Klęska naszych piłkarek. Dały sobie wbić osiem bramek

Klęska naszych piłkarek. Dały sobie wbić osiem bramek
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Po dwutygodniowej przerwie radomskie piłkarki wróciły do ekstraklasowych występów i od razu spotkały się z trudnym rywalem – Górnikiem Łęczna. GKS to aktualny lider piłkarskiej Ekstraligi i zeszłoroczny wicemistrz kraju, dlatego nikogo nie dziwił fakt, że był murowanym faworytem w meczu ze Sportową Czwórką.

Radomianki pojechały do Łęcznej po lekcję futbolu i ją dostały. Nasza drużyna przegrywała już od drugiej minuty, kiedy to na listę strzelców wpisała się Dżesika Jaszek do przerwy nasz zespół stracił jeszcze trzy bramki i przed zmianą stron przegrywał 0:4. W drugiej części spotkanie nie oglądaliśmy lepszej gry naszych zawodniczek. Podopieczne Wojciecha Pawłowskiego straciły cztery kolejne bramki i przegrały ten mecz 0:8. Co ciekawe aż trzy gole padły po rzutach karnych. A hat-trickiem popisała się Emila Zdunek, dwa trafienia dołożyła Dżesika Jaszek, a po jednym golu zapisały na swoim koncie Emila Kamczyk, Sylwia Matysik i Agata Guściora.

Dla LUKS Sportowej Czwórki była to najwyższa porażka w tym sezonie. Wcześniej piłkarki Wojciecha Pawłowskiego już raz przegrały 0:8, również z Górnikiem Łęczna.

Po tej porażce radomianki w dalszym ciągu zajmują ostatnie miejsce w lidze. Za tydzień nasz zespół czeka kolejny ciężki sprawdzian formy jakim będzie wyjazdowe starcie z mistrzem kraju – Medykiem Konin.

Górnik Łęczna – LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom 8:0 (4:0)

Bramki: Jaszek 2’, 32’, Kamczyk 37’, Zdunek 44’, 59’ (k), 62’ (k), Matysik 63’, Guściora 73’ (k)

KD Fot. Archiwum CoZaDzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim
lub

Polecamy