Broń nadal bez zwycięstwa

Przez pierwszy kwadrans od gwizdka rozpoczynającego to spotkanie, Broniarze zaciekle atakowali bramkę gospodarzy. Najpierw próbował Przemysław Nogaj, później debiutujący w pierwszym zespole 17-latek, Kacper Jedynak, a wreszcie Emil Więcek. Żadna z tych akcji nie zakończyła się jednak golem. Później z kolei Sparta przystąpiła do ataku i po kilku groźnych próbach, w 27 minucie Michał Jagodziński po serii dokładnych podań trafił do siatki. Choć to Broń miała przewagę w posiadaniu piłki, nie przekładała się ona na wynik.

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

W 66 minucie spotkania Arkadiusz Oziewicz, który zmienił Piotra Nowosielskiego, z rzutu wolnego przymierzył w poprzeczkę, a kilka minut później Michał Bojek z mniej więcej 10 metra uderzył wysoko ponad bramką. Były to nieliczne klarowne sytuacje radomian w tym meczu. Sparta poprzestała na kontratakach, czym kilkakrotnie zmuszała do interwencji Pawła Młodzińskiego. Dopiero minutę przed końcem regulaminowego czasu gry, indywidualną akcją popisał się Więcek, który strzelał z 18 metrów i zdobył wyrównującego gola. Pomimo doliczonych 5 minut i kilku szalonych akcji w końcówce, nikomu nie udało się już pokonać bramkarza rywali.

Broń, po zeszłotygodniowej porażce u siebie z Oskarem, teraz zremisowała 1:1 ze Spartą Jazgarzew i w rundzie wiosennej pozostaje bez zwycięstwa na koncie. To wyniki dość niespodziewane, bo przypomnijmy, że jesienią ekipa z Plant nie poniosła żadnej porażki.

Kolejne starcie Broni odbędzie się 18 marca na stadionie przy Narutowicza 9, a rywalem podopiecznych Dariusza Różańskiego będzie zespół LKS Promna.

Broń Radom - Sparta Jazgarzew 1:1 (0:1)