Broń Radom - MKS Piaseczno (ZAPIS RELACJI LIVE)

Broń Radom - MKS Piaseczno 3:2
Czarnecki 13' 63' Leśniewski 26' - Włodarczyk 15' Krupnik 50'

KONIEC MECZU!
90' Krupnik z dystansu - niecelnie.
90' Zmiana w Broni: Dobosz a Bojka.
88' Zmiana w Broni: Książek za Oziewicza.
86' Teraz kartka dla Dobiesa za faul na piłkarzu Broni.
84' Żółta kartka dla Czarneckiego, za faul na zawodniku gości.
82' Zmiana w Piasecznie: za Matulkę - Madetko.
80' Do końca pozostaje już tylko 10 minut!
72' Zmiany w MKS-ie Piaseczno: Grodzki i Szewczyk za Włodarczyka i Dylewskiego.
63' Czarnecki ponownie daje prowadzenie Broni w tym meczu! Doskonały przerzut gry na prawą stronę - Leśniewski z asystą!
59' Michalak decyduje się na strzał z 40 metrów - tuż nad poprzczką!
56' Akcja Broni - Czarnecki w polu karnym dostaje piłkę od Oziewicza. Niestety napastnik Broni dotyka piłkę ręką.
53' Lesniewski zagrywa w pole karne z prawego skrzydła - doskonała interwencja bramkarza gości, który zdejmuje piłkę z głowy Czarneckiemu.
51' Krupnik z zimną krwią wykorzystuje podanie w pole karne - doskonała kontra gości i mamy remis! 2:2!
50' Breś uderza z dystansu - daleko od bramki.
46' Wracamy do gry! Broń rozpoczyna!

45' Koniec pierwszej połowy.
45' Wicik z dystansu - obok bramki.
43' Goście z Piaseczna w ostatnich minutach mają dużo rzutów wolnych ale nie potrafią skutecznie zagrozić bramce Młodzińskiego.
38' Gra Broni nastawiona w ostatnich minutach jest na kontrę.
35' Do końca połowy połowy pozostaje 10 minut.
26' Kontra Broni - Czarnecki zagrywa w wolne pole do Lesniewskiego, ten wychodzi sam na sam z bramkarzem gości i daje prowadzenie Broni!
24' Dobra szansa Broni. Czarnecki był jednak osamotniony w ataku.
15' Co za odpowiedź gości! Bramkę po wrzutce z narożnika boiska zdobywa Włodarczyk!
13' Czarnecki wykorzystuje błąd w defensywie gości! Bramka!
11' Bojek dostaje podanie w pole karne - oddaje strzał - obok bramki.
9' Korner dla Broni Radom - dośrodkowanie i uderza Czarnecki - niecelnie!
7' Matulka uderza z dystansu - daleko od bramki.
5' Pierwszy strzał gości - broni Młodziński
3' Czarnecki potrzebuje pomocy masażysty. Zawodnik ucierpiał po jedynym ze starć.
1' Zaczyna MKS Piaseczno!

*Broń dziś na niebiesko. Goście na czerwono.
*Prezentacja drużyn i zaczynamy!
*Piłkarze już zeszli do szatni.
* Po meczu zapraszamy na nasz skrót pojedynku pomiędzy Bronią Radom a MKS-em Piaseczno!
*Piłkarze obydwu drużyn na murawie - trwa rozgrzewka.
*W składzie Broni zabrakło dziś Piotra Nowosielskiego - to duże osłabienie zespołu Dariusza Różańskiego.
*Do Radomia przyjechała dziś grupa sympatyków drużyny MKS-u Piaseczno, która zameldowała się już w sektorze gości.

Broń Radom: Młodziński - Jakubczyk, Sala, Krukowski, Wicik, Leśniewski, Sałek, Oziewicz, Bojek, Więcej, Czarnecki

MKS Piaseczno: Marcinkowski - Michalak, Dobies, Majewski, Jadacki, Breś, Korczakowski, Matulka, Dylewski, Krupnik, Włodarczyk

Witamy ze stadionu MOSiR-u w Radomiu! O 17:00 początek meczu Broni Radom z MKS-em Piaseczno!