Dominacja Broni Radom w meczu z KS Konstancin

W pierwszej konfrontacji tych zespołów, w rundzie jesiennej, lepsi okazali się piłkarze Broni Radom, którzy w Konstancinie, po bramce Kamila Czarneckiego, wygrali skromnie 1:0. Fani radomskiego zespołu liczyli natomiast, że ich drużyna utrzyma dobrą formą i sięgnie po trzeci triumf w rzędu.

Już w pierwszych minutach spotkania, było widać że to piłkarze Broni Radom będą chcieli narzucić swój styl gry rywalowi. W pierwszym kwadransie gry podopieczni Dariusza Różańskiego mieli kilka dobrych okazji, jednak brakowało wykończenia. To co nie udało się w pierwszych piętnastu minutach meczu, udało się już w 28 minucie meczu.

IV Liga: Broń Radom - KS Konstancin

Po dośrodkowaniu w pole karne przez Dominika Leśniewskiego, piłkę strzałem z głowy do bramki skierował Przemek Nogaj i gospodarze wyszli na zasłużone prowadzenie. Dwie minuty później autor pierwszego trafienie podwyższył wynik spotkania na 2:0! Więcej goli w tej części gry już nie zobaczyliśmy, a Broniarze do szatni schodzili z dwubramkowym prowadzeniem.

Po zmianie stron w natarciu znów był zespół gospodarzy. W 48 minucie meczu trzecim trafieniem popisał się Przemek Nogaj, który skutecznym strzałem wykończył wrzutkę z narożnika pola karnego. Broń Radom dalej kontrolowała przebieg spotkania i mimo prowadzenia 3:0, nadal "czuła głód bramek". W 67 minucie spotkania na listę strzelców wpisał się napastnik gospodarzy Kamil Czarnecki, który podwyższył prowadzenie na 4:0.

Wynik do końca meczu już nie uległ zmianie i Broń Radom sięgnęła po trzeci triumf z rzędu, a jednocześnie dziewiętnaste w tym sezonie. Podopieczni Dariusza Różańskiego wciąż tracą jedno "oczko" do Victorii Sulejówek, która zajmuje fotel lidera IV ligi.

Broń Radom - KS Konstancin 4:0 (2:0)
Nogaj 28' , 30' , 48' , Czarnecki 67'
Broń Radom: Młodziński - Jedynak, Kencel., Kupiec, Dobosz, Leśniewski, Wicik, Więcek (69' Sobolewski), Nowosielski (76' Oziewicz), Nogaj (62' Bojek), Czarnecki
KS Konstancin: Osuch - M. Oleksiak, Iwański, Matynowicz, D. Oleksiak, Jaskólski, Aleksiejuk, Brewczyński, Bawolik, Wrażeń, Jaroszewski

(źródło: artykuł napisany na podstawie relacji przeprowadzonej przez bronradom.pl)