Broń Radom - Pelikan Łowicz 2:5 (zapis relacji)

Broń Radom 2:5 Pelikan Łowicz

Bramki: 38' Skórnicki, 72' Leśniewski - 7' Parobczyk, 14' Gamla, 31' 83' R.Kowalczyk, 36' Kosiorek

90'  KONIEC SPOTKANIA.
85'  R. Kowalczyk schodzi, w jego miejsce Bończak (Pelikan)
83' KOLEJNY GOL DLA PELIKANA! Kompromitacja na Narutowicza...
83' po dośrodkowaniu z rożnego piłkę z linii bramkowej wybija obrońca gości, z najbliższej odległości uderza Leśniewski, ale... spudłował
79' druga żółta, czyli czerwona kartka dla Mateusza Dziubka. Po faulu zawodnik przypadkowo (?) nadepnął jeszcze leżącego obrońcę i Broń znów kończy w 10.
78' Pelikanowi wystarczą 3 dokładne podania, by przedostać się pod pole karne Broni. Z kolei każda akcja przy bramce Broni to praktycznie okazja stuprocentowa
75' Dziubek za ostry faul
72'  zmiana Pelikana - za Parobczyka wchodzi Fabijański
72' GOL DLA BRONI!!! 2:4 - dośrodkowywał Leśniewski, zamieszanie w polu karnym i piłka niedotknięta przez nikogo wpada do siatki
69' Kowalski muśnięty butem w głowę w polu karnym, upadł, ale sędzia nie użył gwizdka - był bardzo blisko
68' "rozklepana" teraz obrona gospodarzy, podania z pierwszej piłki, ale dośrodkowanie Parobczyka bardzo niecelne
66' podanie na dobieg, wyszedł Młodziński na 16-tkę, wyminął go Gamla i uderzył z ostrego kąta po ziemi do pustej bramki. Zdążył jednak wybić w ostatniej chwili Skórnicki
64' Parobczak z łatwością mijał Wicika, ten ciągnął go za koszulkę i mamy rzut wolny przy linii bocznej
63' Bouchniba z drugiej strony boiska, również wolny, również za krótko i strata
62' bardzo słaby wolny Kowalskiego, prosto w obrońców na wysokości pola karnego
61' w śmieszny sposób Gamla zabrał piłkę Wicikowi w naszym narożniku
60' ponownie wybijał leżąc na ziemi Skórnicki, rzut rożny, ale bardzo blisko słupka Broni...
58' Dziubiński skiksował we własnym polu bramkowym, wyciągnął się jak struna Młodziński, bo piłka zmierzała w światło bramki
56' rożny dla Broni, Bouchniba wprost na głowę pierwszego z obrońców
53' dośrodkowanie z rzutu wolnego, strącił piłkę głową Kowalski, ale bramkarz na posterunku
51' ostro faulowany Dobosz przy linii bocznej, ale sędzia nie użył kartki
47' uderzał Dziubiński z 20 metrów, ale jego strzał zablokowany
 zmiany w Broni - Nowosielski, Więcek zeszli, w ich miejsce Sałek i Dziubek
KONIEC I POŁOWY
45' Dobosz przejął wybijaną z daleka piłkę. Przyjął jednak do góry i rywal stojący przed nim odebrał futbolówkę
44'  tym razem spalony gości, ale i tak nie było zagrożenia
43' Nowosielski próbował w ostatniej chwili podawać do Leśniewskiego na dobieg, ale wywrócił się i podanie nie dotarło do adresata
40'  Bouchniba leży w polu karnym, ale wcześniej sędziowie odgwizdali spalonego
38'  zamieszanie w polu karnym Pelikana, bramkarz zasłonięty, Skórnicki dołożył głowę i piłka zatrzepotała w siatce
36' 0:4 kolejne wejście gości w pole karne, kolejny gol...
34' Broń kompletnie bezradna. Próba dośrodkowania Dobosza wybita już na 16-tym metrze
31' 0:3 dla Pelikana. Świetny przechwyt w środku boiska wślizgiem. Podanie na dobieg między dwóch obrońców i Robert Kowalczyk sam na sam z Młodzińskim. Wyczekał, zamarkował strzał, a potem przelobował leżącego golkipera Broni.
29' kibice Pelikana domagają się rzutu karnego po odbiciu ręką  obrońcy Broni, tymczasem nie dał się ograć Ankurowski
28' Wicik na dobieg po linii do Kowalskiego, dobra próba, ale zabrakło pomysłu na 30-tym metrze
26'  nerwy poniosły Bouchnibę i K. Kowalczyka
25' nerwowo na boisku. Leżał jeden z piłkarzy gości, Nowosielski nie chciał rozpoczynać akcji ofensywnej, czekał, a zawodnik Pelikana odebrał mu piłkę i zaczął grać!
23' Młodziński rzucił się pod nogi Kosiorka przy linii 16-tki, ale nie trafił w piłkę i udało się dośrodkować  - na szczęście nie miał kto zamknąć akcji, bo bramka była pusta
22' kolejna groźna akcja Pelikana. K. Kowalczyk bardzo mocno, ale Młodziński dobrze ustawiony
20'  brutalny faul przy linii na Leśniewskim, Żółtowski ukarany
19' Michał Adamczyk właśnie "założył siatkę" Bouchnibie...
17' po rożnym bramkarz spokojnie piąstkuje, uderza Nowosielski z woleja, dokłada nogę jeszcze Dziubiński, ale zbyt lekko i prosto w bramkarza
16' dośrodkowanie Leśniewskiego po ziemi spokojnie wybija na róg Konrad Kowalczyk
14' 2:0 dla gości. Bezpośrednio z rzutu wolnego Michał Gamla
13' szansa na drugiego gola, jednak z czystej pozycji nie strzelał, a jeszcze próbował obrócić się Kowalczyk
12' dośrodkowanie Kosiorka prosto w tułów Młodzińskiego, jednak za moment strata Broniarzy
* spiker podał informację, że gola dla gości zdobył jednak Rafał Parobczyk
10' Bouchniba do Kowalskiego, ale ten źle przyjął i akcja skończyła się na 30 metrze przed bramką Pelikana
7' GOL DLA PELIKANA! Dośrodkowanie Kosiorka po ziemi przepuścił kolega i piłkę z 5 metrów do bramki skierował Parobczyk
6' dobre dalekie podanie od Bouchniby ze środka boiska do Leśniewskiego, ale jego dośrodkowanie zablokowane
5' we trzech poradzili sobie z Robertem Kowalczykiem obrońcy Broni
3'  Damian Kosiorek opuszcza boisko na noszach
2' groźne dośrodkowanie gości z prawego skrzydła, zderzyło się dwóch piłkarzy z Młodzińskim
1' Młodziński pokrzykuje na kolegów z bramki, wyraźnie ich motywując. Na razie jednak Pelikan przy piłce

16:00 -  zaczynamy!

15:59 - Broń dziś na niebiesko, Pelikan w białych koszulkach i zielonych spodenkach
15:57 - przekonamy się dziś, czy Grzegorzowi Dziubkowi, nowemu szkoleniowcowi Broni udało się już dokonać jakichś zmian w drużynie
15:55 - dobiegła końca rozgrzewka, na płycie boiska nie ma aktualnie nikogo
15:48 - za moment podamy składy, w jakich wybiegną na boisko obydwa zespoły

15:45 - na relację LIVE z meczu Broń - Pelikan prosto ze Stadionu Miejskiego zaprasza Karolina Kołtuniak

BROŃ: Młodziński - Dobosz, Skórnicki, Ankurowski, Wicik, Leśniewski, Dziubiński, Więcek, Kowalski, Bouchniba, Nowosielski

Rezerwowi: Matracki - Sałek, Dziubek, Jakubczyk, Krukowski, Kaszubowski, Gregorek

PELIKAN: Perzyna - Gawlik, Nowak, Broniarek, Żółtowski, Kosiorek, Parobczyk, K. Kowalczyk, Adamczyk, Gamla, R. Kowalczyk

Rezerwowi: Rusek - Czarnecki, Salwin, Dąbrowski, Fabijański, Bończak, Siatkowski