baner

Pułaski nie dał rady

Drużyna trenera Marka Brzeźnickiego odpadła z rozgrywek o Puchar Polski. Koszykarze z Warki nie sprostali zadaniu i przegrali z pierwszoligowym SKK Siedlce.

Pułaski odpadł z Pucharu fot. G MNie oznacza to jednak, że gospodarze poddali się bez walki. Mecz w Warce był zacięty. Po pierwszej połowie padł wynik 34:29 dla Pułaskiego. Jeszcze w trzeciej kwarcie miejscowi utrzymywali korzystny rezultat, jednak w ostatniej odsłonie, to goście wzięli sprawy w swoje ręce. Zawodnicy z Siedlec zaczęli grac jak na pierwszoligowca przystało i udało im się zwyciężyć w całym spotkaniu.

Tym samym Pułaski odpadł z Pucharu, a swój najbliższy mecz rozegra już w sobotę na wyjeździe. Podejmować będzie w Krakowie tamtejszą Wisłę.

KS Pułaski Warka - SKK Siedlce 66:75 (16:20, 18:9, 22:22, 10:24)

Pułaski:
Adamczyk 3, Gałan 2, Sebrala 17, Batorski 6, Kulik 2, Czerwonka 2, Nowak 15, Kowalczuk 0, Szadura 0, Wilkusz 11, Sobiło 8, Stefaniuk 0.

red. P J, źródło: sportradom.pl

Polecany artykuł

ROSA gromi na MOSiR-ze ROSA Radom pokonała Polfarmex Kutno 75:52 w meczu 9. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki....