Radomscy tenisiści weszli do finału HDMP

Awans drużyny juniorów Returnu do finału HDMP

Juniorzy Returnu pokonali po ciężkim meczu drużynę Winner Piotrków Trybunalski 2:1.

sukces juniorów Returnu fot. własneW pierwszym meczu w grze podwójnej radomska para Damian Okrutny i Maciej Kierkuś pokonała rywali w dwóch setach. Drugi set rozstrzygnęli dopiero w tiebreaku.
W następnym pojedynku -  pierwszy
ch rakiet Maciej Kierkuś po zaciętym meczu doznał porażki z Mikołajem Ciupińskim 5:7 i 3:6. Przy remisie 1:1 wszystko zależało więc od Damiana Okrutnego, który jak przystało na doświadczonego zawodnika, wytrzymał presję jaka na nim ciążyła.
Zagrał bardzo dobry mecz i pokonał rywala 6:2  6:3. Tym samym Return awansował do finału Halowych Drużynowych Mistrzostw Polski, które odbędą się 16-18 grudnia w Sopocie.