Były piłkarz Radomiaka aresztowany!

Były piłkarz Radomiaka aresztowany!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Obrońca Michał M. zamiast do sezonu przygotowuje się do procesu sądowego. Zawodnik Chojniczanki Chojnice został zatrzymany przez policję w związku z włamaniem i kradzieżą samochodu marki Porsche. Luksusowe auto, Porsche Macan, zostało znalezione na jego posesji, po tym, jak właściciel zgłosić jego zniknięcie.  Auto zostało skradzione w podkrakowskich Myślenicach. Policjanci w trakcie przeszukiwania posesji Michała M. znaleźli także inne skradzione auto - Peugota 508 oraz części pochodzące z różnych innych pojazdów.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Piłkarzowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Zawodnik prowadził także... komis samochodowy. Wraz z Michałem M. zatrzymano także jego wspólnika, który usłyszał zarzut paserstwa. Obrońca został aresztowany na trzy miesiące na wniosek prokuratury.

http://www.cozadzien.pl/zdjecia/spotkanie-sparingowe-radomiaka-radom-z-siarka-tarnobrzeg/44544

Michał M. był w przeszłości piłkarzem Radomiaka Radom. W barwach "Zielonych" zagrał w 10 meczach II ligi w rundzie wiosennej sezonu 2013/2014. Zawodnik Chojniczanki był podstawowym obrońcą najlepszej defensywy w Nice 1. Lidze. Klub poinformował wcześniej, że piłkarz nie uda się na obóz z zespołem z powodów osobistych. Chojniczanka rozwiąże kontrakt z Michałem M. z winy zawodnika. 

Szymon Janczyk / fot. archiwumcozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim
lub
  • avatar
    Szymon Janczyk 2018-01-31 21:08
    Dobry wieczór. Odpowiem wszystkim, żeby poszło sprawniej. Szanowni, zdjęcie znajduje się w naszej bazie - stąd jego użycie. Chodzi zwyczajnie o prawa do fotografii, wykorzystanie zdjęć nie zawsze jest legalne, w związku z czym nie zawsze jest możliwe. Dlatego jeśli mamy zdjęcie danego zawodnika, używamy właśnie tego zdjęcia. Sprawa kolejna, czy ukazanie Michała M. w barwach Radomiaka oczernia klub? No nie. Słusznie przecież stwierdzono, że KIEDYŚ grał. Radomiak nie miał przecież wpływu na to, jak dalej potoczyły się jego losy. Tak samo, jak wpływu nie miała Zawisza Bydgoszcz, w której także występował. Rozumiem Państwa wątpliwości, jednak również proszę zrozumieć, że nie miałem na celu w żadnym wypadku ukazania klubu w złym świetle. Pisząc o byłym zawodniku klubu zwyczajnie powinno się użyć zdjęcia z czasów gry w tym klubie, o ile jest to możliwe. Niestety czasami zdarzają się i takie newsy, trzeba o nich jakoś poinformować.. Przykro mi, że zostało to odebrane w taki sposób, moim celem była jedynie poinformowanie o tej, dość głośnej obecnie, sprawie, bo stwierdziłem, że może ona zaciekawić naszych czytelników. W końcu niezbyt często zdarza się, by piłkarz z jednej z najwyższych polskich klas rozgrywkowych usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży aut. Pozdrawiam serdecznie.
    • 83%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~truckdriver 2018-02-01 20:31
      Z dwojga złego w sumie lepsze takie foto,niż dodawane bez sensu zdjęcie kogokolwiek biegnącego za piłką i podpis "Zdjęcie ilustracyjne"...
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Edward 2018-02-02 18:06
      A czy może Pan jako dziennikarz napisać oficjalne pismo do klubu o Pana Wolaka?:)
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~zz 2018-02-01 22:40
    badziewiaki z kabaretu koń polski
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~mareczek68 2018-02-01 06:32
    Wybaczam :-). Pozdrawiam!
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Edward 2018-01-31 18:42
    Lepiej napiszcie co zrobił Wolak i czemu go nie ma....... do boju Panie redaktorze!
    • oceń:
    • |
    • avatar
      Szymon Janczyk 2018-01-31 21:19
      Tak jak informowaliśmy wcześniej, Adam Wolak przebywa na zwolnieniu lekarskim. Jeśli tylko uzyskamy szersze informacje, bądź gdy klub wyda komunikat w tej sprawie, przedstawimy go na naszym portalu.
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Edward 2018-02-01 04:21
      Jak dla mnie nie jest Pan rzetelnym dziennikarzem... klub nie poda prawdziwej informacji.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~janeknowak 2018-02-01 01:00
    Michał Markowski
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Schabowy Pana Sławka 2018-01-31 22:58
    Sjanczyk - Zawisza to facet....przeczytaj co napisałeś i zastanów się dwa razy. Odnośnie Wolaka, to nie czekaj, aż klub wyda komunika, bo nigdy nie wyda prawdziwego komunikatu. Jesteś dobrym dziennikarzem to się dowiedz i napisz. pozdr
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Szkoda 2018-01-31 18:44
    Wydawało się, że jeśli chodzi o młodych ludzi zajmujących się pisaniem o radomskim sporcie Szymon Janczyk ma trochę więcej w głowie niż taki np. Szprendałowicz Junior (o co umówmy się niezbyt trudno). Niestety takimi zdjęciami/fotomontażami traci pan Janczyk względnie dobrą opinię. Może to nie jest kompromitacja na poziomie filmików z Chińczykiem grającym na fujarce jakie Szprendałowicz wrzuca na oficjalne kanały social-media Radomiaka, czy jego opowieści o "Koniu wbiegającym na boisko" (śmieszących wyłącznie jego i upośledzonych gimnazjalistów). Ale blisko. Niebezpiecznie blisko pan się tym zdjęciem znalazł tego dna panie Szymku. Szkoda.
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      Szymon Janczyk 2018-01-31 21:09
      Dziękuję za miłe słowa, krytykę przyjmuję. Proszę mnie tak szybko nie skreślać. :)
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-01-31 21:02
    Szprendałowicz to żenujący pismak ,który lansuje się poprzez Radomiaka gdyby nie nasz klub to nikt by o tym lalusiu nie słyszał.Natomiast to co zrobił Wolak nie jest ważne .Bardziej mnie interesuje ,że go nie ma bo z niego taki był zawodnik jak ze Szprendałowicza redaktor
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-01-31 17:31
    Czemu go pokazujecie w barwach RADOMIAKA a nie Chojniczanki ?? Przecież w Radomiaku nie gra już jakieś 3 lata
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~truckdriver 2018-01-31 20:53
      Ale jak by pokazali fotkę w stroju Chojniczanki i nie napisali że grał kiedyś w Radomiaku,nie kliknął byś na ten artykuł ani Ty ani wielu innych,podobnie mało kto by dodał komentarz pod tekstem. A tak? Lecą odsłony strony i kasa z reklam...
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-01-31 17:57
    @ja, pisać o tobie to ubliżanie klawiaturze. Radomiak się pisze z WIELKIEJ litery.
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Ja 2018-01-31 20:05
      Lol...nastepny naiwniak do wydymania...i tak od 84
      • oceń:
      • |