Broń Radom - Energia Kozienice 4:3 (zapis relacji)

Broń Radom - Energia Kozienice 4:3
Bramki: 33' Kimura, 61' Dziubiński, 68' Czarnecki, 90' Bouchniba (karny) - 49' Stanisławski, 90+2' Stróżka, 90+3' Stanisławski

KONIEC MECZU

90+3'  Broń gra na czas, a Energia... strzela kolejną bramkę! Sam w polu karnym został Stanisławski i głową pokonuje Młodzińskiego. 4:3
90+ 2'  nieprawdopodobne rzeczy dzieją się w Radomiu. Energia strzela gola, choć wydawało się, że był spalony. 4:2

90'  Bouchniba przy piłce... 4:1!
88'  faulowany Leśniewski, który mijał trzeciego obrońcę i karny!
85' kolejna świetna interwencja Młodzińskiego. Jeśli przyznawalibyśmy MVP, zostałby nim golkiper Broni
78' dośrodkowanie Kołodziejczyka i minął się z piłką Putin
76' dwie świetne parady Pawła Młodzińskiego! Najpierw po mocnym strzale z 12 metrów - niepilnowany przymierzył w okienko Kołodziejczyk, a później po dośrodkowaniu najwyżej wyskoczył i dopadł do piłki właśnie golkiper Broni! Brawa!
75' najpierw dla Zawadzkiego, później dla Kupca
74' Czarnecki przyjmuje na klatkę piersiową przed polem karnym. Uderza, piłka kozłuje, ale bramkarz łapie w koszyczek
68'  GOL DLA BRONI!!! Bojek szarżował lewym skrzydłem, podawał lekko w pole karne, a tam obrócił się i strzelił po ziemi Czarnecki.
65' teraz kilka minut bez żadnych sytuacji. Sporo kopania w środku boiska. Ożywili się nieliczni kibice Broni, domagając się trzeciego gola
61'  GOL DLA BRONI!!! Jeszcze raz tłok w pod bramką Piasecznego. Tym razem po dośrodkowaniu do siatki trafia głową Adrian Dziubiński.

60'  Kołodziejczak za faul w środku pola
58' groźne dośrodkowanie Energii z wolnego... jednak nic z tego nie wychodzi
55' burza nadal nad stadionem, gwałtowne opady deszczu, trudno się gra w takich warunkach
52' gwałtowny podmuch wiatru zerwał bandy reklamowe przy boisku.
50' nad stadionem coraz większy deszcz, ciemno, mimo wczesnej godziny
49'  GOL DLA ENERGII! akcja prawą stroną boiska... Stanisławski na 1:1.
II POŁOWA

KONIEC I POŁOWY

45' wolny dla Broni z boku boiska i pola karnego. Krótko do Leśniewskiego przed pole karne... strzał czy podanie?
44' doskonałe wyłożenie do Nowosielskiego na 15 metr. Ten strzela... prosto w kolegę. Dobija jeszcze - znów huknął wysoko ponad bramką
43' Leśniewski - sytuacyjna piłka. Strzela z 16 metra... słupek! Dobija jeden z Broniarzy z kilku metrów. Równie mocno, co niecelnie
40' próba mocnego podania Sałka do Bojka. O wiele za mocno, piłka na aucie
37'  w międzyczasie dwa żółte kartoniki za faule: Adrian Dziubiński (Broń) i Wiktor Putin (Energia)
33'  GOL DLA BRONI! Zamieszanie w polu karnym po rzucie wolnym. Dośrodkowanie, Kimura najprzytomniej się zachował i wpakował piłkę do siatki z kilku metrów.
31' bardzo dużo fauli Energii, wciąż wolne dla Broni, ale bez efektu...
27' Bojek teraz ściął do środka, minął trzech obrońców i podawał na lewo do Nowosielskiego ale za lekko
25' Więcek, Więcek... prowadził długo piłkę, podawał do Bojka górą, ale spalony
24' Stanisławski wychodził sam na sam, ale powstrzymał go Kupiec w ostatniej chwili
21' to powinien być gol dla Energii... Fatalny kiks obrońców. Z podania do Młodzińskiego zrobił się strzał, bramkarz instynktownie obronił w parterze na 15 metrze i bramka została pusta. Piłka odbiła się zbyt mocno i Stanisławskiemu zabrakło 15 centymetrów, by wpakować ją do siatki.
19' wolny Broni na 30 metrze. Z podobnego miejsca wczoraj gola zdobył Radomiak, ale teraz Wicik nie trafił w bramkę
16' Sałek zamierzał podać na dobieg górą, ale wyszedł z tego prawie strzał. Kompletnie nieudane zagranie
13' dla Sałka za ostry faul
11' drugie z rzędu dośrodkowanie Energii, ale bez efektu. Ostro potraktowany Wicik przy linii bocznej
9' teraz szarża Kozickiego prawą stroną, aut Energii na wysokości pola karnego Broni
6' sytuacyjny strzał Nowosielskiego z 20 metrów, ponad bramką
4' ucierpiał w starciu z rywalem Młodziński, przerwa
3' ładna przerzutka Nowosielskiego z prawej na lewą, prosto do Czarneckiego. Ten strzela mocno, piłka skozłowała przed bramkarzem, ale złapał bez problemu Piaseczny

13:00 -
sentymentalny pojedynek Artura Kupca i jego Energii z Bronią czas zacząć

12:55
- zespoły już na murawie. Broń na niebiesko, Energia w niebiesko-żółto-czarnych strojach

12:50 - dziś Broń gra z Energią Kozienice. To mecz w ramach rozgrywek III ligi, 28 kolejka.

12:45
- ze Stadionu Miejskiego przy ul. Narutowicza 9 wita Państwa Karolina Kołtuniak. Zapraszam na relację tekstową live z meczu.