Broń Radom - Znicz II Pruszków (Zapis RELACJI LIVE)

Broń Radom - Znicz II Pruszków 4:1
Czarnecki 39' - karny, Oziewicz 54' , Leśniewski 71' ,  Bojek 87' - Kubicki 76' - karny

90' KONIEC MECZU!
89' Zieliński stanął przed szansą na kolejną bramkę dla Broni! Interweniuje skutecznie goalkeeper gości.
88' Bojek strzela bramkę! To jest już po meczu!
87' Kubicki podchodzi do piłka... strzał obok bramki!
86' Krukowski fauluje w polu karnym! Karny dla Znicza!
84' Co za strzał Nowosielskiego! Jeszcze piękniejsza obrona Kalinowskiego! Doskonała akcja indywidualna Nowosielskiego, który strzelał w samo okienko, jednak bramkarz popisał sie niezłym refleksem!
81' Leśniewski przeszedł dwóch obrońców i uderza na bramkę! Broni z najwyższym trudem Kalinowski.
76' Bramka Kubickiego z rzutu karnego! Sędzia dopatrzył się ręki w polu karnym u Dobosza... 3:1!
71' Bramka dla Broni! Nowosielski zagrywa na czysta pozycję do Leśniewskiego a ten pewnie zdobywa bramkę! 3:0!
69' Nowosielski decyduje się na strzał z 40 metrów... nad bramką.
65' Kolejny strzał Czarneckiego - tym razem za lekki!
64' Leśniewski centruje w pole karne - strzela Czarnecki... obok bramki.
63' Zmiana w Broni: Więcek za Oziewicza.
61' Zmarnowana kontra Broni i Nowosielskiego... który zamiast strzelać zdecydował się na drybling i stracił piłkę.
55' Bramka Oziewicza! Doskonały strzał zza pola karnego! Asysta Nowosielskiego.
54' Przechwyt Leśniewskiego w środkowej części boiska. Leśniewski zagrywa w pole karne do Czarneckiego a ten nieczysto trafia w piłkę będąc na czystej pozycji.
51' Nowosielski niepilnowany na 15 metrze w polu karnym! Nowosielski decyduje się na strzał, ale uderza w sam środek bramki...
49' Teraz uderzał Nowosielski - strzał z dystansu poszybował nad poprzeczką!
47' Leśniewski szybko mógł wpisać się na listę strzelców - jego strzał jednak okazał się minimalnie niecelnie!
46' Zaczynamy drugą połowę! Nowosielski i Leśniewski na boisku za Nogaja i Książka.

45' Koniec pierwszej połowy meczu.
41' Czarnecki w zamieszaniu w polu karnym mógł zdobyć bramkę! Niestety jego strzał piętką broni Kalinowski
39' Czarnecki podchodzi do piłki... bramka! 1:0 dla Broni!
38' Karny dla Broni! Zagranie ręką w polu karnym!
37' Krukowski nie porozumiał się z Młodzińskim! Piłkę przed polem karnym przejął zawodnik gości i zdecydował się na strzał na pustą bramkę! W ostatniej chwili broni Młodziński!
36' Nawrocki uderza nad poprzeczką!
35' Podoliński faulowany przed polem karnym Młodzińskiego! To będzie szansa dla Znicza.
34' Wracamy do gry!
32' Przerwa na uzupełnienie płynów przez obydwie drużyny. W międzyczasie Oziewicz upomniany przez arbitra za podważanie jego decyzji podczas tego spotkania.
31' Kolejna próba Sałka - strzał z dystansu daleki od ideału.
29' Sałek wypracował sobie miejsce na strzał z dystansu - niecelna próba!
24' Oziewicz w wyśmienitej okazji nie zdobywa bramki! Doskonała kontra Broni i rajd Czarneckiego, który podał piłkę na 5 metr w olu karnym Znicza...
23' Krukowski ukarany żółtą kartką za faul na zawodniku gości.
18' Rajd Czarneckiego zakończony strzałem! Bramkarz Znicza paruje na rzut rożny!
17' Broń jak na razie dominuje w tym meczu po pierwszym kwadransie.
16' Oziewicz uderza z dystansu - za lekki strzał.
14' Bojek mija się z piłką w polu karnym po doskonałym zagraniu ze skrzydła od Książka!
8' Dwa kornery dla Broni. Po drugim na strzał zdecydował się Książek. Próba z dystansu okazała sie niecelna.
3' Co za podanie w pole karne! Książek myli się z 3 metrów!
3' Odpowiedź Kubickiego także niecelna i nieskuteczna.
2' Czarnecki uderza z dystansu - daleko od bramki.
1' Zaczynamy spotkanie! Piłka w posiadaniu Broni!

*Zawodnicy już na płycie boiska!
*Piłkarze obydwu drużyn skończyły już swoje rozgrzewki. Za 10 minut początek spotkania.
*Tradycyjnie po meczu zapraszamy na stronę www.cozadzien.pl , gdzie znajdą Państwo skrót dzisiejszego spotkania!

17:40 - Witam serdecznie ze stadionu MOSiR-u w Radomiu. Już o godzinie 18:00 początek spotkania Broni Radom ze Zniczem II Pruszków. Piłkarze radomskiej Broni to aktualny lider rozgrywek IV ligi. Po tym meczu wszyscy zawodnicy, kibice oraz działacze klubu z Plant, życzyli by sobie by tak pozostało. Mecz relacjonować będzie dla Państwa Adam Kurasiewicz.

Składy drużyn:

Broń Radom: Młodziński - Pietralski , Wicik, Krukowski, Dobosz, Nogaj, Oziewicz, Sałek, Bojek, Książek, Czarnecki

Znicz II Pruszków: Kalinowski - Zieliński, Trzmiel, Nawrocki, Podliński, Kubicki, Dwórzyński, Pieczyński, Marusiak, Krawczyk, Rybak