Radom Sport, wyniki, relacje, zdjęcia Pływać każdy może - Inne - Co za dzień
baner

Pływać każdy może


Pływanie to jedna z najlepszych form aktywnego wypoczynku. Poprawia ona stan naszego zdrowia

Basen Neptun fot. MOSiROd dawna wiadomo, że aktywność fizyczna znacznie wpływa na wzrost naszej formy fizycznej. Pływanie jest na to doskonałym przykładem. Pobyt w wodzie dobrze wpływa na wszelkiego rodzaju schorzenia takie jak: zwyrodnienia stawów, problemy z kręgosłupem czy słabe kości. Nie zapominajmy też, że ćwiczenia w wodzie poprawiają stan naszego serca, kondycji, a nawet urody.
Powinniśmy zadbać o regularne wizyty na basenie, gdyż pozwoli nam to dodatkowo na zrzucenie paru kilogramów. Istotne jest to, że przebywanie na pływalni jest wskazane dla osób w każdym wieku. Ponadto w wodzie powinien dobrze czuć się naprawdę każdy, nawet kobiety w ciąży. Chcą przyjemnie spędzić czas, a zarazem zrobić coś na rzecz swojego zdrowia, powinniśmy chodzić na basen. Pływanie jest łagodne dla naszych stawów i kości. Wzmacnia nasz kręgosłup i rzeźbi sylwetkę.
W Radomiu jest gdzie popływać, a zawodnicy radomskiego Wodnika zdobywają od dawna medale Mistrzostw Polski.
Nie ma co się dziwić, w Radomiu istnieje już kilka fajnych pływalni. Jednym z nich jest basen Neptun przy ul. Wyścigowej, gdzie wraz z początkiem grudnia ruszają mikołajkowe promocje. Jedną z atrakcji jest możliwość popływania 6 grudnia w godz. 16.00 – 22.00 płacąc tylko 3 zł za godzinę. Na Orce i Delfinie w tym dniu można w godzinach otwarcia basenu, popływać za jeszcze mniej bo tylko 2 zł za godzinę. Ponadto od 7 grudnia ruszają różnego rodzaje promocje typu: poranne pływanie na Neptunie między 7, a 7.59 rano - z 50 procentową zniżką. Identyczna promocja występuje w godzinach 12 – 12.59.

Dodatkowo przy zakupie biletu na basen dostaniemy 50 % zniżkę na lodowisko.

Nie ma więc na co czekać. Ruszajmy na basen! Bo promocja trwa tylko do końca roku.

P J


Reklama
Polecany artykuł

"Pajęczarki" mistrzyniami świata Zespół akrobatyczny "Pajęczarki" zdobył dziewięć medali na Mistrzostwach Świata Fit-Kid w...

x