Centrum wygrało z Weszło

Centrum Radom w hitowym sparingu ograło KTS Weszło Warszawa 3:1. Już do przerwy widać było, że radomianie zmierzają po zwycięstwo. Po zmianie stron obydwa zespoły dołożyły po golu, ustalając wynik spotkania.

Mecz miał idealny początek dla przyjezdnych z Radomia. Nie minął kwadrans, a wynik otworzył Piotr Tworzewski. Na kolejnego gola przyszło czekać do 34. minuty gry. Wówczas rzut karny na bramkę zamienił Przemysław Zakrzewski. Do przerwy utrzymywał się wynik 2:0 dla radomian. Druga połowa przez długi czas nie przynosiła kolejnych trafień. Wreszcie na 10 minut przed końcem gry, skutecznie zaatakowało Weszło. Kamil Leśkiewicz dobił strzał Michała Zdyba i było już tylko 1:2. Gospodarzy nadziei pozbawił Tworzewski, który pięć minut później po raz drugi wpisał się na listę strzelców.

Warto dodać, że kilka dni wcześniej "Centralni" wygrali inny mecz sparingowy. W czwartek, 31 stycznia, mierzyli się z Oronką Orońsko, którą pokonali 3:0. W tym meczu dla radomian trafiali Przemysław Zakrzewski, Mateusz Paliwoda oraz Kacper Jedynak.

KTS Weszło - Centrum Radom 1:3 (0:2)
Bramki: Tworzewski (14', 85'), Zakrzewski (34' rzut karny)

Centrum: Wojtyniak - Pacyna, Wiatrak, Tworek, Grylak - Jedynak, Paliwoda, Blank, Zakrzewski, Kasprzyk, Tworzewski.