M. Szprendałowicz: Radomiak walczy do końca

M. Szprendałowicz: Radomiak walczy do końca
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Szymon Janczyk / fot. Fiołek Art

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim
lub
  • avatar
    ~info 2018-05-26 17:03
    żenujc szprendałowicz miernota intelektualna jak patrzę na jego fałszywą gębę to mam odruch wymiotny ! takiego frajera dawno nie było w mediach.Janusz dziennikarstwa !
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-05-27 12:45
      taki sam jak tatuś !!!
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~rodzina 2018-05-27 14:56
      czyli ok
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~as 2018-05-27 15:03
      To idz zwymiotuj i nie obrazaj ludzi ,Ty z pewnoscia jestes najprzystojniejszy, najinteligentniejszy i najbardziej kompetentny.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~kibicc 2018-05-24 15:53
    Gazeta Wyborcza juz pisze dzis o wielkich opoznieniach w budowie pierwszego etapu stadionu Radomiaka.Przypomne ze stadion w pierwszym etapie na 8517 miejsc miał byc otwarty do 15 września.Obecny termin oddania pierwszego etapu stadionu to 28 luty 2019 r. Po raz kolejny jedna wielka kompromitacja ekipy urzedników prezydenta Witkowskiego. Czy ktoś kontroluje miejska spółkę Mosir?
    • 79%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~mi(R)co 2018-05-24 20:08
      Kto podał ten nowy termin 28 luty 2019 ? Pewnie trawę z rolek będą rozwijać w styczniu. Pogratulować. A Radek niedojda kiedy przetnie wstęgę ? Przecież po wyborach będzie dokładnie nikim.
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-05-26 18:31
      :)))) TRAFIONY ZATOPIONY... celna riposta Będą trawę malować w lutym .... żenada A ROSA powinna karę zapłacić żeby im się odechciało.... biorą w tym mieście wszystko co jest do wzięcia...jakby nikogo innego nie było i .... zawsze najniższa cena
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-05-27 12:44
      tak jest,ujebać cwaniactwo Rosy !!!
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~mi(R)co 2018-05-25 17:58
    Rzeczywiście. ROSA już poprosiła o inny termin otwarcia hali i stadionu. Ciekawe jakie będą kary za niedotrzymanie terminu. Czy jak zwykle wszystko rozejdzie się po kościach ?
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~kibic 2018-05-24 13:31
    Michał z całym szacunkiem dla Ciebie ale porównania tych partaczy Bemby Coliny Rolinca do Pana Zdzislawa że in zależy na awansie jak Panu Zdzisiowi to tak jak byś prostytutke z dziewica porównał. Bemba chodzi po Radomiu ze szluga w gembie.. reszta w galerii zre kebaby po serii porażek zadowolonych od ucha do ucha... Michał dobry jesteś człowiek ale Radomiak odbije się czkawka.
    • 91%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-05-25 17:53
      Bemba to nałogowiec
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~POPiS 2018-05-24 19:15
    A po co modernizować stadion przy Narutowicza do I ligi? Nawet przy założeniu (średnio prawdopodobnym), że Radomiak awansuje, to zgodnie z podręcznikiem licencyjnym beniaminek może jedną rundę grać na stadionie nie spełniającym kryteriów. A na drugą rundę byłby gotowy już obiekt przy Struga. Co do opóźnień, to nie jest to wielka tajemnica - z jednej strony ROSA się kilka miesięcy opierniczała, z drugiej strony ma też trochę racji (przez trwającą w tym samym okresie inwestycję Wodociągów cały teren budowy nie jest podłączony do sieci kanalizacyjnej, co powoduje, że każdy deszcz wymusza przerwę, bo plac budowy jest zalany i pompami wodę trzeba usuwać. Po drugie mędrcy z Rady Miejskiej wstrzymywali pieniądze na układ drogowy w koło RCS-u, co też się wbrew pozorom przekłada na opóźnienia na samej budowie - ale oczywiście koniec lutego, to za długo. Pewnie dostaną do końca roku pozwolenie na wydłużenie prac - w sumie bez różnicy, bo nawet przy pierwotnym terminie i tak Radomiak efektywnie mógłby się zagospodarować na Struga w marcu). A co do samych panów redaktorów prowadzących rozmowę, to poziom żenujący - jedna wielka propaganda. Pana Michała Szprendałowicza, od czasów występu w krótkich gatkach, tekstów o "koniu wbiegającym na boisko", "dziennikarz nie jest od zadawania trudnych pytań gościowi", czy wreszcie po wrzuceniu na oficjalne kanały klubowe w mediach społecznościowych filmiku z Chińczykiem grającym na fujarce (o innych zawodowych kompromitacjach typu tłumaczenie transferu Luza - już nie wspomnę przez litość, bo chłopak ma zdolność gaszenia pożaru benzyną)... No przez to wszystko tego chłopca, nikt już nie traktuje poważnie. A co do Pana Szymka, to też jest apoteozą niekompetencji od czasu wywiadu z Gilewskim, który plótł m bzdury, a ten był kompletnie nieprzygotowany (a starczyło pięć minut poświęcić na przygotowanie się do rozmowy, by wiedzieć, że nie jest prawdą -jak to wmawiał Gilewski- że Radomiak ma 2 mln zł budżetu, bo 2 mln to ma z samych środków publicznych, tj. od miasta i spółek miejskich i państwowych -a są to ogólnodostępne informacje- oraz z biletów).
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-05-24 22:13
      dobrze napisane !
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~kibicc 2018-05-24 16:06
    Czy ktos w miescie zada pytania o ewentualne koszty modernizacji i przystosowania stadiony przy Narutowicza do wymogów 1 ligi?Jakie to moga byc koszty? Chodzi m.in o lepsze oswietlenie, zadbanie o bezpieczenstwo kibicow, powiekszenie sektora gosci itp.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      Szymon Janczyk 2018-05-24 18:01
      Po wizytacji z PZPN wszystko było ok na stadionie, zaznaczono tylko drobne poprawki.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Green 2018-05-24 19:53
      Nie było ok'! Całe oświetlenie jest do poprawy lub ewentualnie do wymiany...
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-05-24 20:01
      Jaka pierwsza liga? Jeśli Bytovia bedzie chciała wycofać sie z rozgrywek Radomiak odpuści i zajmie 5 miejsce
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-05-24 19:53
    A redaktor janczyk zapytał może rzecznika balona ile Radomiak wisi ROZPN-owi?
    • 83%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-05-24 19:37
    Na RCS nie ma kto pracować.Widocznie Rosa wali w rogi każdego podwykonawcę!Teraz pościągali tam ukraińców !!!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-05-24 19:33
    Już niech nie walczy,bo już pokazali na co ich stać!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~zeto 2018-05-24 16:08
    Jesli w sobote Radomiak nie wygra z Wisłą Puławy i jednoczesnie wygra Garbarnia Kraków to sezon się skończy na 5 miejscu i drugi raz z rzedu żadnego awansu Radomiaka na zaplecze ekstraklasy nie będzie.A w barazach zagraja krakowianie.
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~123 2018-05-24 19:25
      Przy takich wynikach, jeszcze nie wszystko będzie stracone, bo w ostatniej kolejce może być odwrotny rezultat i wtedy to Radomiak jest 4. bo ma lepszy bilans bezpośrednich spotkań.
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |