Co dalej z Szymonem Stanisławskim?

Co dalej z Szymonem Stanisławskim?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W miniony weekend po raz ostatni w sezonie 2017/2018 wybiegli trzecioligowcy. W grupie IV Orlęta Radzyń Podlaski podejmowały Unię Tarnów. Walcząca o utrzymanie ekipa z Tarnowa uległa Orlętom 1:4, a w doliczonym czasie gry do siatki trafił wypożyczony z Radomiaka Radom Szymon Stanisławski. Było to ostatnie spotkanie Stanisławskiego w barwach klubu z Radzynia. Wraz z końcem sezonu zakończyło się także wypożyczenie radomianina do trzecioligowego klubu.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Wiosną Szymon Stanisławski strzelił pięć bramek w lidze i sześć w Pucharze Polski, mocno przyczyniając się do zdobycia trofeum na szczeblu centralnym. Do dorobku "Stacha" należy również doliczyć pięć asyst, co daje łączną sumę 16 wypracowanych goli dla dziewiątej ekipy trzeciej ligi. Stanisławski zbierał bardzo dobre recenzje swoich występów, które zaowocowały zainteresowaniem ze strony innych klubów.

Jaka będzie przyszłość wypożyczonego z Radomiaka napastnika? Kontrakt Stanisławskiego z Radomiakiem dobiegnie końca wraz z 30 czerwca. Napastnik, jak wspomnieliśmy, ma oferty z innych klubów, konkretne zainteresowanie wyraża m.in. Motor Lublin. Możliwe, że nowy trener "Zielonych" będzie chciał obejrzeć zawodnika w akcji zanim zapadnie decyzja, czy radomski klub zaoferuje mu kolejną umowę. W przeciwnym wypadku Stanisławski zmieni barwy za darmo.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Szymon Janczyk / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim
lub
  • avatar
    ~Moniuszki 2018-06-20 23:52
    Biorę do japy !!!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Moniuszki 2018-06-20 11:26
    jestem też waszą suką i zwykłym ścierwem a moja stara to zwykła rura i ulicznica
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-06-20 09:18
    Niech wywali pytę i poszuka sobie klubu !!!
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Moniuszki 2018-06-19 21:01
    W.Broni to on może co najwyżej buty czyszcic
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Moniuszki 2018-06-20 09:17
      Przepraszam aninim,jestem cwelem !!!
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Menadżer 2018-06-19 11:33
    Klub musi zaproponować przedłużenie kontraktu 3 miesiące przed końcem obowiązującego. Jeżeli tego nie zrobił to zawodnik po ukończeniu 23 roku życia dostaje status wolnego i to jasny sygnał, że może szukać sobie nowego klubu.
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Leon zawodowiec 2018-06-19 11:47
      Dokładnie Panie menadżerze. W Radomiaku kontrakty kończą się 14 zawodnikom z dnia 30.06. Zgadnijcie ilu zaproponowano nowe? Odpowiadam, ŻADNEMU! Zresztą, kto ma decydować o tym, skoro nie mamy trenera.. Przynajmniej 5 zawodnikami intersują się kluby z Ekstraklasy i I ligi... Obudzimy się z ręką w nocniku... Już niedługo, redaktor może pisać III część dziadów.. Inne kluby, już dokonują transferów, wzmocnień, usuwaniem odpadów, a u nas... Cisza, Cisza, Cisza.. Może działacze szukają Gwadelupczyków, Hiszpanów, Greków, przecież to oni dają Nam gwarancję gry.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      Szymon Janczyk 2018-06-19 11:55
      Mogą przedstawić nową umowę, tak samo jak zrobiono m.in. z Peterem Mazanem. To bzdury co tu wyżej napisane. Jak zawodnicy mieli dostać jakieś propozycje, skoro zawodnicy mieli opcję automatycznego przedłużenia umowy po wywalczeniu awansu, a klub do końca o ten awans walczył?
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Marcin 2018-06-19 21:46
      Kolego osobiście mam kontakt z chłopakami i mylisz się. W artykule sam sobie przeczysz. Jeśli by tak było to kontrakt chociażby z Szymonem by został przedłużony automatycznie.. Odejdzie kilku Naszych chłopaków. Dwoma interesują się kluby z ekstraklasy
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-06-19 13:50
    Nie ma chętnych trenerów do pracy w radomiaku. Podobno Gilewski zaproponował posadę p/ Janczykowi hahaha
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~BR 2018-06-19 21:30
      Nawałka wkrótce będzie wolny.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-06-19 20:06
    zagra w 3 lidze w Broni.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~R 2018-06-19 16:40
    a po co trener w tym zespole jak hotelarz i tak ustala skład .A że nie przedłużono kontraktów z miernotami piłkarskimi to i dobrze kto by chciał mieć ten bez ambicji szrot w zespole i sprzedawczyków,którzy przehandlowali awans dlatego wszyscy wont piłkarskie marionetki !
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~lisek 2018-06-19 12:55
    Zastanawiam sie redaktorze czy aby Stacho to nie Twoja rodzina ?Nikt go nie promuje tak jak Ty.
    • 55%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Ania 2018-06-19 12:08
    Sami fachowcy i dyletanci co narzekać potrafią. Radomiak zaczyna treningi 25 czerwca. Wtedy poznamy nazwisko nowego trenera. Transfery, no cóż władze klubu nie musze się chwalić za każdym razem kogo już zakontraktowali, bowiem praktycznie większość zawodników ma jeszcze ważne kontrakty w poprzednich klubach. Trochę dystansu i luzu. Dajcie ludziom popracować w spokoju, a nie ciągłe napinki i presja.
    • 86%
    • |
    • oceń:
    • |