15-20. Przerwa między godz. 14, a 15 będzie spowodowana pracami technicznymi. Prace związane z rozstawieniem lodowiska rozpoczną się po zakończeniu rundy jesiennej przez piłkarzy Radomiaka Radom, którzy ostatni mecz rozegrają w tę niedzielę.
 
 
– Już teraz zachęcamy do korzystania z obiektu wszystkich radomian. W poprzednich sezonach lodowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony rodzin, dlatego będziemy kontynuować dla nich ofertę specjalną w postaci biletu rodzinnego. Postaramy się, żeby każdy mógł również nabyć kartę abonamentową z bonusami – mówi Robert Dębicki, Dyrektor Zarządzający MOSiR-u.
 
Ceny biletów prawdopodobnie zostaną niezmienne, tzn: normalny - 7 zł/godz, ulgowy - 5 zł/godz, wypożyczenie łyżew - 6 zł. Bilet grupowy - 3 zł od osoby. Wypożyczenie łyżew dla osób korzystających z biletu grupowego to 2 zł od osoby. Bilet „Rodzinny” (od 3 do 5 osób, w tym min. jedna osoba dorosła) to 13 zł za 3 osoby, a wejście każdej kolejnej osoby to koszt 3 zł.
 

Do karty abonamentowej, tak jak w poprzednich latach, będzie można otrzymać dodatkowe bonusy. Na kartę za 50 zł otrzymać będzie można 10 procent gratis, za kartę 100 złotych otrzymamy 15 procent gratis, a za kartę 250 złotych to aż 20 procent gratis, do wykorzystania na lodowisku.

Specjalną ofertę MOSiR przygotuje również dla osób korzystających z zajęć basenowych. W ramach akcji „Z basenu na lodowisko” za każdy zakupiony bilet na basenie Neptun, po przedstawieniu paragonu, otrzymamy 50 procent zniżki na wejście na lodowisko. 

W sezonie zimowym będzie prowadzona nauka jazdy na łyżwach. Szczegóły dotyczące zajęć będzie można uzyskać na początku sezonu łyżwiarskiego. Najmłodsi natomiast, tak jak w latach ubiegłych, zapewne chętnie skorzystają również z pomocy kilku „pingwinków” do nauki jazdy.

Szymon Janczyk / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim
lub

Polecamy