Radomscy rajdowcy zostali wyróżnieni

Trzech zawodników z Radomia zostało uhonorowanych pucharami podczas Ogólnopolskiej Gali Sportu Samochodowego

fot. radomsport.plNorbert Stańczyk zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Wyścigowego Pucharu Polski. Rajdowy Puchar Polski trafił na ręce Mariusza Nowocienia (Honda Civic Type-R), a tytuł Wicemistrza Polski w wyścigach długodystansowych w klasie 2000, zdobył Marcin Wydra (Alfa Romego 156).

Norbert Stańczyk, kierowca wyścigowy Sekret Serwis Racing, stanął na najwyższym stopniu podium w czasie uroczystości wręczenia tytułów za sezon 2011. Jest to kolejne zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Wyścigowego Pucharu Polski, wywalczone samochodem Honda Civic Typ-R w klasie 2 litrów. Odpowiednio drugie i trzecie miejsce zajęli: Daniel Kijewski (Renault Clio 2,0) i Marcin Dragan (BMW 320).

Sezon 2011 nie był łatwy dla Stańczyka. Doświadczenia zdobyte w poprzednim roku oraz te z wielu lat startów w kartingu, zdecydowanie pomogły i znów zaowocowały fantastycznym wynikiem. - Oczywiście nie było by tego sukcesu bez ciężkiej pracy całego zespołu SSR oraz wsparcia naszych partnerów i przyjaciół. Chciałbym przy tej okazji bardzo podziękować wszystkim którzy nam szalenie pomogli - podkreśla Sławomir Stańczyk. Szczególne podziękowania chciał skierować do firmy SHELL POLSKA. Słowa uznania skierował także dla Auto Serwis Rafalski z Radomia oraz firmy FOMEN DESIGN. - Bardzo dziękuję również mechanikom naszego zespołu: Arturowi Adamczykowi (Gruby), Wojtkowi Krukowi (Talib), Grześkowi Staniewskiemu, Norbertowi Stąpórowi (Pasjonat) oraz Sebastianowi Tarkowskiemu. Na koniec bardzo dziękuję wszystkim przyjaciołom moim i zespołu SSR, których to ze względu na ilość trudno było by tu teraz wymienić, a bez których nie było by tego niewątpliwego sukcesu. Jeszcze raz bardzo dziękuję i już ze zniecierpliwieniem oczekuję nowego sezonu - dodał.

red. P J źródło: radomsport.pl

Polecany artykuł

Za nami kolejny Bieg Mikołajkowy! W niedzielę (4 grudnia) odbył się ostatni w tym roku bieg organizowany przez Stowarzyszenie...