Cieślak zmierzy się z rywalem Głowackiego

Cieślak zmierzy się z rywalem Głowackiego
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Początkowo gala w Legionowie miała się odbyć na początku kwietnia, ale ostatecznie jej termin przesunięto o prawie dwa miesiące. Mimo takiej zmiany głównym bohaterem tego widowiska będzie radomski bokser - Michał Cieślak. Zawodnik Boxing Radom wystąpi w walce wieczoru, w której skrzyżuje rękawice z Siergiejem Radczenko.

Ukrainiec to 31-letni pięściarz, dla którego będzie to ósma zawodowa walka w karierze. Jak do tej pory zawodnik z Krzemieńczuka wygrał sześć starć, a tylko jedno zakończyło się jego porażką. Pogromcą Radczenki okazał się były mistrz świata Krzysztof Głowacki, który wygrał z nim na punkty w lutym tego roku. Walka w Nysie była wyrównana i po ośmiu rundach sędziowie wskazali zwycięstwo Polaka 77-74.

Natomiast dla Michała Cieślaka będzie to powrót do kategorii junior ciężkiej. W swojej ostatniej walce, w październiku zeszłego roku, radomianin pokonał na punkty Chorwata Ivicę Bacurina, a tamta walka toczyła się w wadze ciężkiej. Jak na razie na zawodowych ringach Michał Cieślak legitymuje się nienagannym bilansem 15 zwycięstw w 15 walkach. Pięściarz z Radomia 10 pojedynków zakończył przed czasem. 

Krzysztof Domagała Fot. Archiwum CoZaDzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim
lub

#WieszPierwszy

Polecamy