GKP Targówek - Broń Radom 1:6! (ZDJĘCIA)

GKP Targówek  1:6  Broń Radom

90`+3 KONIEC MECZU

90`+ 2 - GOOOL!!! Tym razem strzelcem Leśniewski

90`+1 - GOOOL!!! Ciupiński strzela kolejną bramkę

90` - sędzie dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry

88` - w ataku GKP, ale piłkę przejmuje Broń

85` - rzut wolny dla GKP przed polem karnym, strzał wybija Młodziński, kontra dla Broni, podanie do Ciupińskiego i... spalony

84` zmiana w Broni, wchodzi Leśniewski za Złocha

83`- indywidualna akcja Ciupińskiego, wpada w pole karne, strzela, ale broni bramkarz, rzut rożny

80` GOOOL dla Broni Radom, Chrzanowski dostaje podaje na 9 metrze i ze spokojem pokonuje bramkarza

79` - zmiana w Broni, wchodzi Chudziński za Rdzanka

76`- Fijołek dostaje podanie w polu karnym, strzela z 11 metra, ale niecelnie

74` - rzut wolny dla GKP, dośrodkowanie w pole karne i piąstkuje Młodziński, rzut rożny dla Targówka

73` - strzela Kupiec, ale obok bramki

72`- za próbę wymuszenia rzutu wolnego sędzia daje Złochowi żółtą kartkę

70` - w odpowiedzi zza pola karnego strzela Fijołek, ale ponad bramką

69`- kontratak Broni, Ciupiński zagrywa w pole karne, ale przejmują zawodnicy z Targówka

67`- na spalonym Chrzanowski

64` - zmiana w Broni, wchodzi Ciupiński za Sałka

63` rzut rożny dla piłkarzy ze stolicy, zmiana w GKP schodzi Kopeć, a za niego na boisku pojawia się Cudny

62` - Kowalczyk dostaje podanie w polu karnym, ale jest na spalonym

60` - GKP atakuje coraz śmielej

57`- GOOOL dla GKP Targówek, dośrodkowanie w pole karne, z główki strzela Fijołek i gol!!!

54` - fauluje Sałek, sędzia pokazuje mu żółtą kartkę, rzut wolny dla GKP

52` - przed polem karnym fauluje Dadacz, żółta kartka dla niego, Broń rozgrywa piłkę krótko, strzał i obok bramki

49` - rzut wolny dla Targówka przed polem karny. Zmiana w teamie z Warszawy, schodzi Marzec, a za niego wchodzi Kucharski

47` faul jednego z piłkarzy Broni, rzut wolny dla GKP

46`- początek drugiej połowy, zmiana w Broni, wchodzi Chrzanowski za Siwaka

45`+ 1 - koniec pierwszej połowy

sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry

45`najgroźniejsza sytuacja dla GKP, sam na sam z Młodzińskim staje Fijołek, strzela, ale ponad bramką

43`- żółta kartka dla Mierzwińskiego

41`- podwójna zmiana w GKP Targóweka, za Wojtczaka Wójcia, a za Furmana Kolasiński

39` - Broń w ataku, dośrodkowanie z lewej strony boiska, głową strzela Kowalczyk, ale niecelnie

34` - faul Szczepańskiego na jednym z piłkarzy Broni i czerwona kartka. GKP gra teraz w 10

30` - GOOOOL dla Broni, długie podanie do Kowalczyka, nieporozumienie bramkarza GKP z obrońcą i do pustej bramki trafia Kowalczyk

29` - w środku boiska fauluje Sałek

26` - bramkarz ze stolicy nie jest dzisiaj w formie, próba wykopu i... prawie rzut rożny dla Broni

25` - rzut wolny dla GKP na 25 metrze, dośrodkowanie, strzał głową i ponad bramką Młodzińskiego

24` - Kowalczyk sam na sam z bramkarzem Targówka, ale tym razem dobra interwencja Kaczmarczyka

23` - Broń gra bardzo dobrze w obronie

22` - groźna akcja Broni, ale Złoch na spalonym

20` - rzut wolny przed polem karnym dla Targówka, dośrodkowanie i rzut rożny dla piłkarzy z Warszawy

16` Kowalczyk dostaje podanie w polu karnym ,strzela i tylko boczna siatka

15` - Kopeć strzela na bramkę Młodzińskiego, ale za wysoko

12` - GOOOL!!! Zamieszanie w polu karnym, piłka trafia do Rdzanka, a ten na raty pokonuje Kaczmarczyka!!!

10` - dużo walki z w środku pola

5` - gol dla Broni, zza pola karnego strzela Sałek, katastrofalny błąd bramkarza i Broń wychodzi na prowadzenie

4` - dośrodkowanie w pole karne, gorąco pod bramką Młodzińskiego, ale bez konsekwencji

3` - groźny strzał piłkarza ze stolicy i rzut rożny dla GKP

1` - początek meczu

GKP Targówek: Kaczmarczyk - Wojtczak, Dadacz, Piórkowski, Mierzwiński, Marzec, Furman, Szczepański, Bednarczyk, Kopeć, Fijołek.

Broń Radom: Młodziński - Jaiyesimi, Gorczyca, Kupiec, Bargieł, Pakos, Sałek, Rdzanek, Złoch, Siwak, Kowalczyk.