Komunikat Stowarzyszenia Tylko Radomiak

Komunikat Stowarzyszenia Tylko Radomiak
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Treść komunikatu:

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

"W dniu dzisiejszym (13.06 - przyp. red.) przedstawiciele STRu reprezentując grupy kibicowskie aktywnie działające na Radomiaku spotkali się z Właścicielami Klubu.

Tematy poruszone na spotkaniu dotyczyły zarówno sytuacji sportowej Radomiaka jak również aspektów organizacyjno finansowych związanych z działalnością Spółki. 

Zaprezentowaliśmy wspólne stanowisko uzgodnione na spotkaniach poprzedzających dzisiejszą wizytę w Klubie.
Konkrety. 

Skład właścicielski przed nadchodzącym sezonem nie ulega zmianie. Klub posiada plan związany z finansowaniem I drużyny w nadchodzącym sezonie. Stanowisko Kibiców związane z dalszym funkcjonowaniem niektórych osób w zespole zostało uwzględnione. Nie ma żadnego zagrożenia związanego z brakiem płynności finansowej lub regulowanie m bieżących zobowiązań w stosunku do zawodników i pracowników Klubu. 

W piątek odbędzie się konferencja prasowa na której zaprezentowana zostanie między innymi aktualna sytuacja finansowa. 
Klub uzyskał licencję na grę w II lidze bez żadnych warunków, a więc na dzień 31 marca wszelkie zobowiązani a wobec osób fizycznych jak i prawnych zostały uregulowane w 100 %. 

Do końca tygodnia poznamy nazwisko nowego trenera, a wraz z nim rozpocznie się budowa zespołu na nowy sezon. W odróżnieniu od dwóch ostatnich lat nie będzie żadnej deklaracji związanych z koniecznością awansu. Gramy o wszystko w każdym kolejnym meczu. Finał poznamy na koniec. 

Jednocześnie Klub serdecznie dziękuje Wszystkim Kibicom wspierającym Radomiaka w ubiegłym sezonie zarówno na obiektach MOSiR jak i meczach wyjazdowych. 

Dziękuje za każde gesty wsparcia, a także słowa krytyki, które są wyrazem troski o Radomiaka nasze wspólne dobro. 
Podziękowania należą się wszystkim sponsorom od Miasta począwszy na osobach prywatnych skończywszy. Liczymy na Wasze wsparcie w przyszłym sezonie."

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Szymon Janczyk / fot. Emil Ekert

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim
lub
  • avatar
    ~kleko 2018-06-19 10:31
    Stowarzyszenie już się gubi.. w jednym z postów na fb napisało że Radomiak nie ma kasy. Teraz piszą że nic się złego nie dzieje.. Dlaczego w klubie w którym teoretycznie walczy o awans grają 2 sezony miernoty Bemby i Coliny? W zeszłym sezonie byli lepsi Szady Wolak Gawron. W tej rundzie dali nam Skowrona Mikite Wróbla. Odpady z ìnnych klubów których nikt inny nie chciał. Paradoksalnie może się okazać że całe te miernoty zostaną a odejdą walczaki. Agu Leo Mazan Gostomski pewnie i Chaluch znajdzie klub po dobrej końcówce. Nasi wychowankowie odejdą bo ileż mogą patrzeć jak ich miejsce zajmują obcokrajowcy. mam tu na myśli Sokol Winsztal Filipowicz. i tak prostym sposobem Radomiak się rozpada na Naszych oczach
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-06-17 23:29
    Ręka rękę myje kurwą pętla na szyje za układ z zarządem każdy chuj w ciebie wbije !!!
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~RKS 2018-06-17 14:36
    Drodzy Państwo Dostaliśmy jasny przekaz, że nic się nie zmieni. Wynika z niego że gramy dalej na 100% wmawiamy kibicom że na awansie bardzo nam zależy. Miasto Radom też to łyka wszyscy są zadowoleni. Pierwsza runda jako tako nadzieje są potem robi się zadymę w szatni i z trenerem zaczyna nie wychodzić i znowu się nie udaje. W między czasie dziwne i podejrzane wyniki a gra drużyny podejrzana. Za długo jestem kibicem i nie dam się nabrać na tą ściemę. RADOMIAK na całe życie ale nie w takiej formie. Nie traktuje nas poważnie czekam na zmiany co nie oznacza że się obraziłem. Mam nadzieję że szopkę i kabaret z tymi panami Miasto definitywnie zakończy
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~gela 2018-06-16 22:49
    w czym problem, jak babcie woli ????? jeśli przeszkadza słowo blamaż przy 0-4 z jakimś Grodziskiem na narucie, to nalezy skorygowac tytuł, na Broń dziś na czwórkę i na boisku i na trybunach, feta na plantach mogło być gorzej
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Luki 2018-06-14 21:40
    Na początek należy zmienić herb klubu, ten obecny to zemsta matematyka, i od podstaw budować markę klubu podparta sukcesami sportowymi( w postaci awansu na zaplecze ekstraklasy). I może wtedy coś ruszy. Jak nie to taka padają będzie jaka jest w tym momencie.
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~gela 2018-06-14 22:09
      jasne Dortmund, Jaga, górnik zabrze, wisła płock to są świetne herby ???? nasz herb to nasza duma, niepowtarzalny jak inne kalkomanie, zresztą zawsze można obwiniać ojca, że się nie jest podobnym do listonosza
      • 63%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Tomasz 2018-06-14 23:02
      Stary jak ci się herb nie podoba to po co w ogóle piszesz, myślisz o Radomiaku. Po co się z nim utożsamiasz? Ja nigdy nawet nie pomyślałem, że nasz herb jest brzydki.. Co z Ciebie za kibic?????
      • 59%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~rks 2018-06-15 22:20
      @Luki: Zgadzam się co do herbu, ktoś nawet niedawno tu wrzucał propozycję na podstawie oryginalnego herbu RKS-u: https://i.imgur.com/Vy0GJgE.png
      • 69%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~gela 2018-06-16 13:33
      świetny herb ??????? to przypomina https://cdn5.vectorstock.com/i/1000x1000/96/39/gay-club-neon-sign-logo-in-neon-style-light-vector-20759639.jpgpomina
      • 88%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-06-16 12:04
    Ja tam się wstydzę za ten herb. Co to za herb pizda z uszami i broda?
    • 88%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~gela 2018-06-16 13:27
      imienia też się wstydzisz????? też z uszami ????
      • 80%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~dno dna 2018-06-15 15:03
    to stary art.to było 10 lat temu dokładnie 2008r.a czego się spodziewacie po umoczonych sędziach piłkarskich awansu do 1 ligi !? prędzej Zamłynie Radom awansuje do 2 ligi jak ci dwaj umoczeni panowie bez ambicji do pierwszej ligi .To co dzieje się w Radomiaku to kabaret i jeszcze chcą zatrudnic wuefistę do komplety śmiech na sali !
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~sjanczyk. 2018-06-15 14:14
    https://pilkarskamafia.blogspot.com/2008/12/stempniewski-rezygnuje.html?m=1
    • 80%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar