Broń tylko remisuje ze Spartą

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Broń Radom po udanej inauguracji ligi i wyjazdowym zwycięstwie w Przysusze (więcej o tym meczu TUTAJ), spotkała się z niżej notowaną Spartą Jazgarzew. Podopieczni Dariusza Różańskiego byli zdecydowanym faworytem tego starcia.

BROŃ RADOM - SPARTA JAZGARZEW

Mimo przewagi Broni to goście otworzyli wynik. Już w 12. minucie na listę strzelców wpisał się Pyzio. Co prawda radomianie dosyć szybko odrobili, za sprawą bramki Kamila Czarneckiego, ale po pierwszej połowie tylko remisowali 1:1.

Po zmianie stron gospodarze objęli prowadzenie. W 64. minucie bramkę dla ekipy z Plant zdobył Michał Bojek i wydawało się, że Broń nie wypuści zwycięstwa z garści. Jednak kilka minut później wyrównującą bramkę zdobył Orłowski. Mimo licznych ataków Broni, wynik nie uległ zmianie i mecz zakończył się remisem 2:2.

Po dwóch kolejkach Broń Radom z dorobkiem czterech punktów zajmuje czwarte miejsce w tabeli IV ligi grupy mazowieckiej (południe). Kolejne spotkanie podopieczni Dariusz Różańskiego rozegrają w najbliższą sobotę (13 sierpnie), kiedy to na wyjeździe zmierzą się z LKS-em Promna.

Broń Radom – Sparta Jazgarze 2:2

Bramka: Czarnecki  27’, Bojek 64’ - Pyza 12’, Orłowski 77’

Broń: Młodziński – Jakubczyk, Sala, Zieliński (Krukowski 75’), Dobosz, Leśniewski, Sałek, Oziewicz (Więcek 57’), Bojek (Bartosiak 66’), Nowosielski (80. Książek), Czarnecki

Sparta: Czarnota – Sokół (Keller 67’), Ryś, Domański, Francuz, Wojtkielewicz ( Wójcik 67’), Pyza, Jagodziński  (Bobowski 84’), Orłowski, Pastusiak, Rudnicki.